Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Колишнього держреєстратора обвинуватили у привласненні квартири

26.02.2021

3м2 Редактор

Київська міська прокуратура повідомила про підозру колишньому державному реєстратору КП «Благоустрій Шевченківського району». Чоловік підробив документи на квартиру.

Виявилося, що колишній держреєстратор, який на теперішній час є чинним адвокатом, незаконно зареєстрував право власності на квартиру по вул. Половецькій у Києві вартістю понад 1, 2 млн гривень. Діючи в інтересах третіх осіб, чоловік здійснив правочин на підставі підроблених документів та з порушенням встановленого порядку державної реєстрації права власності на нерухоме майно.

При цьому ця квартира є відумерлою спадщиною, яка згідно Цивільного кодексу України, мала перейти у власність територіальної громади міста Києва.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні перебуває на завершальній стадії та найближчим часом буде скеровано до суду для розгляду по суті.

Статьи по теме
Новини
Київрада не затвердила ДПТ Мінського масиву

Депутати Київради не затвердили детального плану території Мінського масиву. Для підтримки забракло чотири голоси, всього проголосували «за» 57 депутатів, пише у фейсбук рух…

23 / 04 / 2021

Новини
Київрада виділила понад 7 млрд грн на будівництво. Що це проекти?

На будівництво та реконструкцію об’єктів міської інфраструктури додатково спрямовано 7,3 мільярда гривень. Таке рішення прийняли сьогодні, 22 квітня, на пленарному засіданні Київської міської ради ІХ скликання….

22 / 04 / 2021

Новини
Раміль Мехтієв про ревіталізацію Києва. Як зробити занедбане привабливим

Новини компаній Ревіталізація, як процес відновлення міського середовища та наповнення цього середовища змістом, почала поширюватися на Заході в 80-х роках…

22 / 04 / 2021

Новини
Підписано закони щодо боргів за кредитами в іноземній валюті

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо споживчих кредитів, наданих в іноземній валюті» № 1381-IX,…

22 / 04 / 2021