Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Київ стане безбар’єрним: призначено Уповноваженого з прав людей з інвалідністю

11.03.2021

3м2 Редактор

Київська міська рада підтримала призначення Уповноваженого з прав людей з інвалідністю, який займатиметься питаннями інклюзивності міського простору. Зокрема, буде розвиватись безбар’єрна інфраструктура. Про це повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації Юрій Тацій.

«Новий Уповноважений буде займатися питаннями інклюзивності міського простору, забезпечуючи її в усіх ланках міського життя – від адміністративних послуг до освіти. Особлива увага буде приділятись створенню безбар’єрного середовища під час будівництва нових об’єктів та забезпеченню доступності у вже існуючих будівлях», – розповів Юрій Тацій. 

Він зазначив, що випадки відсутності необхідної інфраструктури для людей з інвалідністю, а також факти відмови таким людям у наданні послуг будуть фіксуватись Уповноваженим. Далі розроблятимуться шляхи розв’язання проблеми – це, зокрема, і пропозиції щодо проектів рішень Київради.

«Вважаю, що це дуже важливе рішення, щоб забезпечити комфортний міський простір для всіх категорій населення. Наразі в Києві живе близько 160 тисяч людей з інвалідністю, яким необхідні особливі умови для вільного пересування, і, на жаль, міська інфраструктура зараз не забезпечує цієї потреби», – підкреслив Юрій Тацій.

Теги:

Статьи по теме
Новини
Київрада виділила понад 7 млрд грн на будівництво. Що це проекти?

На будівництво та реконструкцію об’єктів міської інфраструктури додатково спрямовано 7,3 мільярда гривень. Таке рішення прийняли сьогодні, 22 квітня, на пленарному засіданні Київської міської ради ІХ скликання….

22 / 04 / 2021

Новини
Раміль Мехтієв про ревіталізацію Києва. Як зробити занедбане привабливим

Новини компаній Ревіталізація, як процес відновлення міського середовища та наповнення цього середовища змістом, почала поширюватися на Заході в 80-х роках…

22 / 04 / 2021

Новини
Підписано закони щодо боргів за кредитами в іноземній валюті

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо споживчих кредитів, наданих в іноземній валюті» № 1381-IX,…

22 / 04 / 2021

Новини
У Києві виявлятимуть «хворі» дерева за допомогою томографа

Комунальне об’єднання «Київзеленбуд» придбало спеціальне обладнання для діагностики зелених насаджень — імпульсний томограф під назвою арботом. Спеціалісти вже розпочали тестувати томограф, за допомогою якого можна…

22 / 04 / 2021