Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Київ посів шістнадцяте місце у рейтингу міст України

10.12.2019

3м2 Редактор

Соціологічна група «Рейтинг» від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту опублікувала результати п’ятого всеукраїнського муніципального опитування.

Це щорічне опитування дає всесторонній аналіз ставлення громадян до органів місцевого самоврядування та надання комунальних послуг.

Київ не ввійшов навіть у десятку перших міст. Його індекс — 2,7, як і в Одеси, Сєвєродонецька, Дніпра й Ужгорода.

Вінниця отримала індекс 3,4 за п’ятибальною шкалою задоволеності якістю 22 сфер та послуг, які перевірялися в процесі дослідження. Другу сходинку з індексом 3,1 розділили з собою відразу п’ять міст: Луцьк, Івано-Франківськ, Чернігів, Хмельницький та Харків.

З результатів дослідження витікає, що загалом у комунальній сфері зрушень небагато. Натомість транспортна інфраструктура покращилася в Кіровоградській та Івано-Франківській областях. Якість доріг виросла в дев’яти областях України. Індекс Києва за цими всіма показниками, а також за рівнем транспортної інфраструктури і тротуарів, упродовж року не змінився.

Жителі дев’яти областей України (серед них Київ) стали більше задоволеними якістю парків та скверів. Проте в одинадцяти областях стан парків погіршився (серед них Дніпропетровська, Львівська, Житомирська, Вінницька області).

Діяльністю міського голови і міської ради задоволені найбільше в Івано-Франківській, Чернігівській і Хмельницькій областях. Лише 32% жителів Києва вдоволені роботою міського голови, і 26% — роботою міської ради. Найгірші показники роботи міської влади у Херсоні, Полтаві і Сєвєродонецьку.

Середній індекс задоволеністю співпраці з міською владою по всіх містах має незначне пониження порівняно з минулим роком і коливається в межах позначки три за п’ятибальною шкалою.

Статьи по теме
Новини
На території комплексу «Озерний гай Гатне» оновлено зарядний пристрій для електромобілів

Новини компаній На території житлового комплексу «Озерний гай Гатне», який будується за європейськими екостандартами, було встановлено нову сучасну модель зарядного…

23 / 09 / 2020

Новини
SAGA Development розробила сервіс для власників та орендарів комерційної нерухомості

Новини компаній У вересні SAGA Development запустила новий сервіс для власників та орендарів комерційної нерухомості в своїх об’єктах. Мета SAGA Rent — забезпечити найкращі умови…

23 / 09 / 2020

Будконтроль
ЖК «Петрівський квартал»: дуже повільна добудова «міста в селі»

Великі житлові комплекси з десятків будинків, що будуються багато років, мають як свої плюси, так і мінуси. Серед безперечних переваг…

23 / 09 / 2020

Новини
У Києві можуть знести 6 історичних будівель

Шість історичних будівель – під загрозою знесення. Споруди були зведені наприкінці XIX – XX століть і становлять величезну культурну та…

23 / 09 / 2020