Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

На Долобецькому острові облаштують центр пляжного волейболу та інших водних видів спорту

24.12.2021

3м2 Редактор

На острові Долобецький облаштують центр пляжного волейболу, футболу та інших водних видів спорту. Для цього планують залучити інвестора – про це йдеться у розпорядженні КМДА № 2660 від 17.12.2021.

Замовником реалізації проєкту виступає комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дніпровського району. 

Попередньо проєкт передбачає облаштування центру пляжного волейболу, пляжного футболу та інших пляжних видів спорту об’єктами спортивно-рекреаційного призначення, зокрема відкритими майданчиками для пляжних видів спорту, футбольними полями для масового футболу, благоустрій прибережних територій.

Реалізація проєкту не передбачає капітального будівництва, а лише встановлення збірно-розбірних конструкцій без облаштування фундаментів. Облаштування об’єкта інвестування буде здійснено без завдання шкоди природним об’єктам, розташованим на території.

Інвестор буде зобов’язаний забезпечити технічну можливість демонтажу всіх складових частин об’єкта інвестування без завдання шкоди території та природним об’єктам, розташованим на ній.

Наступного року розпочнеться масштабна програма Президента з утеплення багатоквартирних будинків. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в Telegram-каналі. «Сьогодні затвердили законопроєкт, який дозволить системно та оперативно розвивати програму енергомодернізації в Україні», — сказано в повідомленні. Пропонується …

У листопаді 2021 року медіанна ціна в доларовому еквіваленті збільшилась на 4,1% в порівнянні з попереднім місяцем, та на 12,9% збільшилась в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року, про це повідомляє Address.ua. У листопаді 2021 …

Статьи по теме
Новини
4 ЖК від «Інтергал-Буд» потрапили до переліку комплексів з найбільшим подвір’ям

Новини забудовників Одразу декілька комплексів від «Інтергал-Буд» потрапили до ТОП-30 ЖК Києва, де планують найбільшу прибудинкову територію. Нещодавно Рейтинг ЛУН…

27 / 01 / 2022

Новини
У Києві та передмісті ввели в експлуатацію понад 55 тис. квартир

Аналітики ЛУН підбили підсумки 2021 року для ринку новобудов: ціни та темпи будівництва для Києва та області, Дніпра, Львова, Одеси…

27 / 01 / 2022

Новини
Роботи у Гостинному дворі: як відбуваються протиаварійні заходи

У Гостинному дворі в Києві тривають термінові протиаварійні роботи на замовлення МКІП. 26 січня Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко відвідав об’єкт….

27 / 01 / 2022

Новини
Відкрито продажі: в яких ЖК передмістя можна купити квартиру «на старті»

У цьому огляді 3m2 говоримо про такі новобудови, в яких нещодавно відкрилися продажі в нових чергах. ЖК МОЛОДІСТЬ Адреса: м….

27 / 01 / 2022