Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Максим Микитась написав з в’язниці, хто стоїть за знищенням «Укрбуду»

14.08.2020

3м2 Редактор

Екс-Президент державної будівельної корпорації «Укрбуд» Максим Микитась передав із СІЗО через адвокатів звернення до громадськості та ЗМІ, де пообіцяв розповісти, що ж насправді сталося з корпорацією. У своєму листі він заявляє про те, що «зовнішні партнери» викрали активи корпорації на сотні мільйонів доларів, а також про те, що він піддався тиску і переслідуванням. Також він заявив, що частина провини за те, що відбувається з держкорпорації, лежить на ньому.

Адвокати Максима Микита на його прохання опублікували в соцмережі Facebook звернення колишнього голови держкорпорації «Укрбуд» до громадськості та ЗМІ. При цьому були також опубліковані фотографії сторінок з оригіналом тексту звернення.

У своєму зверненні Максим Микитась заявив, що до сих пір він зберігав мовчання в надії на виконання умов деяких меморандумів, нібито підписаними з «зовнішніми системними інвесторами». При цьому він зазначає, що підписані ці меморандуми були не по його волі, а «під тиском обставин і пресингом третіх сторін».

«Але умови не виконані — не вирішена головна моя умова — добудова житлових проектів “Укрбуду “. Потоптані і не захищені інтереси наших внутрішніх інвесторів, розграбований унікальний технічний комплекс корпорації. Більш того, за цей час “партнерами” і їх візаві викрадені активів групи компаній на сотні мільйонів. Далі мовчати і чекати сенсу немає», – написав екс-президент «Укрбуду».

Колишній керівник держкорпорації заявив, що, крім іншого, руйнівні наслідки для «Укрбуду» принесли якісь кадрові рішення, а також те, що свого часу частина активів було безпосередньо або опосередковано переписано на менеджерів корпорації.

«Під час кризи майже на кожного з керівництва групи компаній виходили з пропозиціями, умовами, гарантіями … і “доброзичливці” використовуючи банальний підкуп, вивели активи на сотні мільйонів гривень. Ті самі активи «Укрбуду» які виступали гарантією стійкості корпорації і добудови столичних ЖК «при будь-якій погоді», – заявив Максим Микитась.

Він також заявив, що частка провини в тому, що відбувається з корпорацією, лежить на ньому. Зокрема, він вважає, що занадто захопився політичною діяльністю.

«Політична діяльність відірвала мене від важливих процесів в самій корпорації і навколо неї. Наносне підмінило картинку реальності і не дозволило вчасно запобігти катастрофі», – написав у зверненні екс-президент держкорпорації.

Максим Микитась пообіцяв незабаром розповісти про те, що ж сталося з корпорацією. При цьому він попросив надсилати йому питання електронною поштою за адресою press.maksim.mikitas@gmail.com. Він повідомив, що всі питання будуть йому передані і він їх прокоментує.

Статьи по теме
Новини
Хід будівництва ЖК Edelweiss House

Новини компаній Будівництво Edelweiss House вже на фінальному етапі, повідомляють в Edelburg Development. В двох будинках, об’єднаних спільним 6-рівневим стилобатом, завершені покрівельні роботи. На 85% завершено…

22 / 09 / 2020

Новини
Скандал з ЖК «Авіа-квартал» у Вишневому: інвестори чекають рішення Офісу з протидії рейдерству

У Вишневому набирає обертів скандал навколо ЖК «Авіа-квартал» по вулиці Вітянській. Одразу кілька мешканців несподівано для себе постали перед шокуючим фактом: їхні квартири забудовник…

22 / 09 / 2020

Новини
Почалась передача житлового комплексу А52 керуючій компанії DIM Expert

Новини компаній Почався процес передачі житлового комплексу А52 до рук DIM Expert, які займуться обслуговуванням та охороною комплексу. Про це…

22 / 09 / 2020

Новини
Микитась заявляє, що надприбуткові проекти Укрбуду відокремлено із загального портфеля, який передали КМБ

Екс-депутат і колишній президент «Укрбуду» Максим Микитась, який зараз перебуває в СІЗО, висловився про ситуацію з добудовою об’єктів корпорації. На…

22 / 09 / 2020