Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Динаміка будівництва ЖК Інтергал-Буд на 1 березня 2021 року. Друга частина

09.03.2021

3м2 Редактор

Новини компаній

Житлові комплекси компанії «Інтергал-Буд» зростають щодня. Ми зібралі дані про хід будівництва житлових комплексів станом на 1 березня 2021 року. Першу частину звіту читайте тут.

ЖК «Академ-Квартал», адреса: пров. Приладний, 10

Триває будівництво I-ої черги комплексу, яка складається з 3 будинків на 24 поверхи кожний. Будинки №1 та №2 завершені, розпочинається заселення мешканців у квартири.

Будинок №3
Триває влаштування монолітного каркаса на 11-му поверсі. Влаштування стін й перегородок  відбувається на рівні 5-го поверху. Тривають роботи з влаштування вентиляційних каналів — виконано на 15%.

ЖК «Сирецькі Сади», адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г

«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №5, 6, 7 та 8, які знаходяться у процесі будівництва:

Будинок №5
Практично усі роботи з будівництва завершені або підходять до кінця. Роботи з благоустрою виконані на 70%.   

Будинок №6
Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса на рівні 9-го поверху. Проводяться роботи з улаштування стін та перегородок з цегли на 2-у поверсі. Тривають роботи з влаштування каркаса вхідних груп.

Будинок №7
Влаштовано монолітний каркас на рівні 22-го поверху. Триває влаштування стін та перегородок із цегли з 1-го по 10-й поверх. Тривають роботи з влаштування каркаса вхідних груп — виконано на 80%. Тривають роботи з монтажу віконних конструкцій на рівні 3-го поверху. Стартували роботи з прокладання систем водопостачання, каналізації та опалення.  

Будинок №8
Проводиться монтаж вікон на рівні 22-го поверху. Триває влаштування водопостачання та каналізації — виконано на 60%. Штукатурка стін виконана на 50%, влаштування стяжки на 20%, прокладання систем електропостачання на 65%. Улаштування покрівлі виконано на 75%. Тривають роботи з прокладання систем опалення — виконано на 25%. Стартували роботи з встановлення дверей.   

ЖК «Голосіївський», адреса: вул. Васильківська, 37

Новий проєкт бізнес-класу компанії «Інтергал-Буд». На території 1,1398 га зведуть 2 будинки висотністю у 25 поверхів. Розташований об’єкт в одному з найрозвиненіших та найзеленіших районів Києва — Голосіївському.

Будинок №1
Тривають роботи з розробки котловану. У третій секції першого будинку виконано 91 палю.

Будинок №2
Виконано випробувальні палі.

ЖК CITY HUB, адреса: вул. Кудряшова, 8-10


Проєкт складається з двох будинків висотою у 19 та 20 поверхів. Особливістю архітектурного рішення є стилобат, який об’єднує 2 будівлі. Він приховує під собою великий автопаркінг на 330 машиномісць.

Будинок №1
Секція №1

Встановлюються вертикальні конструкції 12-го поверху. Виконується мурування стін 5-го поверху. Триває влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів — виконано на майже 50%.

Секція №2
Встановлюються вертикальні конструкції 13-го поверху. Виконується мурування стін 8-го поверху. Триває влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів — виконано на понад 50%. Стартували електромонтажні роботи.

Будинок №2
Тривають підготовчі роботи під будівництво.

Нагадуємо, що «Інтергал-Буд» за власний кошт проводить реконструкцію дощового колектора на вул. Кудряшова.

ЖК «Причал 8», адреса: вул. Канальна, 8

На території житлового комплексу будують 2 будинки. Особливістю комплексу «Причал 8» є розташування біля водойми та наявність облаштованої набережної й власного пляжу.

Будинок №1
Секція №1

Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи тривають, відсоток виконання — майже 60%. Будівельники продовжують оздоблювати місця загального користування та спеціальних приміщень — виконано на понад 70%. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем триває — виконано на 60%.

Секція №2
Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів тривають — виконано на 60%. Роботи з оздоблення місць загального користування та спеціальних приміщень тривають. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем в процесі — виконано на майже 60%.

Секція №3
Будівельники продовжують влаштовувати покрівлю (майже 40%) та фасади (понад 20%). Триває прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем. Розпочато роботи з оздоблення місць загального користування та спецприміщень.  

Секція №4
Роботи з монтажу металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та місця загального користування виконані на 90%. Тривають роботи з влаштування покрівлі.

Секція №5
Влаштування моноліту 15-го поверху та проведення кладки стін на рівні 9-го поверху.

Секція №6
Влаштування моноліту 15-го поверху та кладка стін на рівні 6-го поверху.

Секція №7
Влаштування моноліту на рівні 10-го поверху та проведення кладки стін на рівні 7-го поверху.

Паркінг
Влаштування фундаментної плити котловану паркінгу (1 частина) практично завершене. Влаштування монолітного каркаса (1 частина) виконане на майже 60%. Влаштування фундаментної плити котловану паркінгу (2 частина) — на понад 55%. Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса (1 частина) — виконано на майже 30%.

Будинок №2
Триває виконання пальового поля.

ЖК «INTERGAL CITY», адреса: вул. Старонаводницька, 16Б

INTERGAL CITY — унікальне за своєю архітектурою місто майбутнього, яке не має аналогів в Україні. Багатофункціональний житловий комплекс матиме 5 веж поверховістю до 25 поверхів.

На вежі «А» виконуються монтажні роботи вертикальних елементів 20-го поверху.
На вежі «Б» виконуються монтажні роботи вертикальних елементів 9-го поверху.
На вежі «В» завершені роботи з кладки стін та перегородок. Виконуються роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж, а також роботи по влаштуванню покрівлі.
На вежі «Г» тривають роботи з монтажу віконних алюмінієвих конструкцій та монтажу навісних вентильованих фасадів з 12-го по 16-й поверх. Виконуються роботи з кладки цегли з 11-го по 13-й поверх.
На вежі «Д» виконуються монтажні роботи вертикальних елементів 2-го поверху.

Завершені роботи з будівництва одного повітряного моста. Ведуться роботи з будівництва стилобату.

Статьи по теме
Новини
Київрада виділила понад 7 млрд грн на будівництво. Що це проекти?

На будівництво та реконструкцію об’єктів міської інфраструктури додатково спрямовано 7,3 мільярда гривень. Таке рішення прийняли сьогодні, 22 квітня, на пленарному засіданні Київської міської ради ІХ скликання….

22 / 04 / 2021

Новини
Раміль Мехтієв про ревіталізацію Києва. Як зробити занедбане привабливим

Новини компаній Ревіталізація, як процес відновлення міського середовища та наповнення цього середовища змістом, почала поширюватися на Заході в 80-х роках…

22 / 04 / 2021

Новини
Підписано закони щодо боргів за кредитами в іноземній валюті

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо споживчих кредитів, наданих в іноземній валюті» № 1381-IX,…

22 / 04 / 2021

Новини
У Києві виявлятимуть «хворі» дерева за допомогою томографа

Комунальне об’єднання «Київзеленбуд» придбало спеціальне обладнання для діагностики зелених насаджень — імпульсний томограф під назвою арботом. Спеціалісти вже розпочали тестувати томограф, за допомогою якого можна…

22 / 04 / 2021