Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Максим Микитась написав з в’язниці, хто стоїть за знищенням «Укрбуду»

14.08.2020

3м2 Редактор

Екс-Президент державної будівельної корпорації «Укрбуд» Максим Микитась передав із СІЗО через адвокатів звернення до громадськості та ЗМІ, де пообіцяв розповісти, що ж насправді сталося з корпорацією. У своєму листі він заявляє про те, що «зовнішні партнери» викрали активи корпорації на сотні мільйонів доларів, а також про те, що він піддався тиску і переслідуванням. Також він заявив, що частина провини за те, що відбувається з держкорпорації, лежить на ньому.

Адвокати Максима Микита на його прохання опублікували в соцмережі Facebook звернення колишнього голови держкорпорації «Укрбуд» до громадськості та ЗМІ. При цьому були також опубліковані фотографії сторінок з оригіналом тексту звернення.

У своєму зверненні Максим Микитась заявив, що до сих пір він зберігав мовчання в надії на виконання умов деяких меморандумів, нібито підписаними з «зовнішніми системними інвесторами». При цьому він зазначає, що підписані ці меморандуми були не по його волі, а «під тиском обставин і пресингом третіх сторін».

«Але умови не виконані — не вирішена головна моя умова — добудова житлових проектів “Укрбуду “. Потоптані і не захищені інтереси наших внутрішніх інвесторів, розграбований унікальний технічний комплекс корпорації. Більш того, за цей час “партнерами” і їх візаві викрадені активів групи компаній на сотні мільйонів. Далі мовчати і чекати сенсу немає», – написав екс-президент «Укрбуду».

Колишній керівник держкорпорації заявив, що, крім іншого, руйнівні наслідки для «Укрбуду» принесли якісь кадрові рішення, а також те, що свого часу частина активів було безпосередньо або опосередковано переписано на менеджерів корпорації.

«Під час кризи майже на кожного з керівництва групи компаній виходили з пропозиціями, умовами, гарантіями … і “доброзичливці” використовуючи банальний підкуп, вивели активи на сотні мільйонів гривень. Ті самі активи «Укрбуду» які виступали гарантією стійкості корпорації і добудови столичних ЖК «при будь-якій погоді», – заявив Максим Микитась.

Він також заявив, що частка провини в тому, що відбувається з корпорацією, лежить на ньому. Зокрема, він вважає, що занадто захопився політичною діяльністю.

«Політична діяльність відірвала мене від важливих процесів в самій корпорації і навколо неї. Наносне підмінило картинку реальності і не дозволило вчасно запобігти катастрофі», – написав у зверненні екс-президент держкорпорації.

Максим Микитась пообіцяв незабаром розповісти про те, що ж сталося з корпорацією. При цьому він попросив надсилати йому питання електронною поштою за адресою press.maksim.mikitas@gmail.com. Він повідомив, що всі питання будуть йому передані і він їх прокоментує.

Статьи по теме
Новини
В Києві ввели в експлуатацію майже на 45% менше кв.м, ніж торік

У Києві за перше півріччя 2020 року введено в експлуатацію понад 254 тисяч квадратних метрів житла, що на 41% менше аналогічного періоду минулого року. Відповідні…

01 / 10 / 2020

Новини
У Києві влаштували протест через будівництво ЖК біля Арсеналу

У Києві влаштували протест на Московській вулиці. У зв’язку з цим обмежено рух транспорту. Про це повідомляє РБК-Україна. Люди протестують проти будівництва на вулиці Московській, 7….

01 / 10 / 2020

Новини
Скільки офіційно заробляли будівельники в серпні

У серпні 2020 року середня номінальна заробітна плата по Україні склала 11 446 грн. Про це повідомили в Державній службі…

01 / 10 / 2020

Новини
Нові котеджні містечка в передмісті

Пропонуємо короткий перелік нових котеджних містечок в передмістях Києва. КМ LIBERTY 2 З’явився новий проект КМ Liberty 2 в с….

01 / 10 / 2020