Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
INTERGAL CITY та CITY HUB стали партнерами SHE Congress 2021

29.03.2021

3м2 Редактор

Новини компаній

24 березня відбулася головна подія ділових жінок — SHE Congress 2021, організаторами якої стали бізнес/медіа бюро Ekonomika+ та дайджест ділової жінки WoMo. Серед партнерів, які підтримали захід, компанія «Інтергал-Буд» з проєктами INTERGAL CITY та CITY HUB.

До безкоштовної онлайн-трансляції долучилися понад 17 тисяч учасників з різних куточків світу. Цього року ключовою темою заходу стала стратегія розвитку жіночого підприємництва. 20 бізнеследі, СЕО, лідерів у своїх галузях поділилися досвідом масштабування бізнесу та ведення переговорів, кейсами побудови міцної команди.

«У складний час коронакризи підтримка бізнес-ідей та проєктів стає особливо актуальною. Ми вирішили стати партнерами конгресу ще й тому, що це про жінок, про їхнє прагнення до самовираження та реалізації. У рамках заходу відбувся обмін досвідом та знаннями, жінки, які досягли успіху, розказали про свій шлях та становлення. Впевнена, що учасниці конгресу надихнулися отриманими знаннями та почутою інформацією, тож будуть ще сміливіше та завзятіше підкоряти вершини підприємництва. А наші житлові та комерційні проєкти готові сприяти цьому, адже пропонують великий вибір приміщень, які відповідають сучасним вимогам та тенденціям ведення успішного бізнесу — чи то кав’ярня, чи то крамничка екопродуктів, чи то бутик ексклюзивного бренду одягу» — прокоментувала Анна Лаєвська, комерційний директор компанії «Інтергал-Буд».

Експерти стверджують, що наявність в керівництві компанії жінок допомагає бізнесу освоювати нові ринки на 70% ефективніше.

Статьи по теме
Новини
ЖК в форматі «місто в місті», де все враховано

3m2 підібрав столичні новобудови, які зводять за принципом «місто в місті». БФК INTERGAL CITY Адреса: Печерський район, вул. Старонаводницька, 16…

23 / 04 / 2021

Новини
ЖК «Нова Англія» створила екологічну колаборацію з «Чистопес»

Новини компаній ЖК «Нова Англія» створила екологічну колаборацію з «Чистопес»«Чистопес» — це молодий український бренд, що започаткував традицію прибирати за песиками екологічно, випускаючи перші українські еко-пакети з картопляного крохмалю, які не шкодять…

23 / 04 / 2021

Новини
Тераси у квартирах ЖК передмістя

3m2 підібрав 5 ЖК під Києвом, де можна купити квартиру з терасою. ЖК Вишгород Плаза Адреса: м. ВишгородЦіна: від $…

23 / 04 / 2021

Новини
Київрада передала під забудову 120-річний особняк Баккалинського на Лук’янівці

Депутати Київради віддали в оренду ділянку за адресою Іллєнка, 30, на якій знаходиться колишній особняк Баккалинського віком 120 років. Рішення підтримали 74 депутати….

23 / 04 / 2021