Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Хід будівництва SAGA Development

20.01.2021

3м2 Редактор

Новини компаній

У січні продовжуються роботи на будмайданчиках забудовника SAGA Development.

KANDINSKY Odessa Residence

У KANDINSKY Odessa Residence виконано такі роботи. Встановлено 45 кв. м стулок. Зібрано 102 кв. м та змонтовано 56 кв. м фасадної системи на рівні 21-го поверху. Влаштовано 6 пог. м примикань із сендвіч-панелей, влаштовано 11 пог. м гідроізоляції з ЕРDM-мембрани, утеплено 212 кв. м торців і плит мінеральною ватою, встановлено 189 кв. м підсистеми під навісний фасад, змонтовано 112 кронштейнів огорожі та 112 кв. м композитних панелей, просвердлено 12 отворів під дощоприймачі, виготовлено 88 кв. м віконних конструкцій.

Виготовлено та зібрано 12 кв. м, а також змонтовано 185 кв. м фасадної системи 1-го поверху. Встановлено 121 пог. м шин під огорожу, змонтовано 10 пог. м лотків зовнішнього освітлення, 16 розподільчих коробок зовнішнього освітлення, прокладено 1152 пог. м кабелю зовнішнього освітлення у гофрі. Тривають бетонні роботи, зокрема бетонування паркінгу у секції 4, плити перекриття, парапетів у секції 3. Проводяться кам’яні роботи, кладка примикань між елементами у секції 3.

ЖК RYBALSKY

У будинку № 3 RYBALSKY змонтовано скляні огорожі в секції 4, а також монтуються колесовідбійники в паркінгу на 0-му рівні. У будинку № 5 та RYBALSKY Family Port монтується система світлопрозорих віконних конструкцій. У будинку № 7 монтується шпунтова огорожа. У будинку № 11 влаштовуються вертикальні елементи на 7-му поверсі в секції 4 та монтуються вертикальні елементи на 6-му поверсі в секції 8.

Happy House

У всіх секціях Happy House тривають активні роботи. У 1-й триває монтаж вертикальних елементів 13-го поверху. У секції 2 готовність влаштування вертикальних елементів 13-го — 80%. На 4-му мурувальні роботи завершено повністю, на 5-му — на 85%, на 6-му — на 35%. У секції 3 на 15% виконано влаштування плити перекриття 14-го поверху. На 100% завершено мурувальні роботи на 5-му та на 40% — на 6-му. На 10-му поверсі 4-ї секції монтаж вертикальних елементів виконано на 30%.

PHILADELPHIA Concept House

У PHILADELPHIA Concept House на 100% влаштовано вертикальні елементи та плиту перекриття 2-го поверху, на 60% — вертикальні елементи 3-го.

O2 Residence

У будинках № 1 і № 3 O2 Residence встановлюються та ґрунтуються конструкції покрівлі по периметру. Розводяться дощоприймачі вздовж фасадів, монтуються віконні конструкції. У будинку № 2 триває догляд за бетоном і кладка газоблока на 5-му поверсі. У будинку № 4 набирається вертикал 2-го поверху. У будинках № 5 і № 7 здійснюються роботи в котловані.

SAN FRANCISCO Creative House

У SAN FRANCISCO Creative House тривають такі роботи: монтаж інженерних мереж та залиття підлоги в паркінгу, влаштування благоустрою, оздоблення місць загального користування та монтаж системи пожежної сигналізації 2-ї черги, влаштування зовнішнього освітлення 1-ї та 2-ї черги.

SAGA City Space

У SAGA City Space триває монтаж інженерних мереж, 4-го ліфта, світлопрозорих віконних конструкцій у 2 секції, навісного вентильованого фасаду на внутрішньому подвір’ї. Розпочато монтаж системи вентиляції.

BOSTON Creative House

У BOSTON Creative House влаштовуються буронабивні палі шпунтового огородження котловану вздовж осі П, випробувальні кущі буроін’єкційних паль у 2-й черзі, обв’язувальна балка Рм 1 вздовж осі 1. Монтуються труби для перенесення теплотраси. Проводяться підготовчі роботи з випробування буроін’єкційних паль 1-ї черги.

RESIDENT Concept House

У RESIDENT Concept House на 99% виконано оздоблювальні роботи у вестибюлі. Утеплення стін під «мокру» штукатурку в паркінгу та холодних переходах зроблено на 93%. Готовність розкладки поверхових мереж опалення та водопостачання — 99%. Монтаж внутрішніх мереж електропостачання виконано на 97%. Влаштування стяжки підлоги — 98%. Роботи з підключення зовнішніх мереж водопостачання та каналізації виконано на 30%. Тривають оздоблювальні роботи в місцях загального користування — виконано укладання плитки на 9-15 поверхах. Встановлено люки в нішах інженерних комунікацій 8-15 поверхів. Тривають підготовчі роботи з перекладання та врізки до наявної каналізаційної мережі по вул. Володимирській. Завершено монтаж пожежного ліфта.

Теги:

Пропонуємо інформацію про знижки у деяких ЖК забудовників у Києві. Знижки у ЖК від компанії BudCapital У житлових комплексах від компанії BudCapital діє акція на …

3m2 підібрав житлові комплекси, де квартири продають вже з ремонтом. ЖК АКАДЕМ-КВАРТАЛ Адреса: Святошинський район, пров. Приладовий, 10Ціна: від 21 400 грн/кв. м У житловому комплексі «Академ-Квартал» від …

Статьи по теме
Новини
У Києві знизили тарифи на опалення для деяких категорій населення

Київська міська рада знизила вартість опалення для мешканців багатоквартирних будинків, які досі не уклали договір про надання комунальних послуг. Йдеться…

03 / 12 / 2021

Новини
Новорічна знижка в ЖК Orange Park

Новини забудовників У ЖК Orange Park діє новорічна знижка 10%. Скористатися пропозицією купити квартиру та заощадити можна з 5 по…

03 / 12 / 2021

Новини
Три дерева у центрі Києва стали ботанічними пам’ятками природи

На території Павлівського скверу оголосили три ботанічні пам’ятки природи місцевого значення: «Багатовіковий дуб Павлівського скверу», «Багатовіковий дуб Малишева» та «Багатовікова липа Венгринівського». Рішення під час…

03 / 12 / 2021

Новини
Група компаній DIM випустила реліз вірусних роликів до позиціювання «Живи більше»

Новини забудовників Група компаній DIM на своєму YouTube-каналі опублікувала вірусні ролики «Неандерталець» та «Середньовіччя», які є продовженням нового позиціювання забудовника…

03 / 12 / 2021