Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Хід будівництва в ЖК Інтергал-Буд

12.02.2021

3м2 Редактор

Новини компаній

Розказуємо про динаміку будівництва житлових комплексів забудовника «Інтергал-Буд» Перша частини звіту тут.

ЖК «Академ-Квартал», адреса: пров. Приладний, 10

Триває будівництво I-ої черги комплексу, яка складається з 3 будинків на 24 поверхи кожний. Будинки №1 та №2 завершені, розпочинається заселення мешканців у квартири.

Будинок №3
Триває влаштування монолітного каркаса на 9-му поверсі та влаштування стін й перегородок на перших поверхах споруди. Стартували роботи з влаштування вентиляційних каналів.

ЖК «Сирецькі Сади», адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г

«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №5, 6, 7 та 8, які знаходяться у процесі будівництва:

Будинок 5
Практично усі роботи з будівництва завершені або підходять до кінця.   

Будинок 6
Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса на рівні 8-го поверху. Проводяться роботи з улаштування стін та перегородок з цегли на 1-му поверсі. Тривають роботи з влаштування каркаса вхідних груп.

Будинок 7
Влаштовано монолітний каркас на рівні 20-го поверху. Триває влаштування стін та перегородок із цегли з 1-го по 9-й поверх. Тривають роботи з влаштування каркаса вхідних груп. На 1-му поверсі стартували роботи з монтажу віконних конструкцій.

Будинок 8
Влаштування стін та перегородок із цегли завершено. Проводиться монтаж вікон на рівні 21-го поверху. Триває влаштування водопостачання та каналізації — виконано на 55%, штукатурка стін, улаштування стяжки та прокладання систем електропостачання. Улаштування покрівлі виконано на 75%. Тривають роботи з прокладання систем опалення.  

ЖК CITY HUB, адреса: вул. Кудряшова, 8-10

Проєкт складається з двох будинків висотою у 19 та 20 поверхів. Особливістю архітектурного рішення є стилобат, який об’єднує 2 будівлі. Він приховує під собою великий автопаркінг на 330 машиномісць.

Будинок №1
Секція №1
Встановлюються вертикальні конструкції 11-го поверху. Виконується мурування стін 5-го поверху. Триває влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів.

Секція №2
Встановлюються вертикальні конструкції 13-го поверху. Виконується мурування стін 8-го поверху. Триває влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів.

Будинок №2
Тривають підготовчі роботи під будівництво.

Нагадуємо, що «Інтергал-Буд» за власний кошт проводить реконструкцію дощового колектора на вул. Кудряшова.

ЖК «Причал 8», адреса: вул. Канальна, 8

На території житлового комплексу побудують 2 будинки. Наразі зводиться будинок №1, який складатиметься з 7-ми секцій, та ведуться роботи з облаштування паркінгу.   

Секція №1
Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи тривають, відсоток виконання — понад 55%. Будівельники продовжують оздоблювати місця загального користування та спеціальних приміщень. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем триває.

Секція №2
Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів тривають. Оздоблення місць загального користування та спеціальних приміщень виконано на 70%. Тривають роботи з прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем.

Секція №3
Роботи з монтажу металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та місця загального користування практично завершені. Будівельники продовжують влаштовувати покрівлю та фасади. Триває прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем. Розпочато роботи з оздоблення місць загального користування та спецприміщень.  

Секція №4
Роботи з монтажу металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та місця загального користування виконані на 90%. Тривають роботи з влаштування покрівлі.

Секція №5
Влаштування моноліту 13-го поверху та проведення кладки стін на рівні 7-го поверху.

Секція №6
Влаштування моноліту 13-го поверху та кладка стін на рівні 5-го поверху.

Секція №7
Влаштування моноліту на рівні 10-го поверху та проведення кладки стін на рівні 7-го поверху.

Паркінг
Влаштування фундаментної плити котловану паркінгу (1 частина) практично завершене. Влаштування монолітного каркаса (1 частина) виконане на понад 55%. Влаштування фундаментної плити котловану паркінгу (2 частина) — майже 60%. Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса (1 частина) — виконано на понад 20%.

Набережна
Триває облаштування набережної.

ЖК «INTERGAL CITY», адреса: вул. Старонаводницька, 16Б

INTERGAL CITY — унікальне за своєю архітектурою місто майбутнього, яке не має аналогів в Україні. Багатофункціональний житловий комплекс матиме 5 веж поверховістю до 25 поверхів.

На вежі «А» виконуються вертикальні елементи 18-го поверху.
На вежі «Б» виконуються монтажні роботи вертикальних елементів 6-го поверху.
На вежі «В» виконуються роботи з кладки стін та перегородок.
На вежі «Г» тривають монтажні роботи зі скління фасаду алюмінієвими системами Reynaers.
На вежі «Д» виконуються вертикальні елементи 1-го поверху.

Ведуться роботи з будівництва стилобату та повітряних мостів.

Статьи по теме
Новини
Від власника «Дача на Юнкерова» вимагають привести об’єкт культурної спадщини до належного стану

Київська міська прокуратура в судовому порядку вимагає привести об’єкт культурної спадщини – «Дача на Юнкерова» (Пуща-Водиця), розташований по вул. Миколи…

05 / 03 / 2021

Новини
Рада продовжила кінцеві терміни установки лічильників газу для населення

Законом встановлено, що контроль за забезпеченням встановлення лічильників газу виконує Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та…

05 / 03 / 2021

Акції
Найкраща пропозиція березня: квартира А136 Highlight Tower за спеціальною ціною

Новини компаній Початок весни – найкращий час запланувати подію, яка кардинально змінить ваше життя. І головною такою подією стане придбання…

05 / 03 / 2021

Новини
Хід будівництва Saga Development

Новини компаній Що нового відбулося на будівельних майданчиках SAGA Development і партнерів? Розповідаємо про проекти. KANDINSKY Odessa Residence У KANDINSKY…

05 / 03 / 2021