Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Динаміка будівництва ЖК «Інтергал-Буд» станом на 1 лютого 2021 року

04.02.2021

3м2 Редактор

Новини компаній

Пропонуємо до вашої уваги динаміку будівництва житлових комплексів забудовника «Інтергал-Буд» станом на 1 лютого 2021 року. Сьогодні перша частина звіту.

ЖК Sky Avenue, адреса: вул. Народного Ополчення, 3

У комплексі зводяться 6 житлових будинків на 16 поверхів кожний. Наразі триває будівництво першого будинку, який складається з п’яти секцій.

Секції №1, 2
В першій та другій секції будинку завершується монтаж віконних конструкцій та влаштування фасаду. Покрівельні роботи також знаходяться на фінішній прямій. Здійснено понад 80% прокладання інженерних систем. Триває монтаж та пусконалагодження ліфтів, влаштування каркаса вхідних груп та вертикальної гідроізоляції підвальної частини.

Секції №3, 4, 5
Триває влаштування вертикальної гідроізоляції підвальної частини та улаштування стін й перегородок з цегли. Монтаж віконних конструкцій виконано на 10%, а прокладання інженерних систем на понад 30%.

Паркінг
Роботи на паркінгу тривають — будівельники влаштовують котлован, встановлюють фундаментну плиту (виконано на 50%) та монолітний каркас (виконано на 45%).

ЖК «Теремки», адреса: вул. Академіка Заболотного, 15

Житловий комплекс «Теремки», розташований у Голосіївському районі в оточенні лісу та парків, складатиметься з 5-ти будинків. Наразі тривають роботи у 7, 8, 9 та 10 секціях будинку №3, а також облаштовують підземний паркінг.

4 черга: Секція №7
Виконується кладка зовнішніх стін з 2-го по 21-й поверх. Проводиться монтаж віконних конструкцій з 2-го по 15-й поверх.

4 черга: Секція №8
Виконується кладка зовнішніх стін з 1-го по 20-й поверх. Проводиться монтаж віконних конструкцій з 2-го по 19-й поверх.

4 черга: Секція №9
Виконується кладка зовнішніх стін з 1-го по 22-й поверх. Триває встановлення віконних конструкцій з 2-го по 21-й поверх, готовність робіт понад 86%. Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 12-й поверх.

4 черга: Секція №10
Завершується кладка зовнішніх стін з 1-го по 23-й поверх. Триває встановлення вікон з 2-го по 21-й поверх. Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 13-й поверх.

Підземний паркінг
Виконуються роботи з зовнішнього утеплення (готовність робіт 70%) та з монтажу вентиляційних систем (готовність робіт 70%).

ЖК «Паркові Озера», адреса: вул. Воскресенська, 2а

Нові «Паркові Озера» розташовані поряд з парком «Перемога». У межах проєкту зведуть чотири житлових будинки, розташованих на стилобаті. Секції №1, 3 та 4 матимуть 24 поверхи, секція №2 — 17 поверхів.

Секція №1   
Вже завершені: влаштування котловану, пальового поля та влаштування фундаментної плити. Стартувало влаштування монолітного каркаса.

Секція №2   
Влаштування котловану завершено, а от пальове поле влаштовано на 80%. Стартували роботи з влаштування фундаментної плити.

Секція №3 та №4   
Влаштування котловану завершено, стартували роботи з влаштування пальового поля 5%.

ЖК «Озерний гай Гатне», адреса: с. Гатне, вул. Свободи, 1

У комплексі заміського формату побудують 47 будинків. Наразі готові 7 будинків, у процесі будівництва ще 4. Особливістю комплексу є малоповерховість забудови — 4, 6, 7, 8, 9 та 10 поверхів.   

Будинок №9
Завершуються роботи у квартирах з ремонтом від забудовника, готовність — 90%.

Будинок №7
На фінішній прямій роботи з прокладання зовнішніх мереж, облаштування покрівлі, димовидалення, з облаштування вхідних груп та ліфтів. Тривають роботи з монтажу віконних блоків та облаштування фасадів.

Будинок №8
Улаштування зовнішніх мереж виконано на 90%,  внутрішніх мереж на майже 95%. Фасадні роботи також добігають до логічного завершення та складають 97%. На такому ж етапі знаходяться роботи з встановлення ліфтів, штукатурки стін, стяжки підлоги та встановлення вхідних дверей. Розпочато оформлення місць загального користування — виконано на понад 15%.

Будинок №43
Тривають роботи з облаштування покрівлі, монтажу ліфтів, прокладання зовнішніх та внутрішніх мереж, облаштування фасадів, штукатурки стін й стяжки підлоги. Розпочато оформлення місць загального користування — виконано на 15%.

Будинок №42
Тривають роботи з прокладання зовнішніх та внутрішні мережі. Штукатурка стін добігає до фінішної прямої, а стяжка підлоги виконана на 65%. Розпочато оформлення місць загального користування — виконано на 15%.

ЖК «Нивки-Парк», адреса: просп. Перемоги, 67

На території житлового комплексу сімейного типу, розташованого поруч з однойменним міським парком та станцією метро, зведуть 12 будинків поверховістю від 12 до 16 поверхів. П’ять перших черг вже побудовано, в роботі знаходяться ще стільки ж.  

Будинок №8
Завершуються роботи з влаштування фасаду та чистової обробки місць загального користування.

Будинок №7
Завершуються роботи з влаштування фасаду.

Секція Е2
Виконується стяжка у підвальній частині.

Секція Е1
Виконується стяжка у підвальній частині.

Секція В
Штукатурка до 17-го поверху, стяжка до 11-го поверху.

Будинок №12
Секція Г
Встановлено віконні конструкції на рівні 17-го поверху. Виконано штукатурку на 3, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 14 та 15-му поверхах. Виконуються роботи з облаштування покрівлі та фасаду.

Секція І
Триває встановлення вікон. Штукатурка на 5, 12, 13 та 15-му поверхах у процесі виконання, на 3, 7 та 8-му завершена. Виконуються роботи з облаштування покрівлі.

Секція Е
Триває встановлення вікон з 2-го до 12-го поверху. В роботі штукатурка на 9-му поверсі, а на 3, 5 та 7-му поверхах виконано. Виконуються роботи з облаштування покрівлі.

Секція Б
Триває улаштування кладки на покрівлі.                

Будинок  №11
Триває влаштування монолітного каркаса секцій І та Ж на рівні 16-го поверху. Кладка стін виконується: секція І — з 2-го по 7-й поверх; Секція Ж — 7-й поверх.

Будинок №10
Секція Б: влаштування монолітного каркаса 2-го поверху.
Секції Г*, Г: влаштування монолітного каркаса 1-го поверху.
Секція Е: триває влаштування монолітного каркаса підвалу.

Дитячий садок
Ведеться кладка стін 4-го поверху та влаштування покрівлі. Встановлені вікна з 1-го по 4-й поверх.

Заклад громадського харчування
Виконано влаштування монолітного каркаса та кладку стін. В процесі роботи з влаштування покрівлі та монтажу вікон.  

Статьи по теме
Новини
Динаміка будівництва ЖК Інтергал-Буд на 1 березня 2021 року

Новини компаній Пропонуємо до вашої уваги динаміку будівництва житлових комплексів Інтергал-Буд станом на 1 березня 2021 року. ЖК Sky Avenue,…

04 / 03 / 2021

Новини
Почато розробку Програми комплексної реконструкції застарілого житлового фонду

Розпочата розробка проекту Програми комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду в Києві – з дослідно-аналітичних заходів та визначення меж…

04 / 03 / 2021

Новини
Розпочато продаж квартир у KYЇVPROEKT Citу Space

Новини компаній 3 березня компанії Perfect Group та SAGA Development розпочали продаж квартир у KYЇVPROEKT Citу Space.  Проєкт передбачає реконструкцію…

04 / 03 / 2021

Новини
На Мінському масиві побудують ЖК з ТРЦ на місці ринку

Отримано містобудівні умови і обмеження від 18 грудня 2020 роки для будівництва житлових будинків і ТРЦ в стилобатной частини на…

04 / 03 / 2021