Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
LEV Development представив оновлені фасади ЖК Life Story

17.03.2021

3м2 Редактор

Новини компаній

ЖК бізнес-класу Life Story  — перший проект в столиці від LEV Development. Концепція комплексу, який розташований в Голосіївському районі столиці, в пішій доступності від Феофанії, пропонує сучасне житло з акцентом на комфорт і практичність. Девелопери представили оновлені фасади — стрімкі, чисті лінії, зі стриманими тонами і лаконічним декором.

«Як і всі наші проекти, Life Story повинен бути функціональним і мати виразну, яскраву архітектуру»,  — пояснив вимоги до архітектурних бюро-учасникам проекту співзасновник LEV Development Олександр Островський.

Для роботи над своїми проектами LEV Development завжди привертає кращі вітчизняні архітектурні бюро та дизайн-студії, відомі як в Україні, так і за кордоном. Серед компаній, з якими девелопер вже реалізував свої проекти, YOD Design та Savytskyy design.

«Цього разу ми запросили групу компаній AVG на чолі з Андрієм Войтко, в портфелі яких більше 15 ЖК. Ми хотіли, щоб наш Life Story не тільки став статусною прикрасою району, а й відповідав високим вимогам майбутніх резидентів»,  — розповідає Олександр Островський.

ЖК Life Story пропонує продумані планування, сучасну інженерію, інфраструктуру і сервіси; стильний дизайн місць загального користування і експлуатований дах.

Архітектори AVG провели аналіз забудови всього району і внесли зміни в фасадні рішення. Завдяки цьому вдалося посилити композиційну цілісність, гармонію декоративних елементів, колірне рішення і в цілому виразність образу забудови.

Кольорову гаму фасадів визначила сама локація, з великою кількістю дерев, які змінюють колір листя протягом року від ніжно-зеленого до яскраво-жовтого, а після листопаду до стримано-коричневого. Натхненником, з точки зору бізнес-позиціонування, стала Чиказька школа архітектури, вирішення якої залишаються затребуваними вже десятиліття. В результаті поєднання червоної цегли і фальцьованих металевих елементів на фасаді створили виразний і цілісний образ ЖК Life Story. Витонченість архітектурного образу підкреслюється вечірнім освітленням.

Як повідомив Олександр Островський, незабаром будуть представлені дизайн місць громадського користування та концепція зеленого даху, з приголомшливими видами на Київ.

Теги:

Статьи по теме
Новини
Київрада виділила понад 7 млрд грн на будівництво. Що це проекти?

На будівництво та реконструкцію об’єктів міської інфраструктури додатково спрямовано 7,3 мільярда гривень. Таке рішення прийняли сьогодні, 22 квітня, на пленарному засіданні Київської міської ради ІХ скликання….

22 / 04 / 2021

Новини
Раміль Мехтієв про ревіталізацію Києва. Як зробити занедбане привабливим

Новини компаній Ревіталізація, як процес відновлення міського середовища та наповнення цього середовища змістом, почала поширюватися на Заході в 80-х роках…

22 / 04 / 2021

Новини
Підписано закони щодо боргів за кредитами в іноземній валюті

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо споживчих кредитів, наданих в іноземній валюті» № 1381-IX,…

22 / 04 / 2021

Новини
У Києві виявлятимуть «хворі» дерева за допомогою томографа

Комунальне об’єднання «Київзеленбуд» придбало спеціальне обладнання для діагностики зелених насаджень — імпульсний томограф під назвою арботом. Спеціалісти вже розпочали тестувати томограф, за допомогою якого можна…

22 / 04 / 2021