Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Динаміка будівництва ЖК Інтергал-Буд станом на 1 жовтня 2021 року

08.10.2021

3м2 Редактор

Новини забудовників

У вересні на всіх об’єктах компанії «Інтергал-Буд», що знаходяться у фазі активного будівництва, велись роботи. Пропонуємо вам ознайомитись із динамікою змін та новинами щодо ступеню готовності будинків у житлових комплексах девелопера.

ЖК Sky Avenue, адреса: вул. Народного Ополчення, 3

У комплексі зводяться 6 житлових будинків на 16 поверхів кожний. Наразі триває будівництво першого будинку, який складається з п’яти секцій.

Протягом вересня в секціях № 1, 2 було завершено:

  • влаштування каркаса вхідних груп;
  • влаштування вертикальної гідроізоляції підвальній частині;
  • влаштування покрівлі та влаштування фасадів;
  • монтаж віконних конструкцій;
  • інженерію;
  • влаштування дверей;
  • монтаж і пусконалагодження ліфтів;
  • оздоблення (без ремонту квартир);
  • інженерні мережі.

В секціях № 3, 4, 5 тривають роботи з влаштування вертикальної гідроізоляції підвальній частині (рівень готовності 90%), з влаштування каркаса вхідних груп (50%), влаштування покрівлі (80%). Майже завершено монтаж віконних конструкцій та влаштування фасадів.

Ведуться роботи з влаштування благоустрою (15%).

Наближаються до звершення роботи з котельнею.

ЖК «Теремки», адреса: вул. Академіка Заболотного, 15

Житловий комплекс «Теремки», розташований у Голосіївському районі в оточенні лісу та парків, складатиметься з 5-ти будинків.

У вересні роботи велись у 7-15 секціях, а також у підземному паркінгу. 

4 черга: 7, 8 секції

Повністю завершені роботи з фарбування фасадів. Виконується оздоблення місць загального користування та монтаж вхідних дверей до квартир з 2 по 25 поверх.

4 черга: 9, 10 секції

Завершуються роботи з оздоблення місць загального користування (85%).

5 черга: 11, 12, 13 секції

Триває перекриття вертикальних елементів 7 поверху (60%).

6 черга: 15 секція

Виконуються роботи улаштування цоколю (15%).

Підземний паркінг

Виконується заливка стяжки підлоги паркінгу (85%) та розводка комунікацій (80%). Тривають роботи з гідроізоляції підлоги (60%).

ЖК «Лук’янівський каскад», адреса: вул. Половецька, 4

Житловий комплекс «Лук’янівський каскад» — концептуальний багатосекційний будинок бізнес-класу з продуманою інфраструктурою на прилеглій території. До складу комплексу увійде один трьохсекційний будинок зі змінною поверховістю на 259 квартир.

Нещодавно на території комплексу було відкрито відділ продажів.

В секції 1 ведеться влаштування фундаментної плити та приямку ліфтової шахти та сходів, встановлено баштовий кран.

В секції 2 звершені роботи з влаштування пальового поля та котловану.

В секції 3 триває монтаж фундаментної плити під баштовий кран.

ЖК «Озерний гай Гатне», адреса: с. Гатне, вул. Свободи, 1

У комплексі заміського формату побудують 47 будинків. Вже готові 10 будинків, у процесі будівництва ще 2. Особливістю комплексу є малоповерховість забудови — 4, 6, 7, 8, 9 та 10 поверхів.  

У вересні на території комплексу запрацювали школа та дитячий садок.

Будинок № 7

Майже завершені прокладка зовнішніх мереж, облаштування покрівлі, монтаж ліфтів, фасадні роботи та штукатурка стін. Триває прокладка внутрішніх мереж (80%), облаштування прибудинкової території (50%), стяжка підлоги (75%) та облаштування МЗК (30%).

Будинок № 10

Розпочали монолітні роботи (23%).

Будинок № 11

Завершена кладка цоколя. Тривають роботи з гідроізоляції цоколя (70%), монолітні роботи (60%) та розпочато кладку зовнішніх і внутрішніх стін (5%).

Будинок № 12

Розпочали монолітні роботи (25%).

Будинок № 13

Завершено влаштування фундаментної плити, розпочато монолітні роботи.

Фітнес-центр

Тривають монолітні роботи (68%), розпочато кладку зовнішніх і внутрішніх стін (15%).

ЖК «Паркові Озера», адреса: вул. Воскресенська, 2а

Нові «Паркові Озера» розташовані поряд з парком «Перемога». У межах проєкту зведуть чотири житлових будинки, розташованих на стилобаті. Секції №1 та №4 матимуть 24 поверхи, секція №2 — 17 поверхів, секція №3 — 25.

У всіх 4 секціях ЖК повністю завершені роботи по влаштуванню котловану, пальового поля та фундаментної плити.

Секція №1  

Зведення монолітного каркаса виконано на 75%. Ведеться кладка стін (55%).

Секція №2  

Зведення монолітного каркаса виконано на 59%, кладка стін – на 30%.

Секція №3

Розпочато влаштування монолітного каркасу (6%).

Секція №4  

Тривають роботи з влаштування монолітного каркасу (46%).

Паркінг

Завершені роботи по влаштування пальового поля та фундаментної плити. Триває влаштування вертикальних елементів (15%) та прокладка зовнішніх мереж (15%).

ЖК «Нивки-Парк», адреса: просп. Перемоги, 67

На території житлового комплексу сімейного типу, розташованого поруч з однойменним міським парком та станцією метро «Нивки», зведуть 12 будинків поверховістю від 12 до 16 поверхів.

Будинки №7, №8

Виконуються роботи по чистової обробки квартир з ремонтом.

Будинок №9

В секціях А, Б завершені роботи по влаштуванню монолітного фундаменту, тривають роботи по влаштуванню монолітних стін підвалу.

Будинок №10

В секціях Г, Б*, Г*, Е виконані роботи з влаштування монолітного каркасу.

Секція Г

Виконана кладка стін на поверхах 2,3,4,5,6,7,8, на поверхах 9,10,11 тривають роботи.

Секція Б*

Виконана кладка стін на поверхах 2,3,4,5, на поверхах з 6 по 12 тривають роботи.

Секція Г*

Кладка стін 2,3,4,5,6,9,10 – виконано, 7,8,12 – в роботі. Триває монтаж вікон на 2 та 3 поверхах.

Секція Е:

Виконана кладка стін на поверхах 1,2,3,4,5,6,7,8, на поверхах 9,10,11,12,13 тривають роботи. Проводиться монтаж вікон на поверхах з 2 по 5.

Будинок №11:

В секціях Ж, І завершені роботи по влаштуванню монолітного каркасу.

Секція Ж

Виконано кладку стін на поверхах 2-17, монтаж вікон на поверхах 2-16, доштукатурний комплекс робіт та штукатурка на поверхах 3-16, монтаж дверей на поверхах 2-7. Тривають роботи по влаштуванню фасаду, покрівлі, внутрішньої інженерії та монтажу ліфтів.

Секція І

Виконано кладку стін на поверхах 2-17, монтаж вікон на поверхах 2-16, штукатурку на поверхах 3,4,5,7,8,9,10. Ведуться роботи з влаштування внутрішньої інженерії, покрівлі, фасаду та монтажу ліфтів.

Будинок №12:

Секція Б

Встановлено вікна на поверхах 2-17. Виконана штукатурка (2-15 поверх) та стяжка (3-13 поверх). Встановлено плитку в місцях загального користування на 3-11 поверхах.         Виконуються роботи по монтажу ліфтів. Також тривають роботи з чистової обробки стель (2-16 поверх). 

Секція Г

Завершені роботи зі встановлення вікон. Виконана штукатурка та стяжка на поверхах з 2 по 17, завершено монтаж дверей та фінішні роботи на поверхах 2-16. Виконуються роботи по монтажу ліфтів, а також роботи з влаштування покрівлі та фасаду.

Секція І  

Завершено монтаж вікон та дверей на поверхах 2-17. Виконана штукатурка (2-17 поверх) та стяжка (2-16 поверх). Виконуються роботи з чистової обробки стель на поверхах 2-16. Також тривають роботи з монтажу ліфтів, влаштування покрівлі та фасаду.

Секція Е

Завершено монтаж вікон та дверей на поверхах 2-17. Виконана штукатурка (2-17 поверх) та стяжка (3-17 поверх). Виконуються роботи з чистової обробки стель на поверхах 2-16. Тривають роботи з монтажу ліфтів, влаштування покрівлі та фасаду.

Новини забудовників Група компаній DIM пропонує всім, хто вже інвестував або лише збирається інвестувати у житлові проєкти компанії, скористатися послугами сервісу DIM Realt. Спеціалісти сервісу візьмуть на …

У п’ятницю, 8 жовтня, на світанку сталася пожежа на вул. Дмитрівській, 23 у Шевченківському районі столиці (Лук’янівка). Інформація про загорання надійшла до рятувальної служби о 05:14, повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС у Києві. На місці …

Статьи по теме
Новини
ДІАМ не може потрапити до масштабного будівництва на території НАУ

Вже декілька днів головні інспектори Державної інспекції архітектури та містобудування України (ДІАМ) не можуть розпочати фактичне здійснення заходів архітектурно-будівельного контролю…

20 / 10 / 2021

Рейтинги
Вигідні програми кредитування від забудовників: 6 новобудов Києва

Наразі на ринку первинної нерухомості існують різні програми, які дозволяють придбати квартиру без 100% передплати — іпотечне кредитування, розтермінування від…

20 / 10 / 2021

Новини
У ЖК «Кришталеві джерела» почала діяти програма іпотеки до 7 років

Новини забудовників Група компаній KSM-GROUP, девелопер ЖК «Кришталеві джерела», пропонує нову ексклюзивну іпотечну програму на житло «Кришталево прозора іпотека 5-7-12%» в термін до 7 років.У програмі пропонуються…

20 / 10 / 2021

Новини
СБУ викрила протиправну діяльність посадових осіб КП «Київтеплоенерго»

Служба безпеки України викрила протиправну діяльність посадових осіб КП «Київтеплоенерго». Про це йдеться у повідомленні СБУ у м. Києві та Київській області у Фейсбуці. Посадовці привласнили…

20 / 10 / 2021