Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Хід робіт на будмайданчиках ЖК в Києві

27.07.2020

3м2 Редактор

3m2 розповідає про будівельні роботи, які ведуться в житлових комплексах Києва.

ЖК GREAT

На житловому комплексі Great тривають роботи зі зведення монолітного каркаса і виконується цегляна кладка зовнішніх і внутрішніх стін.

Станом на липень 2020 на будинку № 1 ведуться роботи по установці вертикальних конструкцій монолітного каркаса, повністю встановлені сходові марші і триває монтаж металопластикових вікон.

Каркас будинку № 2 готовий на 98 відсотків, сходові марші виконані повністю, цегляна кладка зовнішніх стін готова на 60 відсотків. Зводяться внутрішні стіни і перегородки, в більшій частині будинку вже змонтовані металопластикові вікна.

Моноліт і сходові марші третього будинку № 3 готові повністю. Закінчують цегляна кладку зовнішніх стін. Внутрішні стіни і перегородки виконані на 70 відсотків. Монолітний каркас будинку № 4 готовий на 45 відсотків. Сходові марші — на 10 відсотків. У будинку № 5 повністю влаштовані палі і залита плита-ростверк. У будинку № 6 почали зводити монолітний каркас.

ЖК MIRAX

Тривають роботи по зведенню нового багатофункціонального комплексу Mirax в Шевченківському районі Києва.

У будинку № 1:

 • секція, А, виконують: облаштування стяжки підлоги – 20-21 поверхи; обробку МОПов – 16-17 поверхи; монтаж вантажного ліфта; облаштування вентильованого фасаду.
 • секція Б, виконують облаштування вертикалі підвалу.

У будинку № 2:

 • секція, А, виконують облаштування вентильованого фасаду. Стяжка підлоги і обробка МОПов виконані на 100%. Починають установку вхідних квартирних дверей.
 • секція Б, монолітні роботи знаходяться на завершальному етапі. Виконують: облаштування цегляної кладки – 17-18-19 поверхи; монтаж віконних блоків з 2-го по 11-й поверх.
 • секція В, виконують облаштування вертикалі 1-го поверху.

У будинку № 3:

 • секція, А, облаштовують цегляну кладку на 9-10 поверхах.
 • секція Б, облаштовують вертикальні елементи 3-го поверху.
 • секція В, виконують армування плити перекриття над цокольним поверхом.

У будинку № 4 виконують облаштування вертикальних елементів 12-го поверху.

 • секція А, виконують цегельну кладку 9-й поверхи
 • секція Б, виконують облаштування плити перекриття над 9-м поверхом.
 • секція В, виконують: облаштування вентильованого фасаду; монтаж інженерних внутрішньобудинкових мереж.

ЖК CITY HUB

На об’єкті ЖК City Hub виконуються роботи:

 • Встановлено плита перекриття підвалу секції 2.
 • Встановлюються вертикальні конструкції підвалу секції 1.
 • Завершуються роботи з гідроізоляції підвальних приміщень.

ЖК НОВА АНГЛІЯ

У ЖК Нова Англія проводяться роботи на 3 будинках.

Будинок Честер: завершено влаштування ліфтів на 1, 2 і 3 секціях. Також завершена роботу над балконами на всіх секціях будинку. На 1 секції ведеться кладка плитки на вхідній групі. Стартували роботи над системою димовидалення. Триває монтаж освітлення фасадів цокольного поверху, 1-3 секції. Триває благоустрій території: кладка плитки, зони відпочинку, озеленення. Також триває монтаж і налагодження внутрішніх мереж в підвальних приміщеннях будинку, а саме мережі водо- і теплопостачання (виконано 95%).

Будинок Манчестер: на 1 секції завершено зведення 16 поверху стінових модулів тмRoyal House і розпочато монтаж 17 поверху. Йдуть роботи над обробкою МОП (коридори). Прокладено електрокабелі для освітлення сходових кліток, 3 секція. Триває монтаж металевого огородження сходів і балконів на холодних переходах: 1 секція виконано з 1 по 12 поверхи, 2 і 3 секції повністю виконано. Влаштовуються системи опалення та водопостачання в квартирах, виконано з 2 по 11 поверхи, 2 секція і з 2 по 16 поверхи, 3 секція. Йдуть роботи над стяжкою підлоги, виконано з 4 по 11 поверхи, 2 секція і з 2 по 14 поверхи, 3 секція. Триває цегляна кладка міжкімнатних стін: завершено роботи на 1 секції з 1 по 9 поверхи, на 2 секції з 1 по 16 поверхи і на 3 секції з 1 по 18 поверхи.

Будинок Брайтон: на 1 секції завершено зведення 1-го поверху стінових модулів. На 2 секції завершено влаштування плити перекриття над 2-м поверхом і розпочато влаштування 3-го поверху стінових модулів тмRoyal House. Також завершено монтаж балкона тераси на 2 секції. Виконані сходові марші з 1 по 3 поверхи, 2 секція і з 1 по 4 поверхи, 3 секція.

Теги:

Статьи по теме
Новини
Микитась заявив, що не винен у проблемах «Укрбуду»

Максим Микитась дав письмове інтерв’ю з камери СІЗО виданню НВ, в якому заявив, що він абсолютно не винен у звинуваченнях,…

24 / 09 / 2020

Новини
Постраждалі від «Еліта-Центр» отримають квартири в Деснянському районі

Частина постраждалих від афери «Еліта-Центр» отримають квартири в Деснянському районі. Про це заявив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп під час наради з представниками потерпілих від «Еліта-Центр»….

24 / 09 / 2020

Новини
У Києві з’явиться 18 нових скверів і 1 парк

Менше шуму й більше зелених зон: депутати Київради на засіданні профільної комісії затвердили створення нових скверів і парку. Про це на своїй сторінці у Facebook…

24 / 09 / 2020

Новини
В Україні створять Реєстр прав на об’єкти незавершеного будівництва для запобігання шахрайств с забудовами

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко під час зустрічі міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного…

24 / 09 / 2020