Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


Динаміка будівництва об’єктів Alliance Novobud станом на 1 грудня 2022 року

02.12.2022

3м2 Редактор

Новини забудовників

Розказуємо про хід виконання робіт на усіх майданчиках Alliance Novobud станом на 1 грудня 2022 року.

Illinsky House, м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 21

Будинок 1
Фасад світлопрозорий (вхідні групи), фасад світлопрозорий з ПВХ та фасад світлопрозорий зі СПОК алюмінію — роботи завершені. Активно ведуться роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду, на фініші роботи зі встановлення його освітлення. Тривають роботи з влаштування мокрого фасаду. Роботи з встановлення систем опалення й водопроводу, електропостачання та слабострумних мереж добігають кінця. Системи пожежного захисту встановлені. Завершено роботи й з влаштування стяжок. Активно ведуться роботи з встановлення помпової станції. Готовність — 95%. Монтаж інженерних люків готовий на 80%. Ведуться роботи з влаштування закладних деталей огороджень балконів. Готовність — 80%. Встановлені квартирні дверні блоки.

Будинок 2
Фасад світлопрозорий (вхідні групи), фасад світлопрозорий (ПВХ) та фасад світлопрозорий (СПОК алюміній) — роботи завершені. Ведуться роботи з влаштування мокрих фасадів — виконані на 65%. Встановлюється освітлення фасаду. Готовність — 75%. Встановлення систем опалення й водопроводу, електропостачання, пожежного захисту та слабострумних мереж на фінальній стадії. Тривають роботи з пусконалагодження ліфтового обладнання. Завершені роботи з влаштування стяжок та роботи з влаштування штукатурки. Активно ведуться роботи з встановлення закладних деталей огороджень балконів. Готовність — 45%. Завершений монтаж системи пожежного захисту, а також монтаж ліфтового обладнання.

Паркінг
Роботи з монтажу систем спринклерного пожежогасіння завершені. Монтаж систем димовидалення готовий на 85%.

Внутрішній двір (стилобатна частина)
Завершено роботи з влаштування захисного шару гідроізоляції внутрішнього двору.

Зовнішні мережі
Завершено роботи з встановлення зовнішніх мереж водопостачання. Добігли кінця й роботи з встановлення зовнішніх мереж каналізації К2. Також завершені роботи з встановлення зовнішніх мереж теплопостачання.

Montreal House, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 102 (літера «У»)/вул. Антоновича, 83


Блок 1 (секція №1)
Монолітний каркас завершений. Добігають кінця роботи зі зведення цегляних стін та перегородок. Готовність — 90%. Влаштування «Корони» КЗ (декоративний елемент/монолітний залізобетон) виконане на 55%.

Блок 2 (секція №2 та №3)
Роботи зі зведення стін та перегородок завершені. Роботи з влаштування покрівлі завершені (нижній шар + розуклонка). Ведуться роботи з влаштування фасаду СПОК алюміній.

Блок 3 (секція №4)
Монолітний каркас готовий на 90%. Активно ведуться роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 70%.

Блок 4 (секція №5)
Активно ведуться роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 70%. Роботи з влаштування покрівлі виконані на 60%.

Паркінг
Влаштування монолітного каркаса готове на 65%. Ведуться роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 30%.

KRONA PARK II, Київська область, м. Бровари, вул. Симоненка Василя, 32

Будинок 3
На фінальній стадії роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 90%. Влаштування покрівлі у секції 3.2 готове на 60%.

Будинок 4
Активно ведуться роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 70%, виконані роботи з 2-го по 9-й поверх. Наразі тривають роботи на 11, 12 та 13 поверхах.

Будинок 6
Будівельні роботи на стадії завершення. Влаштування вхідних груп та вітражів виконані на 80%. Система опалення готова також на 80%. Майже завершені електромонтажні роботи. Системи водопостачання та каналізації виконані на 85%, протипожежний захист готовий на 90%. Майже завершене влаштування стяжок. Проводиться монтаж мереж зовнішнього електропостачання. Зовнішнє оздоблення майже завершене.

Будинок 7
Будівельні роботи на стадії завершення. Система опалення готова на 85%. Майже завершені електромонтажні роботи. Готовність — 90%. Системи водопостачання та каналізації завершені на 95%, протипожежний захист готовий на 90%. Слабострумні мережі встановлені на 90%. Зовнішнє оздоблення майже завершене.

Будинок 8
Роботи з влаштування монолітного каркаса (13-14 поверхи) майже завершені. Ведуться роботи зі зведення стін та перегородок (3, 4 та 5 поверхи виконані, проводяться роботи з 5 по 6 поверхи).

Будинок 9
Роботи з влаштування монолітного каркаса добігають кінця (основі роботи виконані, залишились супутні — входи в підвал тощо). Ведуться роботи зі зведення стін та перегородок (роботи тривають на 3 та 4 поверхах).

Будинок 10
Роботи з влаштування монолітного каркаса виконані на 80% (горизонт 15-го поверху). Ведуться роботи зі зведення стін та перегородок (3 та 4 поверхи виконані, 5 поверх в роботі).

Будинок 12
Ведуться роботи з влаштування монолітного каркаса. Готовність — 10% (бетонування плити 2-го поверху).

Будинок 14
Завершені роботи з влаштування випробувальних паль.

«Лавандовий», м. Бровари, вул. В. Чорновола

Будинок 1
Покрівлю влаштовано на 80%. Добігають кінця роботи з встановлення віконних конструкцій. Готовність — 95%. Стіни та перегородки встановлені на 95%.В листопаді активно проводилися роботи з влаштування мокрих фасадів. Готовність — понад 75%. Монтаж металевих огороджень балконів готовий на 25%, а монтаж металевих огороджень сходових майданчиків холодних переходів виконаний на 70%. Тривають роботи зі встановлення систем опалення, водопроводу та каналізації. Готовність — 70%. Роботи зі встановлення систем електропостачання та протипожежного захисту також тривають. Електропостачання готове на 40%. Слабострумні мережі виконані на 75%.Стяжки готові на 65%. Ведуться роботи з монтажу ліфтового обладнання. Готовність — 65% (7 ліфтів змонтовано). Добігає кінця монтаж обладнання помпової станції. Тривають роботи з монтажу обладнання ІТП. Готовність — 90%.

Будинок 2
Зведення стін та перегородок завершене на 95%. Роботи з влаштування покрівлі виконані на 22%.

Madison Gardens, м. Бровари, вул. Київська

Будинок 2
Будівельні роботи завершені! Чекаємо на сертифікат про введення будинку в експлуатацію.

Будинок 3
На фінальній стадії роботи зі зведення стін та перегородок. Роботи з влаштування мокрих фасадів виконані на 60%. На фінальній стадії роботи з монтажу світлопрозорих віконних конструкцій. Готовність — 90%.Прокладання мереж електропостачання готове на 80%, влаштування систем пожежогасіння на 75%, слабострумних систем на понад 85%. Активно ведуться роботи з влаштування систем опалення, водопостачання та каналізації. Готовність — 40%.

Будинок 4
Майже завершені роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 98%. Віконні конструкції встановлені на 95%. Роботи з влаштування мокрих фасадів виконані на 80%.Влаштування систем опалення, водопостачання та каналізації виконано на 85%, систем електропостачання та систем сповіщення пожежної безпеки також на 85%. Роботи з влаштування систем слабострумних мереж виконані на 80%. Завершені роботи з монтажу ліфтів.

Теги:

Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев у Телеграмі. За відповідний законопроєкт № 7441–1, який ухвалений у другому читанні та в цілому, проголосували 265 народних обранців. Зокрема, документ …

Новини забудовників Новорічні свята — найвдаліший час для здійснення заповітних мрій й девелопер Alliance Novobud допоможе вам в їхньому здійсненні. Забудовник пропонує скористатися акцією «Новорічний максимум»* й придбати квартиру в клубному будинку Illinsky House …

Статьи по теме
Новини
Оприлюднено лютневі тарифи на газ для населення

У лютому 2023 року вартість газу для населення залишиться незмінною в рамках річних тарифів. Ціни на наступний місяць коливаються в межах 7,70–9,99 грн за куб….

02 / 02 / 2023

Новини
Заявки на участь у програмі «ВідновиДІМ» подали 58 ОСББ із 4 регіонів України

В Ірпені відновили перші чотири будинки за програмою Фонду енергоефективності «ВідновиДІМ», повідомила пресслужба фонду. Згідно з повідомленням, у програмі взяли участь об’єднання співвласників багатоквартирних будинків…

02 / 02 / 2023

Новини
У Києві дали субсидію на оплату комуналки власникам елітних квартир

У Києві субсидія на оплату комуналки була призначена навіть власникам елітних квартир, що коштують понад 10 мільйонів гривень, розповів obozrevatel.. Суперпрестижна київська локація — ЖК «Бульвар фонтанів»….

02 / 02 / 2023

Новини
Інвестори ЖК «Міракс» просять завершити будівництво їхнього ЖК

Інвестори ЖК «Міракс» просять владу Києва натиснути на забудовника, який, за їхніми словами, обіцяв здати житловий комплекс наприкінці 2019 року, але досі цього не зробив….

01 / 02 / 2023