Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Хід будівництва ЖК SAGA Development

14.01.2021

3м2 Редактор

Новини компаній

Зібрали для вас новини з будмайданчиків SAGA Development на початок січня.

KANDINSKY Odessa Residence

У KANDINSKY Odessa Residence виконано такі роботи: встановлено 56,2 кв. м стулок, 98 пог. м примикань із сендвіч-панелей, влаштовано 191 пог. м гідроізоляції з ЕРDM-мембрани, піднято та встановлено 74,4 кв. м склопакетів, утеплено 185 кв. м торців і плит мінеральною ватою, встановлено 216 кв. м підсистеми під навісний фасад, змонтовано 165 кронштейнів огорожі та 198,2 кв. м композитних панелей, просвердлено 24 отворів під дощоприймачі, змонтовано 206 кв. м фасадної системи 1-го поверху, встановлено 144 пог. м шин під огорожу, змонтовано 12 пог. м лотків зовнішнього освітлення, 121 розподільчих коробок зовнішнього освітлення, прокладено 652 пог. м кабелю зовнішнього освітлення у гофрі, змонтовано 212 пог. м труб зливової каналізації, влаштовано 45,2 кв. м «мокрого» фасаду. Тривають бетонні роботи, зокрема бетонування паркінгу у секції 4, плити перекриття, парапетів у секції 3. Проводяться кам’яні роботи, кладка примикань між елементами у секції 3.

RYBALSKY

У паркінгах RYBALSKY нанесена розмітка на 0-му рівні. У будинку № 5 монтуються світлопрозорі віконні конструкції. У будинку № 7 монтується шпунтова огорожа. У будинку № 11 залито плиту 10-го поверху в секціях 5 і 6. Також монтується система світлопрозорих віконних конструкцій у RYBALSKY Family Port.

Happy House

У всіх секціях Happy House тривають активні роботи. У 1-й завершено влаштування плити перекриття 12-го поверху. Розпочато влаштування вертикальних елементів 13-го. У секції 2 розпочато влаштування вертикальних елементів 13-го, готовність — 5%. У секції 3 завершено влаштування вертикальних елементів 14-го поверху. Виконано на 5% влаштування плити перекриття 14-го. На 10-му поверсі 4-ї секції монтаж вертикальних елементів виконано на 20%.

PHILADELPHIA Concept House та O2 Residence

У PHILADELPHIA Concept House на 85% влаштована плита перекриття 2-го поверху, на 50% вертикальні елементи 3-го.

У будинку № 3 O2 Residence змонтовано металокаркас покрівлі та виконуються роботи зі скління. У будинку № 1 виконано скління з 2-го по 6-й поверхи.

SAN FRANCISCO Creative House

У SAN FRANCISCO Creative House тривають такі роботи: монтаж інженерних мереж та залиття підлоги в паркінгу, влаштування благоустрою, оздоблення місць загального користування та монтаж системи пожежної сигналізації 2-ї черги, влаштування зовнішнього освітлення 1-ї та 2-ї черги.

SAGA City Space

У SAGA City Space триває монтаж інженерних мереж, світлопрозорих віконних конструкцій у секції 2, навісного вентильованого фасаду на внутрішньому подвір’ї, а також монтаж 4-го ліфта. Розпочато облаштування системи вентиляції.

BOSTON Creative House та Home&Park Comfort House

У BOSTON Creative House здійснюється підготовка основи для обв’язувальної балки Рм1. Влаштовується шпунтове огородження котловану. У Home&Park Comfort House завершено залиття стяжки покрівлі.

RESIDENT Concept House

У RESIDENT Concept House на 97% завершено оздоблювальні роботи у вестибюлі. Утеплення стін під «мокру» штукатурку в паркінгу та холодних переходах виконано на 93%. Готовність розкладки поверхових мереж опалення та водопостачання — 99%. Повністю завершено гідроізоляцію терас на 6-му, 10-му та 11-му поверхах. Монтаж внутрішніх мереж електропостачання завершено на 97%. Влаштування стяжки підлоги — 98%. Роботи з підключення зовнішніх мереж водопостачання та каналізації виконано на 30%. Тривають оздоблювальні роботи в місцях загального користування — виконано укладання плитки на 10-15 поверхах. Встановлено люки в нішах інженерних комунікацій 10-15 поверхів. Тривають підготовчі роботи з перекладання та врізки до наявної каналізаційної мережі по вул. Володимирській.

Теги:

Статьи по теме
Новини
Стартував продаж квартир 9-го будинку житлового комплексу «Сирецькі Сади»

Новини компаній «Інтергал-Буд» почав продаж квартир у будинку № 9 житлового комплексу «Сирецькі Сади». Будинок матиме 24 поверхи та 3 секції. Загалом у будинку 348 квартир — 220…

15 / 01 / 2021

Новини
Відбудеться суд щодо земельної ділянки вартістю 111 млн гривень

Київська місцева прокуратура № 4 у судовому порядку вимагає повернути столичній громаді земельну ділянку у Дніпровському районі столиці вартістю майже…

15 / 01 / 2021

Новини
ЖК з додатковими корисними площами

3m2 підібрав ЖК передмістя, де забудовники потурбувалися про приміщення для зберігання речей за межами квартири. ЖК Park Lake City Адреса:…

15 / 01 / 2021

Новини
Економ-клас переживає занепад, а комфорт-клас виходить в лідери

Новини компаній Володимир Зубик, президент некомерційної Асоціації підприємств-будівельників «Інтергал-Буд» розповів про тренди столичного ринку нерухомості, характерних для 2020 року. Вони…

15 / 01 / 2021