Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Мешканці поскаржилися на захоплення Дніпровської набережної

08.07.2020

3м2 Редактор

На Дніпровській набережній, 14 в Києві захопили частину прибережної зони на ділянці між ЖК RiverStone і рестораном Villa Riviera. Про це пише НашКиїв з посиланням на повідомлення читачки, яка побажала залишитися анонімною.

«Там раніше багато років десятки рибалки ловили рибу, а тепер все замурували … А тепер перекрили повністю все, з баржі працівники вже не можуть вийти, кругом стіни. Вчора замурували рибалку, довелося розбивати стіну, викликали поліцію», — розповіла місцева мешканка.

Повідомляється, що 3 липня на набережній побудували одну стіну, а вже 7 липня — третю, при виході до води. Таким чином, набережну перекрили трьома стінами. В якості підтвердження читачка надіслала фотографії, зроблені 6 липня.

Редакція НашКиїв звернулася за коментарем до ЖК RiverStone, але відповіді поки що не отримала. Редакція 3m2 також звернулась до забудовника за офіційною позицією, яку оприлюднить одразу ж, як вона з’явиться. З офіційною позицією можна ознайомитися тут.

Раніше кілька місцевих активістів вже виступили проти обмеження доступу до прибережної зони. Тоді в ЖК RiverStone огорожу набережної назвали законною, оскільки вона нібито є берегоукріпленням, яке відносять до гідротехнічних споруд. Саме їх виключають зі списку об’єктів з гарантованим безперешкодним доступом.

Статьи по теме
Новини
Інвестори Аркади звернулись за допомогою до Олени Зеленської

Тринадцять тисяч сімей і вкладників банку «Аркада» ризикують залишитися без житла. З 29 травня інвестори ведуть безстрокову акцію протесту з метою відстояти фінансування будівництва…

07 / 08 / 2020

Новини
На території зоопарку відкриють паркінг

У вересні на території столичного зоопарку відкриють новозбудований паркінг на понад 400 авто. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи…

07 / 08 / 2020

Новини
Хід робіт в ЖК Києва в серпні

3m2 традиційно інформує про хід робіт в ЖК Києва. ЖК ТЕРЕМКИ На об’єкті ЖК Теремки компанії «Інтергал-Буд» ведуться такі роботи:…

07 / 08 / 2020

Новини
Ціни липня по класам житла у Києві у валюті

У липні середня вартість кв.м в новобудовах Києва склала 25 200 грн / кв.м, що на 100 грн більше ніж…

07 / 08 / 2020