Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Динаміка будівництва ЖК «Інтергал-Буд» станом на 1 червня 2021 року

03.06.2021

3м2 Редактор

Новини забудовників

Пропонуємо до вашої уваги динаміку будівництва житлових комплексів «Інтергал-Буд» станом на 1 червня 2021 року.

ЖК Sky Avenue, адреса: вул. Народного Ополчення, 3
У комплексі зводяться 6 житлових будинків на 16 поверхів кожний. Наразі триває будівництво першого будинку, який складається з п’яти секцій. Стартували продажі квартир у будинку №2.

Секції №1, 2
Триває монтаж та пусконалагодження ліфтів. Роботи з влаштування фасадів та віконних конструкцій наближаються до фінішної прямої та становлять 95%. Оздоблення (без ремонту квартир) виконано на понад 90%. Встановлення дверей та вертикальної гідроізоляції підвальної частини триває. Тривають й роботи з влаштування каркаса вхідних груп (70%) та прокладання інженерних мереж (понад 40%).

Секції №3, 4, 5
Триває влаштування вертикальної гідроізоляції підвальної частини та улаштування стін й перегородок з цегли. Монтаж віконних конструкцій виконано на понад 55%, а прокладання інженерних систем на 40%. Тривають роботи з оздоблення (без ремонту квартир) та монтаж й пусконалагодження ліфтів, відсоток виконання — 25. Покрівлю влаштовано на 20%.

Паркінг
Роботи на паркінгу тривають — будівельники влаштовують котлован (виконано на 85%), встановлюють фундаментну плиту (виконано на 85%) та монолітний каркас (виконано на майже 85%).

ЖК «Теремки», адреса: вул. Академіка Заболотного, 15
Житловий комплекс «Теремки», розташований у Голосіївському районі в оточенні лісу та парків, складатиметься з 5-ти будинків. Наразі тривають роботи у 7, 8, 9, 10 секціях будинку №3 та у 11, 12, 13 та 14 секціях будинку №4, а також облаштовують підземний паркінг.

4 черга: Секція №7
Виконується монтаж віконних конструкцій з 2-го по 23-й поверх. Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 22-й поверх та стяжка підлоги з 2-го по 17-й поверх. Виконують роботи з монтажу ліфтів — 60%. Оздоблення МЗК виконане на 25%.

4 черга: Секція №8
Виконується монтаж віконних конструкцій з 2-го по 24-й поверх. Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 25-й поверх та стяжка підлоги з 2-го по 24-й поверх. Виконують роботи з монтажу ліфтів — 60%. Оздоблення МЗК виконане на 25%.

4 черга: Секція №9
Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 25-й поверх та стяжка підлоги з 2-го по 23-й поверх. Виконують роботи з монтажу ліфтів (60%) та з влаштування місць загального користування (25%). На фінішній прямій роботи з фарбування та утеплення фасадів.

4 черга: Секція №10
Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 25-й поверх та заливка стяжки підлоги з 2-го по 23-й поверх. Виконуються роботи з утеплення фасадів (85%) та їхнього фарбування (85%). Роботи з монтажу ліфтів виконані на 60%, а з оздоблення МЗК на 35%.

5 черга: Секція 11
Завершили роботи з влаштування пальового поля. Виконується влаштування цоколю — 90%.

5 черга: Секція 12
Завершили роботи з влаштування пальового поля. Виконується влаштування цоколю — 50%.

5 черга: Секція 13
Тривають випробування пальового поля — 80%.

5 черга: Секція 14
Тривають випробування пальового поля — 20%.

Підземний паркінг
Завершено роботи з монтажу вентиляційних систем. Виконується заливка стяжки підлоги паркінгу. Роботи з гідроізоляції паркінгу виконані на 50%.

ЖК «Лук’янівський Каскад», адреса: вул. Половецька, 4
Житловий комплекс «Лук’янівський каскад» — концептуальний багатосекційний будинок бізнес-класу з продуманою інфраструктурою на прилеглій території. До складу комплексу увійде один будинок на 259 квартир, який складатиметься з 3 секцій зі змінною поверховістю: 14, 16 та 21 поверх.

Станом на сьогодні виконано розчищення будівельного майданчика та влаштовані випробувальні палі. Триває заміна наявних та прокладання нових інженерних мереж. Виконуються підготовчі роботи до розробки котловану.

ЖК «Озерний Гай Гатне», адреса: с. Гатне, вул. Свободи, 1
У комплексі заміського формату побудують 47 будинків. Наразі готові 7 будинків, у процесі будівництва ще 4. Особливістю комплексу є малоповерховість забудови — 4, 6, 7, 8, 9 та 10 поверхів.   

Будинок №7
Прокладання внутрішніх мереж виконано на понад 50%, а зовнішніх на понад 95%. Облаштування покрівлі виконане на 95%, а монтаж ліфтів на понад 90%. Фасадні роботи досягли 90%. Розпочато облаштування прибудинкової території (25%) та штукатурення стін (15%).

Будинок №8
Оформлення місць загального користування добігає кінця. Облаштування прибудинкової території виконано на 90%.

Будинок №43
Тривають роботи з облаштування покрівлі (90%), монтажу ліфтів (майже 100%). Оформлення місць загального користування триває — виконано на 80%. Тривають роботи у квартирах з ремонтом — виконано на 45%.

Будинок №42
Стяжка підлоги та фасадні роботи виконані на понад 95%. Завершується штукатурення стін. Оформлення місць загального користування триває — виконано на понад 90%.

Школа
Кладка зовнішніх та внутрішніх стін на фінальній стадії. Облаштування покрівлі становить 50%. Роботи з монтажу віконних блоків майже виконані, а прокладка зовнішніх мереж виконана на 10%. Стартували фасадні роботи — 5%. Штукатурення стін — 30%.  

ЖК «Паркові Озера», адреса: вул. Воскресенська, 2а
Нові «Паркові Озера» розташовані поряд з парком «Перемога». У межах проєкту зведуть чотири житлових будинки, розташованих на стилобаті. Секції №1 та №4 матимуть 24 поверхи, секція №2 — 17 поверхів, секція №3 — 25.

Секція №1   
Зведення монолітного каркаса виконано на 35%. Триває встановлення вертикальних елементів 9-го поверху.

Секція №2   
Тривають роботи над монолітним каркасом будівлі — виконано на понад 10%. Триває встановлення вертикальних елементів 3-го поверху.

Секції №3
Завершені роботи із влаштування фундаментної плити й наразі відбувається встановлення монолітного каркаса. Активно ведуться роботи із перекладання цокольного поверху секції.

Секція №4   
Активно ведуться роботи із влаштування монолітного каркаса. На разі відбувається встановлення вертикальних елементів 1-го поверху. Розпочато роботи з облаштування стилобатної частини комплексу.

ЖК «Нивки-Парк», адреса: просп. Перемоги, 67
На території житлового комплексу сімейного типу, розташованого поруч з однойменним міським парком та станцією метро, зведуть 12 будинків поверховістю від 12 до 16 поверхів. П’ять перших черг вже побудовано, в роботі знаходяться ще стільки ж.  

Будинки №7 та №8
Виконуються роботи з чистового оздоблення квартир з ремонтом.

Будинок №12
Секція Г
Встановлено віконні конструкції на рівні 17-го поверху. Виконуються роботи з облаштування покрівлі та фасаду. Виконується штукатурення на 17-у поверсі. Тривають роботи з чистового оздоблення стель з 2-го по 16-й поверх.

Секція І
Виконуються роботи з влаштування покрівлі та фасаду. Виконуються роботи з облаштування покрівлі та чистовій обробці стель на 3, 5, 7, 8, 12, 14, 15 поверхах.

Секція Е
Виконуються роботи з влаштування покрівлі та фасаду. Виконуються роботи з чистової обробки стель на 3, 4, 5, 7, 9, 10, 13 поверхах.

Секція Б
Виконуються роботи з влаштування покрівлі та фасаду.

Будинок  №11
Секція Ж

Кладка стін з 2-го по 17-й поверх виконана. В процесі встановлення віконні конструкції з 13-го по 17-й поверх. Виконуються роботи з прокладання внутрішньої інженерії та влаштування покрівлі. Штукатурка — на 5, 7 та 10-му поверсі в роботі.

Секція І
В роботі кладка стін на 8, 11 та 13-му поверсі.

Будинок №10
Секція Б: влаштування монолітного каркаса 11-го поверху. В роботі кладка стін з 2-го по 5-й поверх.
Секція Г*: влаштування монолітного каркаса 9-го поверху. В роботі кладка стін з 2-го по 5-й поверх.
Секція Г: влаштування монолітного каркаса 11-го поверху. В роботі кладка стін з 2-го по 5-й поверх.
Секція Е: влаштування монолітного каркаса 9-го поверху. В роботі кладка стін з 2-го по 5-й поверх.

Дитячий садок
Штукатурення стін виконане. Стяжка на поверхах будівлі виконана, підвальна частина — в роботі. Чистова обробка  ведеться на 3-у поверсі. Триває прокладання інженерних мереж з 1-го по 4-й поверх. Тривають роботи з влаштування фасаду — виконано на 70%. Виконуються роботи з облаштування благоустрою.

ЖК «Академ-Квартал», адреса: пров. Приладний, 10
Триває будівництво I-ої черги комплексу, яка складається з 3 будинків на 24 поверхи кожний. Будинки №1 та №2 завершені, триває заселення мешканців у квартири.

Будинок №3
Влаштування монолітного каркаса здійснюється на рівні 15-го поверху. Влаштування стін й перегородок відбувається на рівні 8-го поверху. Тривають роботи з влаштування вентиляційних каналів та збірних сходів. Роботи з влаштування гідроізоляції та утеплення підвальної частини будівлі підходять до фінішної прямої. Триває монтаж віконних та дверних металопластикових конструкцій.

ЖК «Сирецькі Сади», адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г
«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №5, 6, 7 та 8, які знаходяться у процесі будівництва. Гарна новина — стартувало будівництво будинку №9.

Будинок №5
Роботи закінчилися, готується під здачу в експлуатацію.   

Будинок №6
Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса на рівні 16-го поверху. Проводяться роботи з улаштування стін та перегородок з цегли на 9-у поверсі. Тривають роботи з влаштування каркаса вхідних груп.

Будинок №7
Влаштовано монолітний каркас на рівні 24-го поверху. Триває влаштування стін та перегородок із цегли на рівні 21-го поверху. Закінчуються роботи з влаштування каркаса вхідних груп. Тривають роботи з монтажу віконних конструкцій на рівні 9-го поверху. Стартували роботи з прокладання систем водопостачання, каналізації, опалення та штукатурення.  

Будинок №8
Триває монтаж вікон — відсоток виконання понад 90. Триває влаштування водопостачання та каналізації — виконано на 85%. Штукатурка стін виконана на 95%, влаштування стяжки на 50%, прокладання систем електропостачання на 85%. Улаштування покрівлі виконано на 90%. Тривають роботи з прокладання систем опалення — виконано на 60%. Продовжуються роботи з встановлення дверей — виконано на 40%.

Будинок №9
Завершили влаштування котловану.  

На перетині Харківського шосе і вул. Грузинської, за адресою: вул. Грузинська, 25 ведеться незаконне будівництво. Про це повідомив депутат Київради Юрій Сулига, передає КиевVласть. За …

Новини забудовників Повідомляємо вам новини з будівельного майданчика POLARIS Home&Plaza. Перша черга будівництва: ⠀Секції 1.1 та 1.2 (16-ти поверхівка) Скління і заповнення віконних просторів виконали на …

Статьи по теме
Новини
«Інтергал-Буд» — у трійці лідерів рейтингу забудовників Києва за версією порталу «Мінфін»

Новини забудовників 30 липня портал «Мінфін» опублікував результати Рейтингу забудовників Києва за I-II квартал 2021 року. Будівельна компанія «Інтергал-Буд» увійшла в…

30 / 07 / 2021

Новини
На Оболоні заради нового скверу знесуть гаражі

У Києві на Мінському масиві облаштовують новий сквер та намалюють мурал. Про це повідомив голова Оболонської районної державної адміністрації Києва Кирило Фесик, передають «Коментарі». Новий…

30 / 07 / 2021

Новини
Почалася реконструкція Андріївської вулиці

На Подолі проходить реконструкція Андріївської вулиці. Про це повідомляє офіційний портал столиці. У рамках реконструкції відбувається заміна 200 м водопровідної мережі,…

30 / 07 / 2021

Новини
Замість занедбаної промзони: на Подолі з’явиться сучасний район із виходом до Дніпра

Новини забудовників На Подолі з’явиться прогресивний поліфункціональний район — «Новий Поділ». Тут розмістяться житлові будинки, офісні простори, освітні установи, культурні…

30 / 07 / 2021