Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


Хід робіт на будмайданчиках SAGA Development

20.05.2021

3м2 Редактор

Новини забудовників

Представляємо нову інформацію про хід робіт на будмайданчиках житлових комплексів SAGA Development

У KANDINSKY Odessa Residence виконано такі роботи. У секції 3: змонтовано 154,2 кв. м прижимних планок; влаштовано 98,7 пог. м примикань із сендвіч-панелей, 132,22 пог. м гідроізоляції з EPDM-мембрани, 187,98 кв. м триплексних огорож, 43,5 пог. м внутрішніх примикань з композитних листів; утеплено 43,3 кв. м торців та плит мінватою під композит; влаштовано 104,89 кв. м підсистем під навісний фасад; змонтовано 34,1 кв. м склопакетів; змонтовано 133,04 кв. м композитних панелей; влаштовано 211,03 кв. м «мокрого» фасаду (мінвата з перетяжкою); триває стяжка на 9-му та 10-му поверхах. У секції 4: виготовлено та зібрано 98,74 кв. м, змонтовано 164,32 кв. м віконних конструкцій; піднято 87,22 кв. м та змонтовано 56,03 кв. м склопакетів; змонтовано 312 пог. м кронштейнів огорож; утеплено 144,87 кв. м торців та плит мінватою під композит; влаштовано 176,04 кв. м підсистем під навісний фасад; триває кладка у підвалі, кладка з поротерму, а також влаштування примикань до фасаду. Здійснюється бетонування у секції 2: влаштування колон, плит перекриття та вертикалі.

У будинку № 1 RYBALSKY триває монтаж шпунтової огорожі. У секції 5 будинку № 5 влаштовується мокрий клінкер. У будинку № 7 залито фундаментну плиту в 1-й і 4-й секціях. У будинку № 11 виконується цегляна кладка стін у секції 6 і влаштовується горизонтальна опалубка в паркінгу. Монтуються гідротехнічні споруди каналу та виконується армування фундаментної плити опори мостового переходу між будинками № 9 та № 7.

У 1-й секції Happy House повністю влаштовано плиту перекриття та вертикальні елементи 17-го поверху. Мурувальні роботи на рівні 9–13 поверхів виконано на 95%, 14-го — на 75%, 15-го — на 20%. На 3–13 поверхах влаштовуються ПВХ-вікна. У секції 2 на 100% змонтовано плиту перекриття 17-го поверху. Готовність вертикальних елементів 18-го поверху — 60%. Мурувальні роботи на 9–13 поверхах здійснено на 95%, на 14-му — на 70%. На 3–13 поверхах влаштовуються ПВХ-вікна. У секції 3 встановлено вертикальні елементи 19-го поверху, а плиту перекриття — на 80%. Мурувальні роботи на 9–13 поверхах здійснено на 95%. На 3–13 поверхах влаштовуються ПВХ-вікна. У секції 4 повністю влаштовані вертикальні елементи та плита перекриття 15-го поверху. Мурувальні роботи на 9–10 поверхах здійснено на 95%. На 4–10 поверхах влаштовуються ПВХ-вікна.

У PHILADELPHIA Concept House на 100% влаштовано вертикальні елементи та на 10% — плиту перекриття 11-го поверху.

У будинку № 1 O2 Residence закінчується набір підсистеми фальцевої покрівлі, на 30% виконана гідроізоляція покрівлі, на 40% — алюмінієві конструкції зі склінням на 1-му поверсі, виконується горизонтальне прокладання труб опалення на 3–5 поверхах, завершується нанесення декору на фасад, планується прибудинкова територія. У будинку № 2 виконується кладка газоблока на 6-му поверсі та передача фронтів під армопояс 7-го. У 2-й і 3-й секції виконано на 50% скління. У будинку № 3 завершується нанесення декору на фасад, планується прибудинкова територія. Влаштовано 50% ДШК. У будинку № 4 виконується домонолічування ділянок плити 7-го поверху та кладка газоблока 3–4-го поверхів. У будинку № 5 набирається плита перекриття 1-го. У будинку № 6 ущільнюється котлован. У будинку № 7 набрано 50% вертикалу 1-го поверху. У будинку № 8 змонтовано котлован. У будинку № 10 на 70% влаштовано плиту перекриття цоколю.

У SAN FRANCISCO Creative House благоустрій виконано на 95%, тривають підготовчі роботи до влаштування дитячого майданчика. Добігає кінця оздоблення місць загального користування та решта робіт.

У KYЇVPROEKT City Space триває демонтаж старого оздоблення, систем внутрішніх комунікацій та перегородок.

У SAGA City Space завершено підготовчі роботи з влаштування гідроізоляції стін паркінгу. Виконано роботи з утеплення балконів внутрішнього двору на 4-му та 5-му поверхах, у процесі підготовка до прокладання стяжки 6-го. Тривають фасадні роботи. Здійснюється прокладання електрокабелів та проводів електрощитової, монтаж каналізації та водопроводу. Завершена стяжка у місцях загального користування на 4-му та 5-му поверхах, а також у апартаментах з 4-го по 6-й. Тривають підготовчі роботи до влаштування стяжки на 7-му поверсі.

У ANDRIYIVSKY City Space демонтовано газоблок, металеві і монолітні вежі. Триває підготовка майданчика до будівничо-монтажних робіт, мобілізація до демонтажних робіт та домонолічування.

У BOSTON Creative House викопали 2/3 котловану під влаштування паль будинку № 2. Триває влаштування основи підбетонки будинку № 1. Завершено монтаж вертикальної гідроізоляції шпунтового ряду по осі 1, гідроізоляції під крановий ростверк № 2. Змонтували баштовий кран. Завершили збивати оголовки паль під будинком № 1 і передали пальове поле під влаштування основи монолітної фундаментної плити.

У RESIDENT Concept House розпочато монтаж світлопрозорих конструкцій на 17-му поверсі. Монтаж огорож на холодних переходах виконано на 70%. Кладка плитки у холодних переходах — 95%. Монтаж мереж пожежної сигналізації у житловій частині — 95%. Монтаж внутрішніх мереж електрозабезпечення — 98%. Оздоблювальні роботи у місцях загального користування (підготовка стін до фарбування, укладка плитки на підлозі та стінах) — 92%. Гідроізоляція плити паркінгу — 95%, проведено гідровипробування. Монтаж скляних огорож терас — 97%.

У FRANKLIN Concept House тривають протиаварійні роботи у будинку № 75, а саме: зібрано риштування в трьох зачіпках з боку вулиці, завершено роботи з посилення стін фасаду з боку двору. Тривають роботи з влаштування дощової каналізації (водовідведення дощових і талих вод з прилеглої до об’єкта території), встановлення колодязя, прокладання труб. У будинку № 69 тривають демонтаж частини плит перекриття і колон на 4-му поверсі для проведення робіт з формування нового ядра жорсткості.

У WASHINGTON Concept House відбувається виїмка ґрунту і зруб оголовків паль.

3м2 склав список новобудов, які зараз зводяться в Оболонському районі. БФК POLARIS HOME & PLAZA Адреса: Оболонський район, вул. Сім’ї Кульженків (Петра Дегтяренка), 22Ціна: від 22 850 грн/кв. м Поповнить …

Печерська окружна прокуратура у судовому порядку вимагає повернути столичній громаді, які були незаконно відчужені на підставі підроблених документів. Про це повідомляє пресслужба прокуратури. Так, під час здійснення процесуального …

Статьи по теме
Новини
Хід робіт на будмайданчиках RYBALSKY

Новини забудовників Публікуємо новий дайджест із будмайданчика житлового району RYBALSKY. На будівництві наразі відбувається таке: Будинок № 1 Влаштування котловану…

17 / 09 / 2021

Новини
На Позняках мешканці будуть платити за паркування біля їхніх будинків

Столична влада зробила платною кілька неохоронюваних парковок у спальних районах столиці, пише КиївВласть. На столичних Позняках платною стала парковка на…

17 / 09 / 2021

Планування
Що переглянути й почитати про ремонт та дизайн інтер’єру

Щоб допомогти тим, хто знаходиться в процесі ремонту, й відповісти на всі питання про ремонт і облаштування будинку, ми разом…

17 / 09 / 2021

Новини
На 20 га біля Совських ставків планують створити парк

На ділянках біля Совських ставків площею понад 20 га, які фактично відвоювали у забудовника, збираються створити парк, концепція якого полягає у мінімальному втручанні…

17 / 09 / 2021