Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Динаміка будівництва ЖК «Інтергал-Буд» станом на 1 січня 2021 року

14.01.2021

3м2 Редактор

Новини компаній

Ми продовжуємо публікувати інформацію о роботах, що ведуться на будмайданчиках забудовника «Інтергал-Буд». Перша частина звіту тут.

ЖК «Академ-Квартал», адреса: пров. Приладний, 10

Триває будівництво I-ої черги комплексу, яка складається з 3 будинків на 24 поверхи кожний. Будинки №1 та №2 завершені, розпочинається заселення мешканців у квартири.

Будинок №3
Триває влаштування монолітного каркаса на 8-му поверсі, а також стартувало влаштування стін та перегородок на перших поверхах споруди.

ЖК «Сирецькі Сади», адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г

«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №5, 6, 7 та 8, які знаходяться у процесі будівництва:

Будинок 5
Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів завершені. Роботи з організації водопостачання та каналізації, опалення наближаються до фінішної прямої. Електропостачання виконано на понад 95%. Штукатурку стін незабаром буде завершено, а от улаштування стяжки вже виконано. Роботи зі встановлення дверей та облаштування фасадів завершені. Роботи з благоустрою виконані на 70%.     

Будинок 6
Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса на рівні 6-го поверху. У підвалі проводяться роботи з улаштування стін та перегородок з цегли. Роботи з влаштування каркаса вхідних груп виконані на 40%.

Будинок 7
Влаштовано монолітний каркас на рівні 17-го поверху. Триває влаштування стін та перегородок із цегли з 1-го по 7-й поверх. Роботи з влаштування каркаса вхідних груп виконані на 80%.

Будинок 8
Триває влаштування стін та перегородок із цегли на рівні 22-го поверху. Проводиться монтаж вікон на рівні 15-го поверху. Триває влаштування водопостачання та каналізації — виконано на 50%, штукатурка стін, улаштування стяжки та прокладання систем електропостачання. Улаштування покрівлі виконано на 75%. Стартували роботи з прокладання систем опалення.  

ЖК CITY HUB, адреса: вул. Кудряшова, 8-10

Проєкт складається з двох будинків висотою у 19 та 20 поверхів. Особливістю архітектурного рішення є стилобат, який об’єднує 2 будівлі. Він приховує під собою великий автопаркінг на 330 машиномісць.

Будинок №1
Секція №1
Встановлюються вертикальні конструкції 9-го поверху. Виконується мурування стін 3-го поверху.

Секція №2
Встановлюються вертикальні конструкції 10-го поверху. Виконується мурування стін 7-го поверху. Триває влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів.

Будинок №2
Тривають підготовчі роботи під будівництво.

Нагадуємо, що «Інтергал-Буд» за власний кошт проводить реконструкцію дощового колектора на вул. Кудряшова.

ЖК «Причал 8», адреса: вул. Канальна, 8

На території житлового комплексу побудують 2 будинки. Наразі зводиться будинок №1, який складатиметься з 7-ми секцій, та ведуться роботи з облаштування паркінгу.   

Секція №1
На фінішній прямій роботи з влаштування фасадів та влаштування покрівлі — майже 100%. Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи тривають, відсоток виконання — понад 50%. Будівельники займаються оздобленням місць загального користування та спеціальних приміщень, роботи виконані на майже 70%. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем триває та виконане на понад 55%.

Секція №2
Роботи з влаштування покрівлі та фасадів добігають кінця. Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи тривають та становлять уже понад 55%. Оздоблення місць загального користування та спеціальних приміщень виконано на майже 70%. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем триває та виконане на майже 55%.

Секція №3
Влаштування стін та перегородок 24-го поверху практично завершено. Роботи з монтажу металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та місця загального користування знаходяться на фінішній прямій. Будівельники влаштовують покрівлю (виконано на понад 35%) та фасади (виконано на понад 15%). Триває прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем. Розпочато роботи з оздоблення місць загального користування та спецприміщень.  

Секція №4
Влаштування стін та перегородок 22-го поверху практично завершено. Роботи з монтажу металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та місця загального користування виконані на понад 85%. Розпочалися роботи з влаштування покрівлі.

Секція №5
Влаштування моноліту 12-го поверху та проведення кладки стін на рівні 6-го поверху.

Секція №6
Влаштування моноліту 12-го поверху та проведення кладки стін на рівні 5-го поверху.

Секція №7
Влаштування моноліту на рівні 10-го поверху та проведення кладки стін на рівні 5-го поверху.

Паркінг
Влаштування фундаментної плити котловану паркінгу (1 частина) практично завершене. Влаштування монолітного каркаса (1 частина) виконане на понад 45%. Влаштування фундаментної плити котловану паркінгу (2 частина) — майже 60%. Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса (1 частина) — виконано на понад 15%.

Набережна
Розпочато облаштування набережної.

ЖК «INTERGAL CITY», адреса: вул. Старонаводницька, 16Б

На вежі «А» виконуються вертикальні елементи 17-го поверху.
На вежі «Б» виконуються монтажні роботи вертикальних елементів 5-го поверху.
На вежі «В» завершено будівництво каркаса будівлі.
На вежі «Г» завершено будівництво каркаса будівлі. Стартували монтажні роботи зі скління фасаду алюмінієвими системами Reynaers.
На вежі «Д» завершено будівництво підземних поверхів.
Ведуться роботи з будівництва стилобату та повітряних мостів.

Статьи по теме
Новини
Cтарти продажів у ЖК Києва та передмістя

У Києві та у найближчих локаціях розпочались продажі у нових ЖК. ЖК Найкращий квартал-2 Стартували продажі в новому проекті ЖК…

21 / 01 / 2021

Новини
Суд повернув нацпарку «Голосіївський» 25 земельних ділянок

Ірпінським міським судом Київської області задоволено ряд позовів Київської обласної прокуратури про витребування з незаконного володіння громадян на користь держави…

21 / 01 / 2021

Новини
Тарифи на опалення на гарячу воду поки не підвищуватимуть

Тарифи на опалення та гаряче водопостачання до кінця опалювального сезону в Україні не підвищуватимуть, йдеться на сайті уряду. Такої домовленості досягли…

21 / 01 / 2021

Рейтинги
ЖК з панорамними вікнами: 5 новобудов Києва

Великі панорамні вікна дають більше світла в приміщенні, роблять його візуально просторіше, відкривають прекрасний огляд на міські види. 3m2 підібрав…

21 / 01 / 2021