Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Хід будівництва на будмайданчиках Saga Development

09.07.2021

3м2 Редактор

Новини забудовників

Інформуємо, що відбувається на будівельних майданчиках забудовника Saga Development.

RYBALSKY

У будинку № 1 RYBALSKY відбувається ґрунтовка шпунта. У будинку № 5 триває оздоблення місць загального користування. У будинку № 7 монтується другий баштовий кран. У будинку № 11 монтується профіль на фасадах у секціях 5, 6, 7. У RYBALSKY Family Port влаштовується фасад. Армується підпірна стіна й опора мостового переходу між будинками № 9 і № 7. Між будинками № 9 і № 11 влаштовуються гідротехнічні споруди каналу та армується підпірна стіна мостового переходу.

Happy House

У 1-й секції Happy House монтаж вертикальних елементів та плити перекриття 19-го поверху завершено на 100%. Мурувальні роботи на рівні 9–14 поверхів виконано на 95%, 15-го — на 95%. Влаштування ПВХ-вікон на 3–14 поверхах завершено на 90%. У секції 2 на 100% влаштовано вертикальні елементи 20-го поверху на 70%, плиту перекриття — на 20%. Мурувальні роботи на 9–14 поверхах здійснено на 95%. Влаштування ПВХ-вікон на 3–13 поверхах завершено на 90%, на 14-му — на 60%. У секції 3 на 100% влаштовано вертикальні елементи та плиту перекриття 20-го поверху. Мурувальні роботи на 9–14 поверхах здійснено на 95%. На 3–13 поверхах влаштовуються ПВХ-вікна. У секції 4 повністю споруджено вертикальні елементи та плиту перекриття 18-го поверху, вертикальні елементи 19-го — на 10%. Мурувальні роботи на 9–12 поверхах виконано на 95%, на 13-му та 14-му — на 80%. На 4–10 поверхах монтуються ПВХ-вікна.

O2 Residence

У будинку № 1 O2 Residence виконано стяжку на всіх поверхах, окрім 1-го. Виконується тинькування на 3, 4, 5 поверхах, на 89% облаштовано фальц, на 80% — влаштування світлопрозорих конструкцій і скління на 1-му поверсі. У будинку № 2 монтаж віконних конструкцій виконано на 50%, газоблоку 1-го поверху — на 80%, вентиляційного блоку — на 80%. У будинку № 3 змонтовано підконструкцію парапету, виконано розведення труб опалення у квартирах до 5-го поверху.У будинку № 4 замонолічено майданчики сходових маршів, кладку газоблока на 7-му поверсі виконано на 60%. У будинку № 8 завершено ростверк.

KYЇVPROEKT City Space

У KYЇVPROEKT City Space триває демонтаж чаші басейну-охолоджувача та виходу вентиляційної шахти підвалу. Змонтовано засоби для завантаження сміття до вантажівок, на 90% демонтоване ліфтове обладнання, активно ліквідуються внутрішні елементи триповерхового стилобату на подвір’ї. Розпочато демонтаж захисного залізобетонного покриття даху стилобату, проведено оголення конструкцій з кріплення бетонних плит фасаду будівлі для оцінки складності виконання робіт. Проводиться ліквідація внутрішнього оздоблення, інженерних мереж та перегородок. Триває вивіз будівельного сміття.

SAGA City Space

У SAGA City Space завершено влаштування цементно-піщаних стяжок балконів внутрішнього двору й утеплення фасаду. Виконуються роботи з влаштування фасаду (цегляна кладка) та слабкострумових мереж, а також підготовчі роботи з влаштування укосів внутрішнього двору. Частково виконано гідравлічні випробування. Виконуються підготовчі роботи для проведення гідравлічних випробувань системи протипожежного водопостачання.

BOSTON Creative House

У BOSTON Creative House тривають такі роботи: влаштування горизонтальної гідроізоляції під другу фундаментну плиту у осях К-П — 8-11; влаштування вертикальної ізоляції у осях А — 1-8 під зворотне засипання піском; спорудження буроін’єкційних паль під будинок № 2, влаштовано 300 шт; влаштування основи з піску для підбетонки третьої фундаментної плити у осях 22-25 — І-П; влаштування опалубки з дощок у осях А — 26-32 на всю висоту під вертикальну гідроізоляцію.

RESIDENT Concept House

У RESIDENT Concept House на 95% змонтовано огорожі на холодних переходах. Кладка плитки у холодних переходах здійснена на 99%. Монтаж мереж пожежної сигналізації у житловій частині — на 97%. Монтаж внутрішніх мереж електрозабезпечення — на 98%. Оздоблювальні роботи у місцях загального користування (підготовка стін до фарбування, укладка плитки на підлозі та стінах) — на 97%. Гідроізоляція плити паркінгу (стилобат зачіпка 1) — на 100%, гідроізоляція плити паркінгу (стилобат зачіпка 2) — на 90%. Завершуються роботи з укладання фінішного покриття фігурних елементів мощення на плиті паркінгу (стилобат зачіпка 1) — 90%. Завершено монтаж скляних огорож терас і влаштування стяжки в комерційних приміщеннях. Виконуються роботи з підключення до міської мережі господарсько-побутової каналізації по вул. Володимирській. Влаштовується промислова підлога паркінгу на -1 рівні.

FRANKLIN Concept House

У FRANKLIN Concept House тривають протиаварійні роботи у будинку № 75, посилення фасаду з боку вулиці завершено, розпочато роботи з посилення стін всередині приміщень 1-го поверху. Тривають роботи з влаштування дощової каналізації (водовідведення дощових і талих вод з прилеглої до об’єкта території), відновлення асфальтового покриття. У будинку № 69 здійснюється демонтаж частини плит перекриття і колон на 2-му поверсі та оголення арматури для проведення робіт з формування нового ядра жорсткості.

Інші ЖК Saga Development

У WASHINGTON Concept House завершено земляні роботи. Тривають підготовчі роботи із заливки ростверка.

У PHILADELPHIA Concept House завершено влаштування вертикальних елементів 14-го поверху, готовність плити перекриття — 20%. Тривають мурувальні роботи з монтажу цегляних стін з 4-го по 6-й поверхи, готовність — 75%.

У SAN FRANCISCO Creative House монтується майданчик і добігає кінця оздоблення паркінгу.

У ANDRIYIVSKY City Space триває демонтаж залізобетонних конструкцій, а також підготовчі роботи з влаштування тимчасового водопроводу.

Студенти курсу Урбан дизайн школи «Урбанина» розробили проєкт реконструкції Лук’янівської площі. Вони показали, як район може стати зручним вузлом пересадки для пасажирів громадського транспорту, затишним простором для прогулянок …

Київрада проголосувала за рішення, яке передає ділянку під модерністським ринком-«шайбою» на вулиці Кудряшова, 1А в оренду на 10 років «для експлуатації та обслуговування». Хоча не …

Статьи по теме
Новини
Синергія отримала дозвільні документи на будівництво свого першого ТЦ — Irpin Plaza

Новини забудовників Синергія отримала дозвільні документи на будівництво свого першого торговельного центру — Irpin Plaza. Багатофункціональний комплекс Irpin Plaza розташується…

09 / 06 / 2023

Новини
Євідновлення: подробиці видачі перших коштів. Інфографіка

Віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, повідомив деякі подробиці стартували перші виплати за програмою єВідновлення. Загалом отримали вже 17…

09 / 06 / 2023

Новини
Переселенців можуть забезпечити безоплатним житлом на час війни

Парламентський комітет із прав людини рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроєкт № 9310 про забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом для тимчасового проживання….

09 / 06 / 2023

Новини
В Україні змінилися правила перевірки побутових лічильників

В Україні з червня відновили перевірку побутових лічильників води, тепла та газу. Так, згідно з постановою Кабінету міністрів № 440, яка набула чинності…

09 / 06 / 2023