Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Динаміка будівництва ЖК «Інтергал-Буд» на 1 жовтня 2021 року. Частина друга

11.10.2021

3м2 Редактор

Новини забудовників

У вересні на всіх об’єктах компанії «Інтергал-Буд», що знаходяться у фазі активного будівництва, велись роботи. У першій частини звіту ми вже розказували про частину ЖК. Продовжуємо знайомити із динамікою змін та новинами щодо ступеню готовності будинків у житлових комплексах девелопера.

ЖК «Академ-Квартал», адреса: пров. Приладний, 10

Триває будівництво I-ої черги комплексу, яка складається з 3 будинків на 24 поверхи кожний. Будинки №1 та №2 завершені, триває заселення мешканців у квартири.

Завершуються роботи з влаштування монолітного каркасу, стін та перегородок, вентканалів та збірних сходів. Триває монтаж віконних та дверних металопластикових конструкцій — відсоток виконання 70. Продовжуються роботи з обладнання індивідуального теплового пункту (25%). Розпочато облаштування покрівлі та вхідної групи. Тривають роботи з прокладання внутрішньої інженерії та штукатурки стін (35%).     

ЖК «Сирецькі Сади», адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г

«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №6, 7, 8 та 9, які знаходяться у процесі будівництва.

Будинок №6

Майже завершені роботи з влаштування монолітного каркаса (95%). Проводяться роботи з улаштування стін та перегородок з цегли на 15-у поверсі. Тривають роботи з влаштування каркаса вхідних груп (65%). Розпочато роботи з улаштування покрівлі (5%) та електропостачання (5%).

Будинок №7

Завершено роботи з влаштування монолітного каркасу. На фінішній прямій влаштування стін та перегородок із цегли. Майже завершено роботи з монтажу віконних конструкцій (85%). Тривають роботи з прокладання систем водопостачання, каналізації, опалення, продовжуються штукатурення та влаштування покрівлі. Продовжується утеплення фасадів (50%).  

Будинок №8

На фінішній прямій роботи з монтажу віконних конструкцій. Триває влаштування водопостачання та каналізації — виконано на 90%. Завершена штукатурка та стяжка. Закінчується прокладання систем електропостачання. Улаштування покрівлі виконано на 98%. Тривають роботи з прокладання систем опалення — виконано на 90%. Завершені роботи з встановлення дверей. Розпочато роботи з благоустрою території.

Будинок №9

Завершили влаштування пальового поля та фундаментної плити секції 1. 

Будинок №9

Завершили влаштування котловану.

ЖК «Голосіївський», адреса: вул. Васильківська, 37

Новий проєкт бізнес-класу компанії «Інтергал-Буд». На території 1,1398 га зведуть 2 будинки висотністю у 25 поверхів. Розташований об’єкт в одному з найрозвиненіших та найзеленіших районів Києва — Голосіївському.

У вересні розпочались продажі квартир в будинку №2.

Будинок №1

У всіх 3-х секціях виконується цегляна кладка 3-7 поверхів

Секція 1

Виконуються роботи з влаштування вертикальних елементів 11-го поверху.

Секція 2

Завершуються роботи із влаштування плити перекриття 12-го поверху.

Секція 3

Виконано вертикаль 12-го поверху.

Будинок №2

Завершено влаштування котловану. Триває влаштування фундаменту (40%). Розпочато прокладку внутрішніх мереж.

ЖК CITY HUB, адреса: вул. Кудряшова, 8-10

Проєкт складається з двох будинків висотою у 20 та 21 поверх. Особливістю архітектурного рішення є стилобат, який об’єднує 2 будівлі. Він приховує під собою великий автопаркінг на 300 машиномісць.

Будинок №1

У секціях № 1 та №2 виконане влаштування моноліту.

Секція №1

Продовжується влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів. Тривають електромонтажні роботи. Розпочато монтаж віконних конструкцій та влаштування покрівлі.  

Секція №2

Влаштування покрівлі виконано на 50%. Завершується монтаж віконних конструкцій, триває влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів, електромонтажні роботи. Ведеться монтаж колектора по вул. Кудряшова. 

ЖК «Причал 8», адреса: вул. Канальна, 8

На території житлового комплексу будують 2 будинки. Особливістю комплексу «Причал 8» є розташування біля водойми та наявність облаштованої набережної й власного пляжу.

Будинок 1

В секції №1, №2, №3, №4

Звершено монтаж ліфтів і пусконалагоджувальні роботи та оздоблення місць загального користування. Також на фінішній прямій влаштування системи внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання, протипожежних систем.

Секція 3

Майже завершені роботи по влаштуванню покрівлі, фасадів, системи внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання, протипожежних систем.

Оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконано на 96%

Завершується монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей в квартири та дверей МЗК. Монтаж ліфтів і пусконалагоджувальні роботи виконано на 92%.

Секція 4

Підходять до завершення роботи по влаштуванню покрівлі, фасадів, системи внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання, протипожежних систем, а також роботи з оздоблення місць загального користування. Монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування виконаний на понад 98%, а монтаж ліфтів і пусконалагоджувальні роботи – на 80%.

Секція 5

Тривають роботи з влаштування фасадів (70%). Продовжується монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування. Тривають роботи з влаштування систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем. Роботи з оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконані на 50%. Монтаж ліфтів і пусконалагоджувальні роботи виконаний на 50%.

Секція 6, 7

Завершено влаштування моноліту.

Паркінг

Тривають роботи з улаштування систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежної безпеки.

Будинок 2

Секція 8

Майже завершене влаштування гідроізоляції, утеплення підвальної частини будівлі.

Триває влаштування монолітного каркасу.

Секція 9

Завершується влаштування гідроізоляції, утеплення підвальної частини будівлі. Триває влаштування монолітного каркасу.

Секція 10

На фінішній прямій влаштування гідроізоляції, утеплення підвальної частини будівлі. Влаштування монолітного каркаса вище нуля виконане на 100%.

БФК INTERGAL CITY, адреса: вул. Старонаводницька, 16Б

INTERGAL CITY — унікальне за своєю архітектурою місто майбутнього, яке не має аналогів в Україні. Багатофункціональний житловий комплекс матиме 5 веж поверховістю до 25 поверхів.

На вежі «А» продовжуються роботи по монтажу віконних алюмінієвих конструкцій 2-9 поверхів. Виконуються роботи з цегляної кладки стін до 22 поверха.

На вежі «Б» тривають роботи по монтажу віконних алюмінієвих конструкцій. Розпочато роботи з цегляної кладки стін.

На вежі «В» роботи по монтажу віконних алюмінієвих конструкцій виконано вже на 50%. Продовжуються роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж та оздоблювальні роботи. Встановлено систему протидимного захисту. Завершуються роботи з цегляної кладки стін, вже виконано більше 80%.

На вежі «Г» завершуються роботи по монтажу віконних алюмінієвих конструкцій та навісних вентильованих фасадів. Виконуються оздоблювальні роботи. Продовжуються роботи по освітленню фасаду. Створено укріплення для обслуговування фасаду будівлі.

На вежі «Д» продовжуються монтажні роботи вертикальних елементів 13-го поверху. Продовжуються роботи з будівництва стилобату.

Завершено будівництво каркасу офісної будівлі.

Теги:

У 148 багатоповерхівках столиці мешканцям безплатно замінять старі електролічильники. Усі нові прилади одразу налаштовані на роботу у двозонному режимі. І мешканці цих будинків можуть заощаджувати, користуючись вдвічі нижчим нічним тарифом на світло, …

За даними Міністерства фінансів, станом на 11 жовтня уповноважені банки з виконання держпрограми «Доступна іпотека 7%» підписали 929 кредитних договорів на суму 799,8 млн грн (на первинному ринку — 24,1%, на вторинному — 75,81%). Загалом до уповноважених банків надійшло …

Статьи по теме
Новини
В Гостомель Residence оголосили про планове підняття цін

Новини забудовників З 18 жовтня 2021 року в ЖК «Гостомель Residence» оновилися ціни — мінімальна вартість квадратного метра наразі складає…

18 / 10 / 2021

Новини
У ЖК «Метрополіс» встановлять найбільшу в Україні лазальну піраміду

Новини забудовників Найбільшу в Україні лазальну конструкцію у вигляді піраміди встановлять на території житлового комплексу «Метрополіс». Проєкт буде реалізовано в…

18 / 10 / 2021

Новини
У Львові відбувся благодійний футбольний матч за підтримки девелоперської компанії ENSO

Новини забудовників Напередодні гри збірних України та Боснії і Герцеговини по футболу у Львові відбувся благодійний матч «Кубок Львова», у…

18 / 10 / 2021

Новини
Які зміни передбачені у проєкті будівництва Подільського мосту

Оновлено проєкт будівництва Подільського мосту. Розпорядженням КМДА від 13.10.2021 №2152 місто перезатвердило проєкт будівництва Подільського мостового переходу. Оновлений проєкт враховує потреби постійно…

18 / 10 / 2021