Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Квартири в лізинг під 5% зможуть отримати не всі: у Зеленського перерахували категорії

22.02.2021

3м2 Редактор

У 2021 році в Україні має запрацювати програма іпотечних кредитів під 7% і під 5%, але добитися цього було непросто, пише Сьогодні.

Також паралельно з дешевою іпотекою запустять фінансовий лізинг на житло під 5%. Однак він буде доступний тільки для певних категорій:

  • медиків;
  • військових;
  • поліцейських;
  • педагогів;
  • соціально незахищених верств;
  • внутрішньо переміщених осіб.

Про це заявили президент України Володимир Зеленський і заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко в ході форуму “Україна 30”.

За їхніми даними, іпотека та лізинг будуть запущені вже в першому півріччі 2021 року. Спочатку буде іпотека під 7%, а потім ставка знизиться до 5%.

“Не все так просто з цією іпотекою [під 7%]. Будемо з кожним місяцем її спрощувати, щоб люди могли долучитися до неї”, – сказав Зеленський.

Він уточнив, що важливим для запуску цієї програми було зниження облікової ставки НБУ до рекордних 6%.

“В цілому ми розуміємо, що кредитний і іпотечний бум в Україні може бути, коли ставка по кредитах буде 5%”, – вважає президент

Статьи по теме
Новини
Майже 30 га землі у Пущі-Водиці повернулися у власність міста

Прокуратура відстояла в апеляції рішення про повернення 29 га землі у Пущі-Водиці вартістю 106 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба Київської міської…

26 / 02 / 2021

Новини
Програма «Доступна іпотека 7%» стартує з 1 березня

Сім українських державних і комерційних банків стали учасниками державної програми «Доступна іпотека 7%». Це ПриватБанк, Укргазбанк та Ощадбанк, а також комерційні банки…

26 / 02 / 2021

Новини
Біля житлового комплексу «Причал 8» встановили сучасну зупинку громадського транспорту

Новини компаній Компанія «Інтергал-Буд» продовжує інвестувати в розвиток інфраструктури районів, в яких будує свої житлові комплекси. Так, днями на вулиці…

26 / 02 / 2021

Новини
Біля заводу Ріхерта на Подолі хочуть побудувати новий мікрорайон. Фото

Біля заводу Ріхерта на столичному Подолі планують побудувати новий мікрорайон під назвою Greenpoint. Будівництво має розпочатися влітку або восени 2021 року….

26 / 02 / 2021