Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
На фасаді житлового будинку на Подолі утворилася величезна тріщина

26.08.2020

3м2 Редактор

На вул. Виговського, 26 на фасаді житлового будинку утворилася величезна тріщина від 1-го до 9-го поверху.

Заступник голови постійної комісії Київради з питань регламенту і депутатської етики Наталія Маслова попросила главу Київської міськдержадміністрації (КМДА) Віталія Кличка зміцнити фасад розташованого на столичному Подолі будинку.

«За словами жителів, на фасадній стіні будинку утворилася тріщина (як зовні, так і всередині будинку) з 1-го по 9-й поверхи. На звернення заявників були встановлені маячки, які повинні фіксувати подальше руйнування стіни, але вони постійно тріскаються і відпадають», — йдеться у зверненні депутата.

Маслова повідомила, що неодноразові скарги мешканців до представників обслуговуючої організації не принесли результату, а мешканці будинку бояться за свої життя і здоров’я. За її інформацією, в будинку по вул. Виговського, 26 проживає багато сімей з маленькими дітьми.

Статьи по теме
Новини
В Києві ввели в експлуатацію майже на 45% менше кв.м, ніж торік

У Києві за перше півріччя 2020 року введено в експлуатацію понад 254 тисяч квадратних метрів житла, що на 41% менше аналогічного періоду минулого року. Відповідні…

01 / 10 / 2020

Новини
У Києві влаштували протест через будівництво ЖК біля Арсеналу

У Києві влаштували протест на Московській вулиці. У зв’язку з цим обмежено рух транспорту. Про це повідомляє РБК-Україна. Люди протестують проти будівництва на вулиці Московській, 7….

01 / 10 / 2020

Новини
Скільки офіційно заробляли будівельники в серпні

У серпні 2020 року середня номінальна заробітна плата по Україні склала 11 446 грн. Про це повідомили в Державній службі…

01 / 10 / 2020

Новини
Нові котеджні містечка в передмісті

Пропонуємо короткий перелік нових котеджних містечок в передмістях Києва. КМ LIBERTY 2 З’явився новий проект КМ Liberty 2 в с….

01 / 10 / 2020