Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


Динаміка будівництва об’єктів «Альянс Новобуд» станом на 1 серпня 2022 року

02.08.2022

3м2 Редактор

Новини забудовників

«Альянс Новобуд» одним з перших відновив роботу на будівельних майданчиках після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України. Сьогодні «Альянс Новобуд» звітує про хід будівництва на усіх майданчиках станом на 1 серпня 2022 року.

Illinsky House, м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 21

Житловий комплекс бізнес-класу, що зводиться у самому серці Подолу. Два будинки на 125 квартир з підземним паркінгом та просторами для відпочинку.

Будинок 1

Роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду виконані на понад 40%. Роботи з освітлення фасаду підходять до фіналу. Його готовність 95%. Тривають роботи з влаштування «мокрого» фасаду, виконано понад 20% робіт. Добігає до кінця й штукатурення стін, виконано 80% робіт.

Роботи з встановлення систем опалення й водопроводу, електропостачання та пожежного захисту, слабострумних мереж та ліфтового обладнання виконані на понад 90%. Завершуються й роботи з влаштування стяжок.

В процесі роботи з встановлення помпової станції. Готовність робіт — 85%. Готовність робіт з монтажу інженерних люків складає понад 65%.

Стартували роботи з влаштування закладних деталей огороджень балконів й кошиків під кондиціонери.

Будинок 2

Стартували роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду. Тривають роботи з влаштування «мокрих» фасадів, виконано на 25%. Освітлення фасаду виконане на 70%.

Встановлення систем опалення й водопроводу, електропостачання, пожежного захисту та слабострумних мереж виконане на 90%. Тривають роботи з пусконалагодження ліфтового обладнання.

Влаштування стяжок на фінішній прямій й становить понад 90%. Влаштування штукатурки триває, готовність майже 60%. Стартували роботи з влаштуванню закладних деталей огороджень балконів.

Паркінг

Монтаж систем спринклерного пожежогасіння на фінішній прямій та становить 90%. Монтаж систем димовидалення виконаний на 80%.

Внутрішній двір (стилобатна частина)

Завершено роботи з влаштування гідроізоляції.

Зовнішні мережі

Роботи з встановлення зовнішніх мереж водопостачання та каналізації виконані на 90%. Також завершуються роботи з встановлення зовнішніх мереж теплопостачання.

Montreal House, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 102 (літера «У»)/вул. Антоновича, 83

Житловий комплекс бізнес-класу Montreal House зводиться в динамічному та насиченому подіями центральному районі столиці. Комплекс складатиметься з одного будинку (поверховість 11-12, 16-17, 20) на 5 секцій та дворівневого підземного паркінгу.   

Секція 1

Завершуються роботи з влаштування плити перекриття 16-го поверху. Готовність — 80%. Триває зведення цегляних стін та перегородок. Виконано 60%.

Роботи з встановлення металевих вентиляційних каналів з 9-го по 11-й поверхи виконані на майже 40%. В процесі влаштування вертикальних стояків водовідведення з 8-го по 10-й поверх.

Стартували роботи з влаштування вертикальних стояків опалення 4-го поверху.

Роботи з влаштування «мокрих» фасадів завершені.

Секція 2

Зведено 75% цегляних стін та перегородок.

Роботи зі встановлення металевих вентиляційних каналів з 8-го по 11-й поверхи виконані на майже 40%. Тривають роботи з влаштування вертикальних стояків водовідведення з 9-го по 10-й поверх.

Роботи з влаштування «мокрих» фасадів завершені.

Секція 3

Зведено 75% цегляних стін та перегородок.

Роботи зі встановлення металевих вентиляційних каналів з 8-го по 11-й поверхи виконані на майже 40%. Тривають роботи з влаштування вертикальних стояків водовідведення з 9-го по 10-й поверх.

Секція 4

Роботи з влаштування вертикальних елементів 18-го поверху виконані на 50%. Тривають й роботи зі зведення цегляних стін та перегородок. Готовність майже 50%.

На майже 40% виконані роботи з влаштування металевих вентиляційних каналів з 10-го по 13-й поверх. Тривають роботи з влаштування вертикальних стояків водовідведення з 9-го по 10-й поверх.

Секція 5

Роботи з влаштування вертикальних елементів 18-го поверху виконані на 50%. Тривають й роботи зі зведення цегляних стін та перегородок. Готовність понад 60%.

На майже 40% виконані роботи з влаштування металевих вентиляційних каналів з 11-го по 14-й поверх. Тривають роботи з влаштування вертикальних стояків водовідведення з 9-го по 10-й поверх.

KRONA PARK II, м. Бровари, територія 3-го мікрорайону IV житлового району вул. В. Чорновола та вул. Київська

Продовження легендарного житлового комплексу KRONA PARK, який став надзвичайно популярним серед клієнтів «Альянс Новобуд». В KRONA PARK II зведуть 16 будинків та наземний паркінг.

Будинок 3

Завершуються роботи по влаштуванню монолітного каркаса. Роботи зі зведення стін та перегородок виконані на 75%.

Будинок 4

Роботи з влаштування вертикальних елементів на рівні 10-го поверху виконані на 80%. Стартували роботи з влаштування стін та перегородок. Готовність — 15%.

Будинок 6

Встановлення віконних конструкцій на фінальному етапі. Готовність понад 90%.

Роботи зі встановлення протипожежних систем виконані на понад 60%, слабострумневих систем на понад 80%. Роботи з встановлення стяжок виконані на понад 90%.

На понад 75% виконані роботи з влаштування опалення, а водопроводу на каналізації на майже 90%.

Тривають роботи з влаштування «мокрих» фасадів. Готовність майже 30%.

Будинок 7

Роботи з влаштування покрівлі виконані на понад 80%. Монтаж віконних конструкцій добігає кінця й становить 95%.

Тривають роботи з влаштування опалення, водопроводу та каналізації. Протипожежні системи встановленні на 45%, а слабострумневі системи на понад 80%.

Металеві огородження балконів виконані на 90%. Влаштування стяжок виконане на понад 30%.

Будинок 8

Стартували роботи з влаштування вертикальних елементів 7-го поверху першої секції.

Роботи з влаштування плити перекриття на рівні 6-го поверху другої та третьої секцій виконані на 85%.

Будинок 9

Виконано 30% робіт з влаштування вертикальних елементів 8-го поверху.

Будинок 10

Роботи з влаштування плити перекриття 7-го поверху добігають кінці. Готовність — 85%.

Будинок 12

Виконані 65% робіт з влаштування пальового поля. Роботи з влаштування плитного ростверка першої секції виконані на 80%.

Будинок 14

Ведуться земляні роботи.

«Лавандовий», м. Бровари, вул. В. Чорновола, 8A

Житловий комплекс клубного формату з міксом малоповерхових будинків у три поверхи та таунхаусів. Два будинки комплексу виконані в європейському мінімалістичному стилі.

Будинок 1

Роботи зі зведення стін та перегородок на фінішній прямій. Покрівлю влаштовано майже на 50%. Віконні конструкції також встановлені на 50%, а вітражні конструкції на 20%.

Роботи з влаштування «мокрих» фасадів тривають. Готовність понад 30%. Стартував монтаж металевих огороджень балконів (виконано 18%), а монтаж металевих огороджень сходових майданчиків холодних переходів виконаний на 45%.

Роботи зі встановлення систем опалення, водопроводу та каналізації виконані на понад 60%. Системи електропостачання прокладені на понад 30%, протипожежного захисту майже на 60%, а слабострумневі мережі майже на 60%.

Монтаж ліфтового обладнання виконаний майже на 40%. Стяжка готова на понад 40%. Монтаж обладнання помпової станції становить 90%, а монтаж обладнання ІТП на 85%.

Будинок 2

Роботи з влаштування каркаса на фінальній стадії. Влаштування стін та перегородок виконане на понад 35%.

Madison Gardens, м. Бровари, вул. Київська

Комплекс складається з чотирьох будинків різної поверховості та пропонує одно-, дво-, три- і чотирикімнатні квартири. Також є можливість придбати дворівневі квартири з терасами.

Будинок 2

Влаштування «мокрого» фасаду виконане на 95%. Роботи з монтажу систем опалення, водопроводу та каналізації, електропостачання виконані також на 95%. Монтаж системи протипожежного захисту виконаний на понад 80%.

Штукатурні роботи практично виготовлені. Завершують роботи з монтажу обладнання помпової станції, готовність 90%. Монтаж інженерних люків виконаний на 80%. Завершуються роботи з монтажу квартирних дверей.  

Будинок 3

Роботи зі зведення стін та перегородок практично завершені. Покрівлю влаштували на 90%. Роботи з влаштування «мокрих» фасадів виконані на понад 20%. Роботи з монтажу світлопрозорих віконних конструкцій на фінішній прямій.

Прокладання мереж електропостачання готове на понад 70%, влаштування систем пожежогасіння на 65%, слабострумних систем на понад 80%. Роботи з влаштування систем опалення, водопостачання та каналізації тривають.

Будинок 4

Завершуються роботи зі зведення стін та перегородок. Ведуться роботи з влаштування покрівлі виконані на 90%, віконні конструкції встановлені на майже 80%.

Влаштування систем опалення, водопостачання та каналізації виконано на понад 40%, систем електропостачання на понад 35%, систем оповіщення пожежної безпеки на 75%, систем страбострумних мереж на понад 20%.

Влаштування стяжок виконане на майже 90%.

Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроєкт № 7427 про мораторій на підвищення тарифів на тепло і газ для населення за рахунок залучення 125 мільярдів …

Наземний громадський транспорт зупинятиметься на час повітряної тривоги. Відповідне рішення ухвалила Рада оборони міста Києва. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник. «За рекомендаціями ДСНС відсьогодні місто …

Статьи по теме
Новини
Акція «Новорічний максимум»: 20% знижки на квартиру та паркомісце в Illinsky House

Новини забудовників Новорічні свята — найвдаліший час для здійснення заповітних мрій й девелопер Alliance Novobud допоможе вам в їхньому здійсненні. Забудовник пропонує скористатися акцією «Новорічний…

02 / 12 / 2022

Новини
Динаміка будівництва об’єктів Alliance Novobud станом на 1 грудня 2022 року

Новини забудовників Розказуємо про хід виконання робіт на усіх майданчиках Alliance Novobud станом на 1 грудня 2022 року. Illinsky House,…

02 / 12 / 2022

Новини
Власникам зруйнованого майна спишуть кредити

Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев у Телеграмі. За відповідний законопроєкт № 7441–1, який ухвалений у другому читанні…

02 / 12 / 2022

Новини
ДБР проводить виїмку документів в департаментах КМДА у зв’язку з забудовою Муромця

Cпівробітники Територіального управління Державного бюро розслідувань (ДБР) в Києві в рамках кримінального провадження по незаконній забудові рекреаційних земель на острові Муромець (X-Park) проводить виїмку…

02 / 12 / 2022