Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Хід будівництва в ЖК Києва в серпні

28.08.2020

3м2 Редактор

У серпні на будмайданчиках Києва тривали роботи. Розповімо про деякі.

ЖК РАЙДУЖНИЙ

Тривають будівельні роботи на житловому комплексі «Райдужний», який зводиться в Дніпровському районі по вулиці Кибальчича, 2.

У будинку №1 виконуються утеплення балконів і місць загального користування, встановлюються внутрішні комунікаційні мережі (труби, електрика).

У будинку №2 заливають моноліт 13-го поверху. Розпочато роботи по закладці стін.

У будинку № 3 закінчують роботи з облаштування моноліту 9-го поверху, виконують цегельну кладку стін.

ЖК Новопечерські Липки

На майданчику 7 черги ЖК «Новопечерські Липки» (проектні номера будинків 1, 2, 3, 4) активно ведуться роботи.

У будинку №1 завершені всі роботи по перекриттю підземного паркінгу, розпочато роботу над будівництвом першого житлового поверху.

У будинку №2 завершено всі роботи по перекриттю підземного паркінгу, ведуться роботи з будівництва першого поверху.

У будинку №3 повністю завершені роботи з будівництва фундаментної плити і розпочато влаштування вертикальних елементів, колон і пілонів 2-го поверху підземного паркінгу.

Монолітний каркас будинку №4 досяг вже рівня 5-6 поверху. Йдуть роботи по зведенню моноліту будівлі, і паралельно з цим розпочато кладку першого поверху зовнішніх стін з цегли.

Завершити будівництво 7 черги житлового кварталу «Новопечерські Липки» компанії City One Development і UDP планують в IV кварталі 2021 року.

ЖК НОВА АНГЛІЯ

У ЖК Нова Англія ведуться роботи на трьох будинках: «Манчестер», «Брайтон», «Лондон».

«Манчестер»: завершено влаштування парапету на даху, 1 секція. На 2 секції завершено кладку машинного відділення, а кладка котельні та вентиляційних блоків триває. На 3 секції завершено оформлення МОП (коридори), а на 2 секції дані роботи виконані з 1 до 6 поверхів. Прокладено електромережі для освітлення МОП (коридори) з 1 по 10 поверхи, 3 секція. Триває прокладка кабелів під освітлення на сходових клітках 1, 2 і 3 секції. Тривають фасадні роботи на 3 секції. Завершено кладку міжкімнатних перегородок і стін на 2 секції. Виконано монтаж системи опалення та водопостачання в квартирах на 1 секції з 2 по 5 поверхи. Тривають роботи над стяжкою підлоги, 2 секція, 1 – 14 поверхи. Триває утеплення сходових клітин, роботи виконані з 1 по 12 поверхи, 3 секція і з 1 по 6 поверхи, 2 секція. Виконано демонтаж баштового крана, який знаходився між будинками «Манчестер» і «Лондон».

«Брайтон»: на 1 і 2 секціях вже завершено влаштування 5 поверху стінових модулів тмRoyal House і виконано перекриття. Також на 2 секції приступили до зведення 6 поверху. Розпочато монтаж баштового крана, який буде обслуговувати будівництво 3 секції.

«Лондон»: на 1 секції завершено перекриття цокольного поверху (мінус 2-го). Також розпочато влаштування вертикальних елементів цокольного поверху (мінус 1-го). Виконано бетонну підготовку під фундаментну плиту наступній частині Стилобатна паркінгу, що буде з’єднувати будинку «Манчестер» і «Лондон».

ЖК «Паркове місто»

На об’єкті ЖК «Паркове місто» розпочато засклення 7-ї черги. На сьогодні вже розпочато будівельно-монтажні роботи зі скління другого поверху.

ЖК POLARIS HOME & PLAZA

За даними забудовника ЖК POLARIS Home & Plaza актівнимі темпами ведеться завершення будівництва 16-ти поверхівки в першій секції будівництва. Завезена цегла для зведення зовнішніх стін, ведеться кладка.

Друга черга будівництва:

  • секція 4.1 Закінчуються роботи з будівництва 5-го поверху монолітного каркаса. Розпочато роботи по влаштуванню вентиляційних каналів
  • секція 3.3 Закінчується влаштування пальового поля. На будівельному майданчику завезений метал для виконання робіт по фундаменту плити.

Теги:

Статьи по теме
Новини
В Києві ввели в експлуатацію майже на 45% менше кв.м, ніж торік

У Києві за перше півріччя 2020 року введено в експлуатацію понад 254 тисяч квадратних метрів житла, що на 41% менше аналогічного періоду минулого року. Відповідні…

01 / 10 / 2020

Новини
У Києві влаштували протест через будівництво ЖК біля Арсеналу

У Києві влаштували протест на Московській вулиці. У зв’язку з цим обмежено рух транспорту. Про це повідомляє РБК-Україна. Люди протестують проти будівництва на вулиці Московській, 7….

01 / 10 / 2020

Новини
Скільки офіційно заробляли будівельники в серпні

У серпні 2020 року середня номінальна заробітна плата по Україні склала 11 446 грн. Про це повідомили в Державній службі…

01 / 10 / 2020

Новини
Нові котеджні містечка в передмісті

Пропонуємо короткий перелік нових котеджних містечок в передмістях Києва. КМ LIBERTY 2 З’явився новий проект КМ Liberty 2 в с….

01 / 10 / 2020