Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


Динаміка будівництва об’єктів Alliance Novobud станом на 4 жовтня 2022 року. Фото

04.10.2022

3м2 Редактор

Новини забудовників

Alliance Novobud звітує про хід будівництва на майданчиках станом на 4 жовтня 2022 року.

Illinsky House, м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 21

Житловий комплекс клубного формату, що зводиться в історичному серці Києва. Два будинки на 125 квартир з підземним паркінгом та просторами для відпочинку.

Будинок 1. Роботи з влаштування покрівлі завершені. Фасад світлопрозорий (вхідні групи) — 50%. Фасад світлопрозорий (ПВХ) — 90%. Фасад світлопрозорий (СПОК алюміній) — 100%. Активно ведуться роботи по влаштування НВФ фасаду. Він готовий на 45%.Тривають роботи з влаштування «мокрого» фасаду, виконані на понад 30%. Завершено роботи по влаштуванню штукатурки. Роботи з встановлення систем опалення й водопроводу, електропостачання, пожежного захисту, слабострумних мереж та ліфтового обладнання добігають кінця. Завершені роботи з влаштування стяжок.Ведуться роботи по встановленню насосної станції. Готовність — 85%. Ведуться роботи з монтажу інженерних люків. Готовність — 72%.Активно ведуться роботи з влаштування закладних деталей огороджень балконів й кошиків під кондиціонери. Встановлені квартирні дверні блоки.

Будинок 2. Завершено роботи з влаштування покрівлі. Фасад світлопрозорий (вхідні групи) — 50%. Фасад світлопрозорий (ПВХ) — 100%. Фасад світлопрозорий (СПОК алюміній) — 100%. Розпочато роботи по влаштуванню НВФ фасаду. Ведуться роботи з влаштування «мокрих» фасадів. Освітлення фасаду виконане на 75%. Встановлення систем опалення й водопроводу, електропостачання, пожежного захисту, слабострумних мереж виконано на 90%. Тривають роботи з пусконалагодження ліфтового обладнання.Завершено роботи по влаштуванню стяжок. Завершено роботи з влаштування штукатурки. Розпочато роботи по влаштуванню закладних деталей огороджень балконів. Готовність — 20%.

Паркінг. Завершуються роботи з монтажу систем спринклерного пожежогасіння. Монтаж систем димовидалення виконаний на 85%.

Внутрішній двір (стилобатна частина). Завершено роботи з влаштування гідроізоляції.

Зовнішні мережі.Завершуються роботи по встановленню зовнішніх мереж водопостачання. Завершені роботи по встановленню зовнішніх мереж каналізації К1. Активно ведуться роботи по встановленню зовнішніх мереж каналізації. Готовність — 70%.

Майже завершені роботи по встановленню зовнішніх мереж теплопостачання. Готовність — 90%.

Montreal House, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 102 (літера «У»)/вул. Антоновича, 83

Житловий комплекс бізнес-класу Montreal House зводиться в динамічному та насиченому подіями  центральному районі столиці. Різноманітність форм, панорамні вікна, лаконічні деталі – ідеальні пропорції підкреслюють винятковий стиль життя, який панує в будинку. Комплекс складатиметься з одного будинку (поверховість 11-12, 16-17, 20) на 5 секцій та дворівневого підземного паркінгу.   

Секція 1. Ведуться роботи з влаштування монолітного каркаса. Готовність — 93%. На фінальній стадії роботи зі зведення цегляних стін та перегородок. Виконано 90%. Комунікаційні ніші готові на 70%.Роботи з встановлення вентиляції житлових поверхів виконані на понад 70%. Влаштування системи водопостачання (стояки).  Готовність — 50%. Влаштування системи водовідведення К1.  Готовність — 70%. Влаштування системи водовідведення К2.  Готовність — 70%.

Секція 2. Роботи зі зведення цегляних стін та перегородок завершені. Влаштування комунікаційних ніш також завершене. Роботи по влаштуванню покрівлі виконані на 90%. Влаштування системи Опалення (стояки) завершене. Завершені роботи зі встановлення металевих вентиляційних каналів житлових поверхів (Без МЗК). Завершено роботи з влаштування системи водопостачання. Також завершені роботи з влаштування систем водовідведення К1та К2.

Секція 3. Зведено стіни та перегородки. Комунікаційні ніші завершені на 80%. Активно ведуться роботи по влаштуванню покрівлі. Влаштування систем опалення (стояки), вентиляції та водопроводу завершене. Влаштування систем водовідведення К1 та К2 також завершено.

Секція 4. Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса. Готовність — 93%. Активно ведуться роботи зі зведення стін та перегородок. Ведуться і роботи з влаштування системи опалення. Система вентиляції готова на 80%. Ведуться роботи з влаштування системи водопостачання (стояки).  Готовність — 50%. Системи водовідведення К1 та К2 готові на 50%.

Секція 5. Активно ведуться роботи по зведенню стін та перегородок. Готовність — 70%. Комунікаційні ніші майже завершені. Ведуться роботи з влаштування системи опалення (стояки).  Готовність — 50%. Майже завершено влаштування системи вентиляції. Влаштування систем водопостачання готове на 50%. Влаштування системи Водовідведення К1 та К2 завершене на 70%.

Паркінг. Ведуться роботи з влаштування монолітного каркаса. Готовність — 65%.

KRONA PARK II, Київська область, м. Бровари, вул. Симоненка Василя, 32

Комплекс бізнес-класу, який будується за принципом «місто у місті». В KRONA PARK II зведуть 16 будинків та забезпечать всією необхідною інфраструктурою.

Будинок 3. Роботи по влаштуванню монолітного каркаса завершені. Роботи зі зведення стін та перегородок виконані на 85%. Розпочато роботи з влаштування покрівлі.

Будинок 4. Ведуться роботи по влаштуванню монолітного каркаса. Готовність — 85%. Також активно ведуться роботи з влаштування стін та перегородок. Готовність — 40%.

Будинок 6. Завершені роботи з влаштування віконних конструкцій.Роботи зі встановлення протипожежних та слабострумних систем виконані на понад 90%. Роботи з встановлення стяжок на фінальній стадії. Роботи з влаштування опалення, водопроводу та каналізації виконані на понад 80%. Тривають роботи з влаштування «мокрих» фасадів. Готовність понад 71%.

Будинок 7. Роботи з влаштування покрівлі майже завершені. Завершені роботи з монтажу віконних конструкцій. Активно ведуться роботи з влаштування «мокрих» фасадів. Тривають роботи з влаштування опалення, водопроводу та каналізації. Протипожежні системи встановленні на 90%, а слабострумні системи на понад 90%. Активно ведуться роботи по влаштуванню водопроводу та каналізації.Встановлення металевих огороджень балконів завершено. Влаштування стяжок виконане на понад 70%.

Будинок 8. Активно ведуться роботи з влаштування монолітного каркаса. Готовність — 75%  Розпочато роботи по влаштуванню стін і перегородок. 

Будинок 9. Ведуться роботи по влаштуванню монолітного каркаса, виконані на 85%  Розпочато роботи по влаштуванню стін і перегородок.

Будинок 10. Активно ведуться роботи по влаштуванню монолітного каркаса. Готовність — 70%. Розпочато роботи по влаштуванню стін і перегородок.

Будинок 12. Завершені роботи по влаштуванню фундаментів. Розпочато роботи по влаштуванню монолітного каркаса.

Будинок 14. Завершені роботи по влаштуванню випробувальних паль. 

«Лавандовий», м. Бровари, вул. В. Чорновола

Житловий комплекс клубного формату з міксом малоповерхових будинків у три поверхи та таунхаусів. Два будинки, що комплексу виконані в європейському мінімалістичному стилі, створюватимуть гармонійний простір для життя та відпочинку.

Будинок 1. Завершені роботи зі зведення стін та перегородок. Покрівлю влаштовано на 75%. Завершуються роботи з встановлення віконних конструкцій, вітражні конструкції готові на 20%.Активно ведуться роботи з влаштування «мокрих» фасадів. Готовність — понад 50%. Тривають роботи з монтажу металевих огороджень балконів (виконано 25%), а монтаж металевих огороджень сходових майданчиків холодних переходів виконаний на 55%.

Тривають роботи зі встановлення систем опалення, водопроводу та каналізації. Системи електропостачання прокладені на майже 40%, протипожежного захисту майже на 70%, а слабострумних мереж майже на 75%.Ведуться роботи з монтажу ліфтового обладнання. Виконані на 65%. Стяжка готова на 55%. Ведуться роботи з монтажу обладнання насосної станції. Готовність — 90%. Ведуться роботи з монтажу обладнання ІТП. Готовність — 95%.

Будинок 2.Завершені роботи з влаштування каркаса. Влаштування стін та перегородок виконане на понад 85%. Ведуться роботи з монтажу віконних конструкцій. Готовність — 20%. Розпочато роботи по влаштуванню покрівлі. 

Madison Gardens, м. Бровари, вул. Київська

Комплекс складається з чотирьох будинків різної поверховості та пропонує одно-, дво-, три- і чотирикімнатні квартири. Madison Gardens — це сучасна архітектура, оригінальні планування, стійкі конструкції, енергоефективні технології та якісні матеріали.

Будинок 2. Завершені роботи з влаштування «мокрого» фасаду. Роботи з монтажу систем опалення, водопроводу, каналізації та електропостачання майже завершені. Монтаж системи протипожежного захисту виконаний на понад 85%.

Завершуються роботи з влаштування оздоблення місць загального користування. Готовність — 90%. Завершено роботи з монтажу обладнання помпової станції. Монтаж інженерних люків виконаний на 95%. Завершено роботи з монтажу квартирних дверей.  

Будинок 3. Роботи зі зведення стін та перегородок виконані на 98%. Завершено роботи з влаштування покрівлі. Ведуться роботи з влаштування «мокрих» фасадів. Майже завершені роботи з монтажу світлопрозорих віконних конструкцій.

Прокладання мереж електропостачання готове на понад 75%, влаштування систем пожежогасіння на 70%, слабострумних систем на понад 85%. Роботи з влаштування систем опалення, водопостачання та каналізації виконані на 35%.

Будинок 4. Роботи зі зведення стін та перегородок на фінішній прямій. Завершено роботи з влаштування покрівлі. Віконні конструкції встановлені на 90%. Влаштування систем опалення, водопостачання та каналізації виконано на 70%, систем електропостачання також на 70%, систем оповіщення пожежної безпеки на 75%, систем слабострумних мереж на понад 70%. Завершено роботи з влаштування стяжок. 

Влада міста Кельце з населенням у 206 тисяч осіб, планує підготувати до кінця 2022 року майже півтора десятка квартир для біженців з України. Житло надаватимуть українцям, які змушені були …

Для людей, які втратили житло через бойові дії, вже відкрили 11 модульних містечок для тимчасового проживання. Про це повідомив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов. «Ми наразі реалізуємо …

Статьи по теме
Новини
У Києві розгорнули понад 400 пунктів обігріву, але багато містян жаліється, що вони не працюють

У Києві вже розгорнуто роботу понад 400 пунктів обігріву. Більшість із них облаштовано у школах та інших закладах соціальної сфери, повідомив мер столиці…

25 / 11 / 2022

Новини
У Києві оголосили новий графік роботи шкіл

Для того, щоб зменшити залежність шкіл від відключень електроенергії, навчання триватиме з 9 до 16 годиниУ Києві з 28 листопада навчання у школах в офлайн та в онлайн…

25 / 11 / 2022

Новини
Київметробуд має відшкодувати 140 мільйонів, які заробив на будівництві метро на Виноградар

У грудні Київметробуд має відшкодувати 139 мільйонів гривень за нецільове використання коштів під час будівництва метро на Виноградар, за рішенням Господарського суду Києва, повідомляє пресслужба…

25 / 11 / 2022

Новини
В Ірпені демонтують будинок на Соборній, а на його місці збудують новий

В Ірпені на вулиці Соборній, 148 демонтують будинок, а на його місці збудують новий. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин. «Разом із депутаткою…

25 / 11 / 2022