Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Динаміка будівництва на початок жовтня в ЖК Інтергал-Буд

07.10.2020

3м2 Редактор

Новини компаній

Продовжуємо публікувати звіт забудовника Інтергал-Буд про хід будівництва станом на 1 жовтня 2020 року. Частину 1 можна прочитати тут.

ЖК «Академ-Квартал»

Адреса: пров. Приладний, 10

Будинки №1 та №2 практично завершені.

Будинок №1
Переважна більшість робіт завершені або знаходяться на фінішній прямій. От як, наприклад, монтаж ліфтів і пусконалагоджувальні роботи, які на сьогодні складають 85% виконання. Монтаж блискавкозахисту виконаний на 95%. Також тривають роботи з оздоблення першого поверху (відсоток виконання — 70).

Будинок №2
Подібна ситуація і з будинком №2. Він практично готовий. Переважна більшість робіт завершені або знаходяться на фінішній прямій. Тривають роботи з оздоблення першого поверху — 65%. Блискавкозахист встановлено на 80%.

Будинок №3
Вже завершені: влаштування основного пальового поля, влаштування фундаментної плити та монтаж крана.

ЖК «Сирецькі Сади»

Адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г

Роботи в перших чотирьох будинках комплексу завершені! Будинки №5, 6, 7 та 8 знаходяться у процесі будівництва. Детальніше у цифрах:

Будинок 5
Завершені роботи з влаштування котловану та пальового поля, влаштування фундаментної плити та монолітного каркаса, стін і перегородок із цегли, влаштування каркаса вхідних груп. Тривають монтаж та пусконалагодження ліфтів — 80%, монтаж вікон — 90%, водопостачання та каналізація — 80%, опалення — 80%, електропостачання та протипожежні системи — 80%. Штукатурка стін та улаштування стяжки готові на 80%. Утеплення та облаштування фасадів практично завершені й готові на 95%. Улаштування покрівлі також виконано на 90%. Стартувало встановлення дверей — 15%, роботи з благоустрою зроблені на 25%.   

Будинок 6
Завершені роботи з влаштування котловану, пальового поля та фундаментної плити. Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса підвалу.  

Будинок 7
Завершені роботи з влаштування котловану, пальового поля та фундаментної плити. Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса підвалу. Влаштовано монолітний каркас на рівні 8-го поверху. Триває влаштування стін та перегородок із цегли у підвалі.  

Будинок 8
Завершені роботи з влаштування котловану, пальового поля, фундаментної плити та монолітного каркаса. Триває влаштування стін та перегородок із цегли на рівні 16 поверху. Також завершено влаштування каркасу вхідних груп.

ЖК CITY HUB

Адреса: вул. Кудряшова, 8-10

Будинок №1
Секція №1
Встановлюються вертикальні конструкції 4-го поверху. Триває зведення стін цокольного поверху.
Секція №2
Встановлюються вертикальні конструкції 5-го поверху. Триває зведення стін 1-го поверху. Триває влаштування палевого поля під паркінг.

Будинок №2
Тривають підготовчі роботи під будівництво.
Нагадуємо, що «Інтергал-Буд» за власний кошт проводить реконструкцію дощового колектора на вул. Кудряшова.

ЖК «Причал 8»

Адреса: вул. Канальна, 8

Секція №1
Влаштування фасадів — понад 85%. Влаштування покрівлі понад 95%. Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи — 30%. Оздоблення місць загального користування та спеціальних приміщень — 50%. Система внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання, протипожежних систем — виконані на 30%.

Секція №2
Влаштування покрівлі на фінішній прямій і складає 95%. Влаштування фасадів — 85%. Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи — 40%. Оздоблення місць загального користування та спеціальних приміщень — майже 50%. Система внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання, протипожежних систем — 30%.

Секція №3
Завершується влаштування стін та перегородок 24-го поверху! Триває монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та дверей МЗК — 60%.

Секція №4
Завершується улаштування стін та перегородок 22-го поверху!

Секція №5
Влаштування моноліту 7-го поверху.

Секція №6
Влаштування моноліту 5-го поверху.

Секція №7
Влаштування моноліту 2-го поверху.

ЖК «INTERGAL CITY»

Адреса: вул. Старонаводницька, 16Б

На башті «А» виконуються вертикальні елементи 12-го поверху.
На башті «Г» армується плита перекриття 23-го поверху.
На башті «В» виконані вертикальні елементи 11-го поверху, влаштовуються парапети та конструкції для примикання повітряного мосту.
На башті «Д» завершено виконання пальового поля, розпочато роботи з армування фундаментної плити.
У Лівому крилі розпочали виконання монолітних конструкцій каркасу.

Теги:

Статьи по теме
Новини
Облікова ставка НБУ поки що залишилась на рівні 6%

Національний банк буде готовий підвищувати облікову ставку для приведення інфляції до цільового діапазону. Але поки що вона залишається на рівні…

21 / 01 / 2021

Новини
Отримано Сертифікати про прийняття в експлуатацію п’ятого будинку комплексу «Малахіт»

Новини компаній Отримано Сертифікат про прийняття в експлуатацію п’ятого, останнього, будинку житлового комплексу «Малахіт» за адресою: м. Київ, вул. Сурикова,…

21 / 01 / 2021

Новини
Cтарти продажів у ЖК Києва та передмістя

У Києві та у найближчих локаціях розпочались продажі у нових ЖК. ЖК Найкращий квартал-2 Стартували продажі в новому проекті ЖК…

21 / 01 / 2021

Новини
Суд повернув нацпарку «Голосіївський» 25 земельних ділянок

Ірпінським міським судом Київської області задоволено ряд позовів Київської обласної прокуратури про витребування з незаконного володіння громадян на користь держави…

21 / 01 / 2021