Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Компанії з орбіти «Укрбуд» мають сплатити 2 млн грн штрафів

01.04.2021

3м2 Редактор

Суди зобов’язують компанії корпорації «Укрбуд» сплатити штрафи та пеню за порушення конкурентного законодавства, повідомляє Ліга антитрасту.

Два роки тому АМКУ встановив, що півтора десятка пов’язаних з корпорацією «Укрбуд» екс-нардепа Микитася компаній у період 2016 – 2018 роки зловживали монопольним становищем при наданні послуг утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлових комплексів, забудовниками яких були компанії з тієї ж «Укрбуд».

Товариства застосовували тарифи на утримання будинків і територій, що не були затверджені органом, уповноваженим здійснювати встановлення таких тарифів. За що отримали від відділення АМКУ штраф на загальну суму 1 020 000 грн.

Не сплативши штрафи в добровільному порядку, на що у товариств було два місяці з дня отримання рішень, тепер за рішеннями суду вони мають сплатити штраф у подвійному розмірі, враховуючи нараховану пеню. А це вже майже 2 мільйони гривень, які програли у судах компанії «Форвард Київ-Сервіс 001», «Форвард Київ-Сервіс 02», «Форвард Київ-Сервіс 03», «Форвард Київ-Сервіс 04», «Форвард Київ-Сервіс 05», «Форвард Київ-Сервіс 06», «Форвард Київ-Сервіс 07», «Форвард Київ-Сервіс 08», «Форвард Київ-Сервіс 09», «Форвард Київ-Сервіс 10», «Форвард Київ-Сервіс 11», «Форвард Київ-Сервіс 12», «Форвард Київ-Сервіс 14», «Форвард Київ-Сервіс 15», «Форвард Київ-Сервіс 16».

Теги:

Статьи по теме
Новини
Київрада виділила понад 7 млрд грн на будівництво. Що це проекти?

На будівництво та реконструкцію об’єктів міської інфраструктури додатково спрямовано 7,3 мільярда гривень. Таке рішення прийняли сьогодні, 22 квітня, на пленарному засіданні Київської міської ради ІХ скликання….

22 / 04 / 2021

Новини
Раміль Мехтієв про ревіталізацію Києва. Як зробити занедбане привабливим

Новини компаній Ревіталізація, як процес відновлення міського середовища та наповнення цього середовища змістом, почала поширюватися на Заході в 80-х роках…

22 / 04 / 2021

Новини
Підписано закони щодо боргів за кредитами в іноземній валюті

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо споживчих кредитів, наданих в іноземній валюті» № 1381-IX,…

22 / 04 / 2021

Новини
У Києві виявлятимуть «хворі» дерева за допомогою томографа

Комунальне об’єднання «Київзеленбуд» придбало спеціальне обладнання для діагностики зелених насаджень — імпульсний томограф під назвою арботом. Спеціалісти вже розпочали тестувати томограф, за допомогою якого можна…

22 / 04 / 2021