Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Фонд енергоефективності отримав понад 500 заявок на участь у програмі «Енергодім»

31.03.2021

3м2 Редактор

Станом на 26 березня 2021 року Фонд зареєстрував 524 заявки від ОСББ на участь у програмі «Енергодім», повідомляється на сайті Фонду. З них за пакетом А «Легкий» — 87, за пакетом Б «Комплексний» — 437. Ще 52 заявки знаходяться в обробці.

Загальна вартість поданих до програми енергоощадних проектів складає близько 4 млрд 099 млн 423 тис грн.

Орієнтовна сума грантів, що отримають ОСББ від Фонду складе до 70% вартості проектів або 2 млрд 854 млн 261 тис грн.

Загалом вже близько 46 тисяч сімей стали учасниками програми «Енергодім».

Зокрема, ОСББ подали 524 заявки на участь у програмі, 103 заявки — на затвердження проекту, 34 — на верифікацію.

Лідируючі позиції по кількості поданих заявок займають Волинська, Львівська та Кіровоградська області.

Повністю завершили енергоефективні проекти та отримали всі частини грантів 5 ОСББ. Зокрема, ОСББ «Говорова-5» (Одеса), ОСББ «Дбайлива оселя» (Львів), ОСББ «Автоном-69» (Житомир), ОСББ «Щурата 8» (Львів), ОСББ «Фаворит Попудренка, 12 Б» (Чернігів).

Фонд нагадує, щодля перших 500 заявок застосовується підвищений грант +20% до основної суми компенсації в залежності від обраного пакету заходів (тобто, 60% для пакету «А» та 70% для пакету «Б»).

Наразі Фонд проводить інвентаризацію поданих заявок з банками-партнерами. Після цього буде визначено перелік ОСББ, на які поширюється підвищений розмір гранту.

Інформація про 500-ту заявку буде опублікована на веб-сайті Фонду, а ОСББ, які підпадають під отримання підвищеного гранту, обов’язково отримають офіційне повідомлення від Фонду.

Починаючи з 501-ї заявки:

– Розмір гранту на відшкодування витрат на будівельні роботи становить 40% для пакету заходів «А» та 50% — для пакету заходів «Б».

– Обмеження вартості витрат на заходи з підготовки та реалізації проєкту, не повинні перевищувати 15% від вартості будівельних робіт — для пакету заходів «А», та 7,5% від вартості будівельних робіт — для пакету заходів «Б».

Стати учасником програми «Енергодім» може будь-яке ОСББ, що прагне зробити свою оселю енергоефективною, безпечною, зручною та економною. Детальніше про програму можна дізнатися на сайті energodim.org.

Статьи по теме
Новини
Київрада виділила понад 7 млрд грн на будівництво. Що це проекти?

На будівництво та реконструкцію об’єктів міської інфраструктури додатково спрямовано 7,3 мільярда гривень. Таке рішення прийняли сьогодні, 22 квітня, на пленарному засіданні Київської міської ради ІХ скликання….

22 / 04 / 2021

Новини
Раміль Мехтієв про ревіталізацію Києва. Як зробити занедбане привабливим

Новини компаній Ревіталізація, як процес відновлення міського середовища та наповнення цього середовища змістом, почала поширюватися на Заході в 80-х роках…

22 / 04 / 2021

Новини
Підписано закони щодо боргів за кредитами в іноземній валюті

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо споживчих кредитів, наданих в іноземній валюті» № 1381-IX,…

22 / 04 / 2021

Новини
У Києві виявлятимуть «хворі» дерева за допомогою томографа

Комунальне об’єднання «Київзеленбуд» придбало спеціальне обладнання для діагностики зелених насаджень — імпульсний томограф під назвою арботом. Спеціалісти вже розпочали тестувати томограф, за допомогою якого можна…

22 / 04 / 2021