Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Динаміка будівництва житлових комплексів «Інтергал-Буд»

08.09.2021

3м2 Редактор

Новини забудовників

Пропонуємо до вашої уваги динаміку будівництва житлових комплексів «Інтергал-Буд» станом на 1 вересня 2021 року. Частина перша – тут.


ЖК «Сирецькі Сади», адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г

«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №6, 7, 8 та 9, які знаходяться у процесі будівництва.

Будинок №6
Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса на рівні 24-го поверху. Проводяться роботи з улаштування стін та перегородок з цегли на 13-у поверсі. Тривають роботи з влаштування каркаса вхідних груп та монтажу віконних конструкцій.  

Будинок №7
Тривають роботи з монтажу віконних конструкцій. Роботи з прокладання систем водопостачання та каналізації виконані на 30%, опалення на 25%, електропостачання — 55%. Штукатурення стін виконане на 85%, а влаштування покрівлі на 80%. Стартували роботи з утеплення фасадів — 10% та влаштування стяжки — 20%.

Будинок №8
Триває влаштування водопостачання та каналізації. Прокладання систем електропостачання виконане на 95%, влаштування покрівлі на понад 90%. Тривають роботи з прокладання систем опалення. Продовжуються роботи з встановлення дверей — виконано на 90%. На фінішній прямій роботи з утеплення фасадів.

Будинок №9
Влаштування пальового поля виконане на 35%.   

ЖК «Голосіївський», адреса: вул. Васильківська, 37
Новий проєкт бізнес-класу компанії «Інтергал-Буд». На території 1,1398 га зведуть 2 будинки висотністю у 25 поверхів. Розташований об’єкт в одному з найрозвиненіших та найзеленіших районів Києва — Голосіївському.

Будинок №1
Секція 1

Виконуються роботи з влаштування вертикальних елементів 8-го поверху. Цегляна кладка проходить на рівні 2-го поверху.

Секція 2
Виконуються роботи з влаштування вертикальних елементів 8-го поверху. Цегляна кладка проходить на рівні 3-го поверху.

Секція 3
Виконуються роботи з влаштування вертикальних елементів 9-го поверху. Цегляна кладка проходить на рівні 3-го поверху.

ЖК CITY HUB, адреса: вул. Кудряшова, 8-10
Проєкт складається з двох будинків висотою у 20 та 21 поверх. Особливістю архітектурного рішення є стилобат, який об’єднує 2 будівлі. Він приховує під собою великий автопаркінг на 300 машиномісць.

Будинок №1
Секція №1

Влаштування моноліту виконане на 95%. Розпочато мурування стін 18-го поверху. Продовжується влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів. Тривають електромонтажні роботи.  

Секція №2
Встановлення моноліту завершено. Завершується мурування стін 17-го поверху. Продовжується влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів. Тривають електромонтажні роботи.  

Будинок №2
Тривають підготовчі роботи під будівництво.

Паркінг
Тривають роботи з влаштування пальового поля.

Нагадуємо, що «Інтергал-Буд» за власний кошт проводить реконструкцію дощового колектора на вул. Кудряшова.

ЖК «Причал 8», адреса: вул. Канальна, 8
На території житлового комплексу будують 2 будинки. Особливістю комплексу «Причал 8» є розташування біля водойми та наявність облаштованої набережної й власного пляжу.

Будинок №1
Секція №1

Завершується монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем на фінальному етапі.

Секція №2
Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів на фінішній прямій. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем практично виконані.

Секція №3
Будівельники продовжують влаштовувати покрівлю (95%) та фасади (майже 100%). Наближається до завершення прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем. Роботи з оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконані на понад 95%. Монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування практично виконані.  Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів виконані на 90%.

Секція №4
Тривають роботи з влаштування покрівлі (95%) та фасадів (понад 95%). Оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконане на 95%. Системи внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежної безпеки влаштовані на понад 90%.  Монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування виконаний на понад 95%. Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів виконані на 80%.

Секція №5
Влаштування фасадів виконане на 50%. Монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування триває — виконано на 90%. Тривають роботи з влаштування покрівлі, систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем. Роботи з оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконані на 30%. Стартували роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів.    

Секція №6
Влаштування моноліту 22-го поверху та кладка стін на рівні 22-го поверху.

Секція №7
Влаштування моноліту на рівні 20-го поверху та проведення кладки стін на рівні 15-го поверху.

Паркінг
Влаштування монолітного каркаса (1 частина) завершене. Влаштування покрівлі — понад 90%. Влаштування монолітного каркаса (2 частина) виконане. Тривають роботи з улаштування систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежної безпеки.

Будинок №2
Секція №8

Влаштування гідроізоляції, утеплення підвальної частини будівлі виконане на 90%. Триває влаштування монолітного каркаса вище нуля — майже 30%.

Секція №9
Влаштування гідроізоляції, утеплення підвальної частини будівлі виконане на 90%. Триває влаштування монолітного каркаса вище нуля — 25%.

Секція №10
Влаштування гідроізоляції, утеплення підвальної частини будівлі виконане на 90%. Влаштування монолітного каркаса вище нуля — понад 20%.

БФК INTERGAL CITY, адреса: вул. Старонаводницька, 16Б
INTERGAL CITY — унікальне за своєю архітектурою місто майбутнього, яке не має аналогів в Україні. Багатофункціональний житловий комплекс матиме 5 веж поверховістю до 25 поверхів.

На вежі «А» виконуються роботи з цегляної кладки стін до 20-го поверху. Тривають роботи з монтажу віконних алюмінієвих конструкцій з 3-го до 9-й поверх.
На вежі «Б» тривають роботи з цегляної кладки внутрішніх стін. Розпочато роботи з монтажу віконних алюмінієвих конструкцій.
На вежі «В» продовжуються роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж, а також роботи з влаштування покрівлі, балконів та терас. Тривають роботи з монтажу віконних алюмінієвих конструкцій.
На вежі «Г» тривають роботи з монтажу віконних алюмінієвих конструкцій з 3-го по 25-й поверх та монтажу навісних вентильованих фасадів. Виконуються роботи з кладки цегли з 1-го по 24-й поверх. Продовжуються роботи з освітлення фасаду.
На вежі «Д» виконуються монтажні роботи вертикальних елементів 11-го поверху. Тривають роботи з будівництва стилобату.

Стартували роботи зі зведення каркаса ресторану.

Теги:

Новини забудовників Компанія Edelburg Development оприлюднила звіт про хід будівництва ЖК Wellspring в Вишневому. Перший пусковий комплекс Секція 1: виконано на 100% моноліт каркасу будівлі і цегляну кладку. …

Основний попит на заміську нерухомість, спровокований пандемією, був реалізований в 2020 році. Бажаючі мати безпечне місце для якісного життя і гарантованого відпочинку, зайняли вичікувальну позицію — вони чекають нові …

Статьи по теме
Новини
В Гостомель Residence оголосили про планове підняття цін

Новини забудовників З 18 жовтня 2021 року в ЖК «Гостомель Residence» оновилися ціни — мінімальна вартість квадратного метра наразі складає…

18 / 10 / 2021

Новини
У ЖК «Метрополіс» встановлять найбільшу в Україні лазальну піраміду

Новини забудовників Найбільшу в Україні лазальну конструкцію у вигляді піраміди встановлять на території житлового комплексу «Метрополіс». Проєкт буде реалізовано в…

18 / 10 / 2021

Новини
У Львові відбувся благодійний футбольний матч за підтримки девелоперської компанії ENSO

Новини забудовників Напередодні гри збірних України та Боснії і Герцеговини по футболу у Львові відбувся благодійний матч «Кубок Львова», у…

18 / 10 / 2021

Новини
Які зміни передбачені у проєкті будівництва Подільського мосту

Оновлено проєкт будівництва Подільського мосту. Розпорядженням КМДА від 13.10.2021 №2152 місто перезатвердило проєкт будівництва Подільського мостового переходу. Оновлений проєкт враховує потреби постійно…

18 / 10 / 2021