Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Динаміка будівництва ЖК Інтергал-Буд на 1 березня 2021 року

04.03.2021

3м2 Редактор

Новини компаній

Пропонуємо до вашої уваги динаміку будівництва житлових комплексів Інтергал-Буд станом на 1 березня 2021 року.

ЖК Sky Avenue, адреса: вул. Народного Ополчення, 3

У комплексі зводяться 6 житлових будинків на 16 поверхів кожний. Наразі триває будівництво першого будинку, який складається з п’яти секцій.

Секції №1, 2
Завершується монтаж віконних конструкцій, влаштування фасаду та покрівлі. Прокладання інженерних систем здійснено майже на 90%. Триває монтаж та пусконалагодження ліфтів, влаштування каркаса вхідних груп та вертикальної гідроізоляції підвальної частини. Оздоблення (без ремонту квартир) виконано на понад 80%, а влаштування дверей на 70%.

Секції №3, 4, 5
Триває влаштування вертикальної гідроізоляції підвальної частини та улаштування стін й перегородок з цегли. Монтаж віконних конструкцій виконано на 25%, а прокладання інженерних систем на понад 30%.

Паркінг
Роботи на паркінгу тривають — будівельники влаштовують котлован (виконано на 80%), встановлюють фундаментну плиту (виконано на 70%) та монолітний каркас (виконано на 50%).

ЖК «Теремки», адреса: вул. Академіка Заболотного, 15

Житловий комплекс «Теремки», розташований у Голосіївському районі в оточенні лісу та парків, складатиметься з 5-ти будинків. Наразі тривають роботи у 7, 8, 9 та 10 секціях будинку №3, а також облаштовують підземний паркінг.

4 черга: Секція №7
Триває кладка зовнішніх стін з 2-го по 21-й поверх. Проводиться монтаж віконних конструкцій з 2-го по 20-й поверх. Розпочали штукатурку стін у квартирах з 2-го по 6-й поверх.

4 черга: Секція №8
Виконується кладка зовнішніх стін з 1-го по 22-й поверх. Проводиться монтаж віконних конструкцій з 2-го по 20-й поверх. Розпочали штукатурку стін у квартирах з 2-го по 6-й поверх.

4 черга: Секція №9
Виконується кладка зовнішніх стін з 1-го по 24-й поверх. Триває встановлення віконних конструкцій з 2-го по 21-й поверх. Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 18-й поверх. Розпочали заливку стяжки підлоги з 2-го по 6-й поверх.

4 черга: Секція №10
Завершується кладка зовнішніх стін з 1-го по 23-й поверх. Триває встановлення вікон з 2-го по 22-й поверх. Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 18-ий поверх. Розпочали заливку стяжки підлоги з 2-го по 6-й поверх.

Підземний паркінг
Виконуються роботи з зовнішнього утеплення (готовність робіт 90%) та з монтажу вентиляційних систем (готовність робіт 70%).

ЖК «Паркові Озера», адреса: вул. Воскресенська, 2а

Нові «Паркові Озера» розташовані поряд з парком «Перемога». У межах проєкту зведуть чотири житлових будинки, розташованих на стилобаті. Секції №1, 3 та 4 матимуть 24 поверхи, секція №2 — 17 поверхів.

Секція №1   
Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса, а перекриття першого поверху виконано на 8%.

Секція №2   
Завершено влаштування пальового поля. Тривають роботи з влаштування фундаментної плити.

Секції №3 та №4   
Тривають роботи з влаштування пальового поля — виконано на 10%.

ЖК «Озерний гай Гатне», адреса: с. Гатне, вул. Свободи, 1

У комплексі заміського формату побудують 47 будинків. Наразі готові 7 будинків, у процесі будівництва ще 4. Особливістю комплексу є малоповерховість забудови — 4, 6, 7, 8, 9 та 10 поверхів.   

Будинок №7
Завершуються роботи з прокладання зовнішніх мереж, облаштування покрівлі, димовидалення, з облаштування вхідних груп та ліфтів. Тривають роботи з монтажу віконних блоків (виконано на 90%), прокладання внутрішніх мереж (виконано на 30%) та облаштування фасадів (виконано на 60%).

Будинок №8
Улаштування зовнішніх мереж виконано на понад 90%,  внутрішніх мереж на 95%. Фасадні роботи добігають до логічного завершення. На цьому ж етапі знаходяться роботи з встановлення ліфтів. Штукатурка стін, стяжки підлоги та встановлення вхідних дверей завершені! Оформлення місць загального користування триває — виконано на 25%.

Будинок №43
Тривають роботи з облаштування покрівлі (виконано на 90%), монтажу ліфтів (виконано на 95%), прокладання зовнішніх (виконано на 90%) та внутрішніх мереж (виконано на 70%), облаштування фасадів (виконано на 90%), штукатурки стін (виконано на 60%) й стяжки підлоги (виконано на 50%). Оформлення місць загального користування триває — виконано на 25%.

Будинок №42
Тривають роботи з прокладання зовнішніх та внутрішніх мереж — виконані на 90%. Штукатурка стін добігає до фінішної прямої, а стяжка підлоги виконана на 70%. Облаштування покрівлі виконано на 85%, а монтаж віконних блоків незабаром буде завершений. Оформлення місць загального користування триває — виконано на 25%.

ЖК «Нивки-Парк», адреса: просп. Перемоги, 67

На території житлового комплексу сімейного типу, розташованого поруч з однойменним міським парком та станцією метро, зведуть 12 будинків поверховістю від 12 до 16 поверхів. П’ять перших черг вже побудовано, в роботі знаходяться ще стільки ж.  

Будинок №8
Завершуються роботи з влаштування фасаду та чистової обробки місць загального користування.

Будинок №7
Завершуються роботи з влаштування фасаду. Чистову обробку місць загального користування виконано на 70%.

Будинок №12
Секція Г
Встановлено віконні конструкції на рівні 17-го поверху. Виконуються роботи з облаштування покрівлі та фасаду.

Секція І
Встановлення вікон на рівні 17-го поверху. Триває штукатурка на 13, 16 та 17-у поверхах. Виконуються роботи з облаштування покрівлі.

Секція Е
Триває встановлення вікон з 2-го до 15-й поверх. В роботі штукатурка на 10-у та 12-у поверхах. Виконуються роботи з облаштування покрівлі.

Секція Б
Триває улаштування покрівлі.                

Будинок  №11
Триває влаштування монолітного каркаса секцій І та Ж на рівні 17-го поверху. Кладка стін виконується: секція І — з 6-го по 13-й поверх; Секція Ж — з 3-го по 13-й поверх.

Будинок №10
Секція Б: влаштування монолітного каркаса 4-го поверху.
Секції Г*, Г: влаштування монолітного каркаса 2-го поверху.
Секція Е: влаштування монолітного каркаса 1-го поверху.

Дитячий садок
Ведеться кладка стін 4-го поверху та влаштування покрівлі. Встановлені вікна з 1-го по 4-ий поверх.

Заклад громадського харчування
В процесі роботи з влаштування покрівлі, монтажу вікон та влаштування фасаду. 

Статьи по теме
Новини
У Києві продовжуються масштабні прибирання

Із 1 квітня у столиці розпочали місячник із благоустрою. В усіх районах міста всі служби, що відповідальні за чистоту та…

23 / 04 / 2021

Новини
ЖК в форматі «місто в місті», де все враховано

3m2 підібрав столичні новобудови, які зводять за принципом «місто в місті». БФК INTERGAL CITY Адреса: Печерський район, вул. Старонаводницька, 16…

23 / 04 / 2021

Новини
ЖК «Нова Англія» створила екологічну колаборацію з «Чистопес»

Новини компаній ЖК «Нова Англія» створила екологічну колаборацію з «Чистопес»«Чистопес» — це молодий український бренд, що започаткував традицію прибирати за песиками екологічно, випускаючи перші українські еко-пакети з картопляного крохмалю, які не шкодять…

23 / 04 / 2021

Новини
Тераси у квартирах ЖК передмістя

3m2 підібрав 5 ЖК під Києвом, де можна купити квартиру з терасою. ЖК Вишгород Плаза Адреса: м. ВишгородЦіна: від $…

23 / 04 / 2021