Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Хід робіт на будівельних майданчиках SAGA Development

17.06.2021

3м2 Редактор

Новини забудовників

Що наразі відбувається на будівельних майданчиках SAGA Development та партнерів? Розповідаємо про кожен проєкт.

ЖК Rybalsky

У будинку № 1 Rybalsky відбувається ґрунтовка шпунта. У будинку № 5 оздоблюються місця загального користування. У будинку № 7 влаштовується баштовий кран. У будинку № 11 монтується вата в секціях 5-7. У RYBALSKY Family Port споруджуються світлопрозорі віконні конструкції. Армується підпірна стіна мостового переходу між будинками № 9 і № 7, влаштовується гідроізоляція та відбувається зворотне відсипання мостового переходу між будинками № 9 і № 11.

ЖК Happy House

У 1-й секції Happy House завершено влаштування вертикальних елементів і плити перекриття 18-го поверху. Мурувальні роботи на рівні 9–14 поверхів виконано на 95%, 15-го — на 80%. На 3–13 поверхах монтуються ПВХ-вікна. У секції 2 влаштовано плиту перекриття 18-го поверху, вертикальних елементів 19-го виконано на 80%. Мурувальні роботи на 9–13 поверхах здійснено на 95%, на 14-му — на 90%. На 3–13 поверхах влаштовуються ПВХ-вікна. У секції 3 на 100% встановлено вертикальні елементи та плиту перекриття 20-го поверху. Мурувальні роботи на 9–13 поверхах здійснено на 95%. На 3–13 — влаштовуються ПВХ-вікна. У секції 4 повністю змонтовано плиту перекриття та вертикальні елементи 17-го поверху. Мурувальні роботи на 9–10 поверхах виконано на 95%, на 12-му — на 40%. На 4–10 поверхах встановлюються ПВХ-вікна.

ЖК O2 Residence

У будинку № 1 O2 Residence завершено стяжку покрівлі. Триває стяжка з 3-го по 5-й поверхи, а також гідроізоляція терас. У будинку № 2 завершено армопояс 7-го поверху та кладка газоблока 6-го. У будинку № 3 триває прокладання труб опалення у квартирах, подача матеріалів для влаштування покрівлі та підготовка до стяжки. У будинку № 4 здійснюється кладка газоблока з 5-го по 7-й поверхи. У будинку № 5 влаштована плита перекриття 2-го поверху.

ЖК Kyїvproekt City Space

У Kyїvproekt City Space розпочато демонтаж чаші басейну-охолоджувача та виходу вентиляційної шахти підвалу. Змонтовано засоби для завантаження сміття до вантажівок, на 90% демонтоване ліфтове обладнання, активно демонтуються внутрішні елементи триповерхового стилобату на подвір’ї. Розпочато демонтаж захисного залізобетонного покриття даху стилобату, проведено оголення конструкцій з кріплення бетонних плит фасаду будівлі для оцінки складності виконання робіт. Проводяться демонтажні роботи внутрішнього оздоблення, інженерних мереж, перегородок. Триває вивіз будівельного сміття.

ЖК SAGA City Space

У SAGA City Space завершено роботи з влаштування цементно-піщаних стяжок балконів внутрішнього двору по осі Г/3-6*. Виконуються роботи з монтажу цегляної кладки фасаду по осі 6*/Г-І. Завершено роботи з утеплення фасаду по осі І/5-6*. Здійснюються підготовчі роботи з влаштування укосів внутрішнього двору по осі Г/1-6. Виконуються роботи з прокладання слабкострумових мереж. Тривають гідравлічні випробування мереж опалення, подачі холодної та гарячої води. Виконуються підгодовчі роботи для проведення гідравлічних випробувань системи протипожежного водопостачання.

ЖК BOSTON Creative House

У BOSTON Creative House закінчують влаштування піщаної подушки під фундаментну плиту. Очистили палі шпунтового ряду по осі 32 і А під влаштування опалубки і вертикальної гідроізоляції. Триває монтаж буроін’єкційних паль під будинок № 2, влаштовано 149 шт. Викопали котлован під прокладання фундаментної плити в осях 21-32 — А-П. Розпочато влаштування горизонтальної ізоляції під фундаментну плиту будинку № 1. Розпочато набір горизонтальної опалубки під фундаментну плиту в осях 1-8 — А-П.

ЖК RESIDENT Concept House

У RESIDENT Concept House виконується монтаж склопакетів зимового саду на 17-му поверсі. Монтаж огорож на холодних переходах виконано на 83%. Кладка плитки у холодних переходах здійснена на 95%. Прокладання мереж пожежної сигналізації у житловій частині — на 95%. Монтаж внутрішніх мереж електрозабезпечення — на 98%. Оздоблювальні роботи у місцях загального користування (підготовка стін до фарбування, укладка плитки на підлозі та стінах) — на 96%. Гідроізоляція плити паркінгу — на 97%, виконана заливка захисної стяжки. Монтаж скляних огорож терас здійснено на 98%. Влаштування стяжки в комерційних приміщеннях — на 95%.

ЖК FRANKLIN Concept House

У FRANKLIN Concept House триває влаштування шурфів, обстеження фундаментів та протиаварійні роботи у будинку № 75, а саме посилення фасаду з боку вулиці. Тривають роботи з монтажу дощової каналізації (водовідведення дощових і талих вод з прилеглої до об’єкта території), гідроізоляція плити перекриття і ділянок, що прилягають до будинку № 69. У будинку № 69 триває демонтаж частини плит перекриття і колон на 4-му поверсі для проведення робіт з формування нового ядра жорсткості.

Інші житлові комплекси

У WASHINGTON Concept House розпочато монолітні роботи. Виконано передачу фронтів під заливку ростверка.

В ANDRIYIVSKY City Space завершена підготовка до демонтажних робіт залізобетонних конструкцій по осі С/7а-3а. Тривають підготовчі роботи з демонтажу залізобетонних конструкцій по осі В/1-5.

У SAN FRANCISCO Creative House всі роботи на стадії завершення.

У PHILADELPHIA Concept House завершено влаштування вертикальних елементів 13-го поверху, готовність плити перекриття — 80%. Розпочато мурувальні роботи з монтажу цегляних стін з 4-го по 6-й поверхи, готовність — 10%.

3m2 зробив огляд новобудов, розташованих в Деснянському районі, де можна купити квартиру від забудовника. ЖК Q-SMART Адреса: Деснянський район, вул. Оноре де Бальзака, 11Ціна: від 21 …

3m2 підібрав ЖК, де розстрочка від забудовника буде тривалою. ЖК Озерний Гай Гатне Адреса: с. Гатне, Фастівський районЦіна: від 14 500 грн/кв. м Тривалу розстрочку від забудовника …

Статьи по теме
Новини
Незаконні суцільні рубки лісу на 13 млн грн — на Київщині підозрюють сімох осіб

За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури завершено досудове розслідування стосовно сімох осіб за підозрою у незаконній порубці лісу, вчиненій повторно,…

23 / 07 / 2021

Новини
На Майдані знову роблять надбудову на історічний будівлі

На історичній будівлі, що виходить своїм фасадом на Майдан Незалежності, почали зводити другу надбудову на даху. Місцеві жителі просять перевірити…

23 / 07 / 2021

Акції
Акції від забудовників Києва

Розказуємо про знижки та спецпропозиції на липень 2021. ЖК CRYSTAL RESIDENCE В ЖК CRYSTAL RESIDENCE от Строй Сіті Development діє…

23 / 07 / 2021

Новини
Через спортивні змагання у Києві на два дні обмежать рух транспорту

Через масові спортивні змагання «70.3 Триатлон Кубок Києва 2021» 24 та 25 липня у Києві обмежать рух транспорту. Про це повідомляють організатори змагань «70.3 Триатлон Кубок…

23 / 07 / 2021