Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Хід будівництва в ЖК Києва в листопаді

10.11.2020

3м2 Редактор

ЖК EDELWEISS HOUSE

Як повідомили в компанії Edelburg Development на об’єкті ЖК Edelweiss House будівництво комплексу вже на фінальному етапі. У двох 24-поверхових вежах, розташованих на загальному 6-рівневому стилобаті, будівельники продовжують виконувати фасадні роботи — встановлювати віконні системи, утеплювати стіни мінераловатними плитами і облицьовувати вентильований навісний фасад керамогранітними панелями.

Завершено покрівельні роботи в двох будинках.

Також тривають роботи з прокладання внутрішніх комунікацій – монтаж електромереж і мереж водопостачання.

ЖК ГОЛОСІЇВСЬКА ДОЛИНА

Як повідомили в компанії «СТРОЙ СІТІ development», на об’єкті ЖК Голосіївська Долина за адресою вул. Кайсарова, д. 7/9 виконуються роботи:

Будинок 1:

 • залита монолітна плита перекриття на 7-й секції, залита плита перекриття останнього поверху 6-ї секції, закінчується кладка стін 16-го поверху 9-ї секції.
 • Закінчуються штукатурні роботи на 5-ї секції.
 • Розпочато роботи з монтажу віконних конструкцій на 4-й секції.

Будинок 2:

 • Виконано роботи по кладці зовнішніх стін на 1-й секції.
 • Закінчено роботи по влаштуванню вертикальних елементів 1-го поверху 3-й секції, ведеться наборка опалубки плити перекриття над 1-м поверхом.
 • Виконано армування стін цокольного поверху 2-ї секції.
 • Монолітні роботи на 2-му будинку відновлені в повному обсязі.

ЖК ГАЛАКТИКА

Як повідомили в компанії «Stolitsa Group» на об’єкті ЖК Галактика будинки Ліра, Октант і Оріон — введені в експлуатацію.

Виконуються наступні роботи:

Пегас — із благоустрою й озеленення території.

Персей — Завершено влаштування цегляної кладки; Монтаж віконних блоків виконаний на 95%; Монтаж дверних блоків виконані на 80%.

Фенікс — влаштування цегляної кладки на рівні 24-26 поверхів; Монтаж віконних блоків виконаний на 85%; Монтаж дверних блоків виконано на 45%.

ЖК Теракот

Як повідомили в компанії Perfect Group на будівельному майданчику ЖК Теракот:

Будинок 1 – Відбувається кладка стін 9-го, 20-22-го поверхів. В процесі монтаж вікон. Виконуються роботи з влаштування покрівлі та кладки шахт покрівлі. На завершальному етапі монтаж вентиляторів на покрівлі.

Дом 2 – В процесі електроживлення місць загального користування.

Будинок 3 – Тривають роботи по кладці ніш інженерних комунікацій місць загального користування. Йде монтаж кронштейнів полиць кондиціонерів, замонолічування отворів в місцях проходження інженерних комунікацій в плитах перекриття. Виконується робота над утепленням фасадів і електроживленням місць загального користування.

Будинок 4 – На початковому етапі монтаж пожежних сходів на даху та монтаж вікон. Триває обробка приміщення газової котельні на даху. Також йде пристрій стояків внутрішніх комунікацій: водопостачання, каналізації, електрики.

ЖК POLARIS HOME & PLAZA

Як повідомили в компанії Citex Development на будівельному майданчику ЖК POLARIS Home & Plaza проводяться наступні роботи:

Перша черга будівництва
Секції 1.1 та 1.2 (16-ти поверхівка):

 • кладка стіни і перегородок з 10 по 12-й поверхи;
 • виконання роботи з монтажу металопластикових вікон та балконних блоків;
 • тривають фасадні роботи з утеплення зовнішніх стін;
 • закуплені матеріали для монтажу системи водостоку і стояків каналізації.

Друга черга будівництва:

Секція 4.1 – ведуться роботи по влаштуванню вертикальних елементів і плити перекриття 13-го поверху, а також внутрішні стіни і перегородки з 5-го по 10-й поверхи, – виконується кладка стін керамічної повнотілої цегли марки 100 і установка вентблок і сходи

Секція 3.3 – тривають роботи з облаштування плити перекриття 2-го поверху.
Секція 3.2 – розробляють котлован для заїзду бурової установки.
Секція 2.1 – ведуть підготовчі роботи з монтажу рейкових шляхів з подальшим монтажем баштового крана.

Статьи по теме
Новини
Микитася залишили під вартою до 24 грудня цього року

Запобіжний захід для колишнього парламентарія і екс-глави корпорації «Укрбуд» Максима Микитася був продовжений до 24 грудня цього року. Відповідне рішення виніс Вищий антикорупційний суд (ВАКС)…

01 / 12 / 2020

Рейтинги
Клубні будинки Києва

Вдала локація, камерна, приватна атмосфера, нетривіальне архітектурне рішення, безліч сервісів і послуг для резидентів, сприятливе оточення, гідні сусіди, місця для…

01 / 12 / 2020

Новини
Прийняття та відмова прийняття в експлуатацію ЖК в Києві. Аналіз рішень ДАБІ

Навколо яких житлових комплексів (СС3) ДАБІ зосередила свою дозвільну діяльність в період з 23 по 27 листопада — аналізувала команда…

01 / 12 / 2020

Новини
В КМДА розповіли про діджиталізацію послуг Департаменту містобудування та архітектури

Складна епідеміологічна ситуація, яка склалась, ще раз доводить: надання державних послуг в режим онлайн — нагальне питання. І тому в Департаменті містобудування та архітектури не відстають від…

01 / 12 / 2020