Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Комплексні відділи продажів або клієнт-простори. Де познайомитися з усіма ЖК одного забудовника

15.12.2021

3м2 Редактор

Для тих, хто бажає при покупці нерухомості вивчити максимальну кількість житлових комплексів і вибрати для інвестування найцікавіші варіанти, при цьому, не витрачаючи час на відвідування кількох відділів продажів, столичні девелопери відкривають комплексні відділи продажів або клієнт-простори. 3m2 підібрав деякі столичні девелоперські компанії із комплексним відділом продажу.

Інтергал-Буд

Компанія «Інтергал-Буд» запрошує інвесторів відвідати центральний відділ продажу, що працює у Печерському районі, за адресою вул. Московська, 8б. В офісі нададуть детальну інформацію про купівлю квартир, паркомісць, комор у будь-якому з комплексів компанії. У портфель київських об’єктів компанії входять 25 житлових комплексів, серед яких БФК Intergal City, ЖК City Hub, ЖК «Причал 8», ЖК «Голосіївський», ЖК «Лук’янівський каскад», ЖК «Академ-Квартал», ЖК «Теремки» та ін.

Наприклад, БФК Intergal City — комплекс преміум-класу зводять у Печерському районі, за адресою Старонаводницька, 16б. Тут продають одно, дво-, три- та чотирикімнатні апартаменти та квартири з вартістю квадратного метра від 76 350 до 240 000 гривень.

ЖК «Лук’янівський каскад» — комплекс бізнес-класу будують у Шевченківському районі, за адресою вул. Половецька, 4. У новобудові можна купити одно-, дво-, три-, п’яти-, шести- та семикімнатні квартири. Вартість квадратного метра варіюється від 38 850 до 48 800 гривень.

ЖК City Hub — комплекс бізнес-класу розташований у Солом’янському районі, за адресою: вул. Кудряшова, 8–10. Тут можна купити одно-, дво-, три-, чотири-, п’яти- та семикімнатні квартири. Вартість квадратного метра варіюється від 40 900 до 61 100 гривень.

ЖК «Причал 8» — комплекс комфорт-класу будують у Дарницькому районі, за адресою вул. Канальна, 8. У продажу є одно, дво- та трикімнатні квартири за ціною від 27 550 до 38 450 гривень за квадратний метр.

ЖК «Голосіївський» — комплекс бізнес-класу будують у Голосіївському районі, за адресою вул. Васильківська, 37. До продажу доступні одно-, дво-, три-, чотири- та шестикімнатні квартири. Вартість квадратного метра від 48 000 до 62 700 грн/кв. м.

ЖК «Академ-Квартал» — комплекс комфорт-класу розташований у Святошинському районі за адресою пров. Приладний, 10. Тут доступні для інвестування одно, дво- та трикімнатні квартири за ціною від 33 250 до 45 550 гривень за квадратний метр. У комплекс увійде 9 будинків різної висотності — 16, 18, 22, 24 поверхів.

ENSO

Девелопер ENSO подбав про клієнт-сервіс для своїх покупців. Інвестори мають можливість отримати інформацію про всі проєкти житлової нерухомості компанії в ексклюзивному клієнт-просторі ENSO. Наразі у компанії в реалізації чотири проєкти: ЖК Fjord, ЖК Diadans, Перша та Друга колекції житлового кварталу Poetica. У клієнт-просторі ENSO працює нотаріус, є банківська каса, так що можна одразу нотаріально засвідчити угоду та сплатити. Для зручності клієнтів працює дитяча кімната.

Клієнт-простір ENSO знаходиться за адресою вул. Мечникова 2, в БЦ «Парус», розташування зручне як з точки зору транспортної доступності, так і навколишньої інфраструктури. Передбачені паркомісця для клієнтів компанії.

ЖК FJORD — комплекс бізнес-класу будують у Печерському районі столиці, за адресою Військовий проїзд, 8. У продажу є одно-, дво- та трикімнатні квартири, а також у наявності дворівневі варіанти. Вартість квадратного метра від 39 050 до 69 700 гривень.

ЖК DIADANS — комплекс бізнес-класу будують у Печерському районі, за адресою Євгена Коновальця, 19. У продажу є одно-, дво-, три-, чотири та п’ятикімнатні квартири. Вартість квадратного метра варіюється від 56 400 до 100 400 гривень за квадратний метр.

POETICA — житловий квартал бізнес-класу будують у Шевченківському районі, за адресою Дегтярівська, 25. До інвестування доступні одно-, дво-, три-, чотири- та п’ятикімнатні квартири. Вартість квадратного метра стартує від 27 750 гривень за і сягає 56 950 грн.

ГРУПА КОМПАНІЙ DIM

У центральному відділі продажів групи компаній DIM можна отримати інформацію щодо всіх житлових комплексів девелопера, які будують у столиці та Київській області. Офіс розташований у центрі Києва на вулиці Великій Васильківській, 1-3/2 у бізнес-центрі «Арена Сіті». Отримати консультацію, та придбати квартиру можна у БФК бізнес-класу Olegivskiy, ЖК Lucky Land, ЖК A136 Highlight Tower, ЖК «Метрополіс», ЖК Park Lake City. Загалом у портфелі девелопера – 10 житлових комплексів.

БФК Olegivskiy — комплекс бізнес-класу будують у Шевченківському районі, за адресою вул. Олегівська, 36. До інвестування доступні одно-, дво- та трикімнатні квартири.

ЖК Lucky Land — комплекс комфорт-класу будують у Святошинському районі, за адресою вул. Берковецька, 6. У продажу є одно-, дво-, три- та чотирикімнатні квартири Ціни за квадратний метр стартують від 35 200 та сягають 48 000 гривень.

ЖК A136 Highlight Tower — комплекс бізнес-класу зводиться у Голосіївському районі. Комплекс будують за адресою вул. Антоновича, 136-138. У новобудові можна купити одно-, дво- та трикімнатні квартири. Ціни за квадратний метр варіюються від 66 250 до 85 250 гривень.

ЖК «Метрополіс» — комплекс комфорт-класу будують у Голосіївському районі, за адресою вул. Академіка Заболотного, 1. У продажу є одно-, дво-, три- та чотирикімнатні квартири. Ціни за квадратний метр стартують від 39 250 і сягають 62 200 гривень.

ЖК «Новий Автограф» — комплекс комфорт-класу у Дніпровському районі, за адресою вул. Генерала Жмаченка, 26. У новобудові можна купити одно-, дво-, три- та чотирикімнатні квартири. Ціни за квадратний метр стартують від 41 100 і доходять до 51 800 гривень.

ЖК Park Lake City — комплекс бізнес-класу зводять у Київській області, Обухівському районі, с Підгірці. Комплекс складається з трьох кварталів: Park Lake City Vita, Park Lake City Terra та Park Lake City Aqua. Тут можна придбати одно-, дво-, три- та чотирикімнатні квартири з терасами та таунхауси.

bUd development

Девелопер bUd development пропонує отримати інформацію за своїми житловими комплексами в центральному відділі продажів, який знаходиться за адресою вул. Болсунівська, 6. Тут можна придбати нерухомість у ЖК Symbol, ЖК SALUT, ЖК OASIS, ЖК АРСЕНАЛ House. Загалом у портфелі девелопера — 13 житлових комплексів.

ЖК АРСЕНАЛ House — комплекс бізнес-класу будують у Печерському районі, за адресою Московська, 7. Тут можна купити однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири. Ціна квадратного метра складає 100 000–136 150 грн.

ЖК Oasis — комплекс комфорт-класу будують у Подільському районі, за адресою вул. Електриків, 28. У ЖК продають одно-, дво-, три- та чотирикімнатні квартири, за ціною від 34 150 до 61 550 грн/кв. м.

ЖК Symbol — комплекс комфорт-класу, будують у Шевченківському районі, за адресою вул. Багоутівська, 16. У ЖК продають однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири. Квадратний метр коштує від 28 700 до 51 950 грн.

ЖК SALUT — комплекс бізнес-класу будують у Печерському районі, за адресою бул. Дружби Народів, 2. У продажу є одно-, дво-, трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра — від 32 700 до 63 900 гривень. У комплексі передбачено будівництво двох будинків змінної висотності — 5, 10, 12, 23, 30, 33 поверхи.

Теги:

Новини забудовників Вихід на ринок передмістя київських забудовників посилить конкуренцію та сприятиме підвищенню якості проєктів житлової нерухомості. Про причини, які мотивують київських девелоперів розглядати ринок передмістя Андрій …

У вівторок, 14 грудня, столичні рятувальники демонтували кілька елементів керамічного карниза, що почав обвалюватися з будинку по вул. Хрещатик, 27. Про це повідомляє у своєму Фейсбуці голова ГО «Рада з урбаністики Києва» Віталій Селик. За його …

Статьи по теме
Новини
Презентацію роману «Мастерплан» Рейніра де Ґраафа у Києві скасували

 Презентація україномовного видання роману «Мастерплан» Рейніра-де Ґраафа не відбудеться. Про це повідомляють організатори презентації. Нову дату та час презентації обіцяють повідомити протягом наступного тижня. Причини…

24 / 01 / 2022

Новини
У Києві облаштували незаконне паркування на території медустанови

На столичній Оболоні правоохоронці викрили чиновників у зловживанні службовим становищем. Було незаконно використано територію медустанови. Про це повідомили у Департаменті…

24 / 01 / 2022

Новини
Норми житлоплощі в Україні: скільки квадратних метрів треба на людину?

Для комфортного життя одному українцю потрібно не менше 13,56 кв. м загальної площі, зокрема житлової — 9 кв. м. Це…

24 / 01 / 2022

Новини
Збитки у 720 тис. грн на ремонті житлових будинків — судитимуть посадовця КП та підрядника

Шевченківською окружною прокуратурою міста Києва скеровано до суду обвинувальний акт відносно начальника відділу КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району міста…

24 / 01 / 2022