Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Забудовник «Київміськбуд» прийняв на добудову ЖК «Art House»

19.02.2021

3м2 Редактор

Холдингова компанія «Київміськбуд» прийняла в управління ще один об’єкт корпорації «Укрбуд» – житловий комплекс «Art House». Роботи на об’єкті та реалізація нерухомості в ЖК почнеться найближчим часом.

За словами президента «ХК« Київміськбуд» Ігоря Кушніра, з ділянкою, на якому планувалося будівництво комплексу, за час переговорів відбулися певні зміни, але важливо якомога швидше почати будівельні роботи, щоб заспокоїти людей.

«Документи підписані і найближчим часом ми починаємо будівництво, адже воно навіть не починалося, хоча продано чимало квартир! Не все гаразд і вже відомо, що земельна ділянка стала менше, з незрозумілих для нас причин від нього відрізали шматок і віддали комусь під забудову! Розбиратися з нюансами ми будемо вже в процесі, за підтримки інвесторів і строго по законним процедурам, як і всі, що робить «Київміськбуд». Зараз важливо якомога швидше запустити будівництво, люди зачекалися!», – написав Кушнір.

Будівництво ведеться у Голосіївському районі столиці, по вул. Михайла Максимовича (Трутенка), 3.

Майбутніх мешканців комплексу Art House може зацікавити Голосіївський парк в 5 хвилинах на авто. Також у 4 хвилинах на авто ВДНГ — а це концерти, вечірки, постановки, виставки, парк розваг та багато іншого.

Статьи по теме
Новини
Майже 30 га землі у Пущі-Водиці повернулися у власність міста

Прокуратура відстояла в апеляції рішення про повернення 29 га землі у Пущі-Водиці вартістю 106 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба Київської міської…

26 / 02 / 2021

Новини
Програма «Доступна іпотека 7%» стартує з 1 березня

Сім українських державних і комерційних банків стали учасниками державної програми «Доступна іпотека 7%». Це ПриватБанк, Укргазбанк та Ощадбанк, а також комерційні банки…

26 / 02 / 2021

Новини
Біля житлового комплексу «Причал 8» встановили сучасну зупинку громадського транспорту

Новини компаній Компанія «Інтергал-Буд» продовжує інвестувати в розвиток інфраструктури районів, в яких будує свої житлові комплекси. Так, днями на вулиці…

26 / 02 / 2021

Новини
Біля заводу Ріхерта на Подолі хочуть побудувати новий мікрорайон. Фото

Біля заводу Ріхерта на столичному Подолі планують побудувати новий мікрорайон під назвою Greenpoint. Будівництво має розпочатися влітку або восени 2021 року….

26 / 02 / 2021