Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Інтергал-Буд звернувся до журналістів та покупців

26.08.2020

3м2 Редактор

Новини компаній

Будівельна компанія «Інтергал-Буд» висловлює глибоке занепокоєння у зв’язку із збільшенням інформаційних медіавкидів недостовірної інформації щодо своєї діяльності напередодні місцевих виборів і просить критично ставитись до заяв щодо порушення нами законодавчих норм чи зривів термінів будівництва. У звязку з цим вона оприлюднила наступне звернення.

«Звертаємо Вашу увагу, що інформація про те, що компанія будує із порушенням містобудівних норм та обмежень, не відповідає дійсності і є фактом перешкоджання законній виробничо-комерційній діяльності.

Усі об’єкти компанії “Інтергал-Буд” будуються і проектуються у відповідності до сучасних законодавчих норм у сфері архітектури та будівництва та мають необхідний пакет дозвільної документації, з яким ви завжди можете ознайомитись у відділі продажу або на офіційному сайті комплексу.

Незважаючи на усю складність ситуації, що склалась у зв’язку із коронавірусом і тривалими карантинними обмеженнями в країні, “Інтергал-Буд” не дозволив собі жодних зупинок і простоїв на будівельних майданчиках. Роботи ведуться щодня відповідно до графіку і у звичному високому темпі. Переконатись у тому ви завжди можете самостійно, завітавши до відділу продажу ЖК або переглянувши звіти із будівництва, які ми системно оновлюємо і викладаємо у відкритому доступі.

Викликає обурення також непоодинокі спроби наклепу щодо буцімто створення “корупційної фінансової піраміди” внаслідок дій керівництва компанії. Подібні заяви у ЗМІ є спробою деморалізувати наших покупців і підірвати його довіру, виявом тиску та перешкоджання законній фінансово-господарській діяльності підприємства.

Звертаємо Вашу увагу на той факт, що протягом 17 років компанія “Інтергал-Буд” сумлінно виконує взяті на себе зобов’язання перед інвестором, демонструючи стабільно високі темпи будівництва та здачі житлових об’єктів в експлуатацію. За цей час понад 17 тис. осіб стали власниками квартир разом із нами. Ми не маємо жодного недобудованого об’єкту в жодному з 6 міст нашої роботи.

Ми вже неодноразово стикались із проявом брудних політичних ігр, фактами публічного шантажу, рейдерства, несправедливої конкуренції та переслідування вітчизняного бізнесу, проте, завдяки невпинній роботі, прозорим та виваженим методам діяльності у відповідності до норм вітчизняного законодавства залишаємось визнаним лідером у сфері житлового будівництва із високим рейтингом довіри від покупців.

Плануємо цю відповідальну місію виконувати й надалі, а вас закликаємо із пересторогою ставитись до будь-яких сумнівних заяв і проявляти максимальну пильність, перевіряючи усю недостовірну інформацію самостійно.

Зі свого боку обіцяємо продовжувати бути максимально відкритими і чесними з вами. Майбутнє будується сьогодні!».

Статьи по теме
Новини
На місці незаконних недобудов на Вільшанській, 2-6 облаштують сквер

Новини компаній В компанії SAGA Development повідомили, що в рамках робіт з благоустрою вулиці Вільшанської вже розширено проїзд та знесено…

25 / 09 / 2020

Новини
Нові ЖК та котеджні містечка у передмісті Києва

Ми зібрали для вас інформацію про нові ЖК та котеджні містечка, а також старти продажів в них, які відбулися протягом…

25 / 09 / 2020

Новини
Кияни можуть виправляти помилки в містобудівному кадастрі

Помилки у містобудівному кадастрі Києва можуть виправляти самі кияни. Про це на своїй сторінці в Facebоok повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА, начальник…

25 / 09 / 2020

Планування
Як прикрасити обідній стіл

Стіл — центральний елемент кухні або їдальні. Тут ми збираємося всією сім’єю за смачним обідом, вчимо уроки або робимо поробки…

25 / 09 / 2020