Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Хід робіт на будмайданчиках ЖК в Києві

27.07.2020

3м2 Редактор

3m2 розповідає про будівельні роботи, які ведуться в житлових комплексах Києва.

ЖК GREAT

На житловому комплексі Great тривають роботи зі зведення монолітного каркаса і виконується цегляна кладка зовнішніх і внутрішніх стін.

Станом на липень 2020 на будинку № 1 ведуться роботи по установці вертикальних конструкцій монолітного каркаса, повністю встановлені сходові марші і триває монтаж металопластикових вікон.

Каркас будинку № 2 готовий на 98 відсотків, сходові марші виконані повністю, цегляна кладка зовнішніх стін готова на 60 відсотків. Зводяться внутрішні стіни і перегородки, в більшій частині будинку вже змонтовані металопластикові вікна.

Моноліт і сходові марші третього будинку № 3 готові повністю. Закінчують цегляна кладку зовнішніх стін. Внутрішні стіни і перегородки виконані на 70 відсотків. Монолітний каркас будинку № 4 готовий на 45 відсотків. Сходові марші — на 10 відсотків. У будинку № 5 повністю влаштовані палі і залита плита-ростверк. У будинку № 6 почали зводити монолітний каркас.

ЖК MIRAX

Тривають роботи по зведенню нового багатофункціонального комплексу Mirax в Шевченківському районі Києва.

У будинку № 1:

 • секція, А, виконують: облаштування стяжки підлоги – 20-21 поверхи; обробку МОПов – 16-17 поверхи; монтаж вантажного ліфта; облаштування вентильованого фасаду.
 • секція Б, виконують облаштування вертикалі підвалу.

У будинку № 2:

 • секція, А, виконують облаштування вентильованого фасаду. Стяжка підлоги і обробка МОПов виконані на 100%. Починають установку вхідних квартирних дверей.
 • секція Б, монолітні роботи знаходяться на завершальному етапі. Виконують: облаштування цегляної кладки – 17-18-19 поверхи; монтаж віконних блоків з 2-го по 11-й поверх.
 • секція В, виконують облаштування вертикалі 1-го поверху.

У будинку № 3:

 • секція, А, облаштовують цегляну кладку на 9-10 поверхах.
 • секція Б, облаштовують вертикальні елементи 3-го поверху.
 • секція В, виконують армування плити перекриття над цокольним поверхом.

У будинку № 4 виконують облаштування вертикальних елементів 12-го поверху.

 • секція А, виконують цегельну кладку 9-й поверхи
 • секція Б, виконують облаштування плити перекриття над 9-м поверхом.
 • секція В, виконують: облаштування вентильованого фасаду; монтаж інженерних внутрішньобудинкових мереж.

ЖК CITY HUB

На об’єкті ЖК City Hub виконуються роботи:

 • Встановлено плита перекриття підвалу секції 2.
 • Встановлюються вертикальні конструкції підвалу секції 1.
 • Завершуються роботи з гідроізоляції підвальних приміщень.

ЖК НОВА АНГЛІЯ

У ЖК Нова Англія проводяться роботи на 3 будинках.

Будинок Честер: завершено влаштування ліфтів на 1, 2 і 3 секціях. Також завершена роботу над балконами на всіх секціях будинку. На 1 секції ведеться кладка плитки на вхідній групі. Стартували роботи над системою димовидалення. Триває монтаж освітлення фасадів цокольного поверху, 1-3 секції. Триває благоустрій території: кладка плитки, зони відпочинку, озеленення. Також триває монтаж і налагодження внутрішніх мереж в підвальних приміщеннях будинку, а саме мережі водо- і теплопостачання (виконано 95%).

Будинок Манчестер: на 1 секції завершено зведення 16 поверху стінових модулів тмRoyal House і розпочато монтаж 17 поверху. Йдуть роботи над обробкою МОП (коридори). Прокладено електрокабелі для освітлення сходових кліток, 3 секція. Триває монтаж металевого огородження сходів і балконів на холодних переходах: 1 секція виконано з 1 по 12 поверхи, 2 і 3 секції повністю виконано. Влаштовуються системи опалення та водопостачання в квартирах, виконано з 2 по 11 поверхи, 2 секція і з 2 по 16 поверхи, 3 секція. Йдуть роботи над стяжкою підлоги, виконано з 4 по 11 поверхи, 2 секція і з 2 по 14 поверхи, 3 секція. Триває цегляна кладка міжкімнатних стін: завершено роботи на 1 секції з 1 по 9 поверхи, на 2 секції з 1 по 16 поверхи і на 3 секції з 1 по 18 поверхи.

Будинок Брайтон: на 1 секції завершено зведення 1-го поверху стінових модулів. На 2 секції завершено влаштування плити перекриття над 2-м поверхом і розпочато влаштування 3-го поверху стінових модулів тмRoyal House. Також завершено монтаж балкона тераси на 2 секції. Виконані сходові марші з 1 по 3 поверхи, 2 секція і з 1 по 4 поверхи, 3 секція.

Теги:

Центрально-планувальна зона Києва окреслює територію міста, будівництво на якій регламентується окремими нормами. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник начальника Департаменту містобудування та архітектури Київської міської …

В Україні житловий фонд готовий до зими на 50%. Такі дані отримали станом на 50%. Про це під час засідання уряду заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Він додав, що в Україні вже відремонтували 800 …

Статьи по теме
Новини
У Києві біля Софії знайшли загадкові підземні ходи

Під час проведення ремонтно-реставраційних робіт на території Національного заповідника «Софія Київська» археологи досліджують таємничі підземні ходи, повідомляє ТСН. На території заповідника знаходиться Трапезна церква — це пам’ятник архітектури вісімнадцятого…

03 / 02 / 2023

Новини
Ціни на вторинне житло підуть вгору: як зміниться вартість квартир в Україні навесні — експерт

Зростання цін на вторинну нерухомість в Україні заплановане на весну 2023 року. Після тривалого затишшя та падіння попиту аналітики прогнозують, що вартість квартир на вторинному ринку…

03 / 02 / 2023

Новини
Динаміка будівництва об’єктів «Альянс Новобуд» станом на 1 лютого 2023 року

Новини забудовників Забудовник Alliance Novobud звітує про динаміку будівництва у січні на всіх своїх майданчиках. Illinsky House, м. Київ, вул….

03 / 02 / 2023

Новини
Держмолодьжитло оновило умови кредитування житла

Держмолодьжитло оновило механізм іпотечного кредитування молоді. Із 1 лютого такі кредити стали значно більш вигідними для молодих сімей. Для цього…

03 / 02 / 2023