Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
На Мінському масиві побудують ЖК з ТРЦ на місці ринку

04.03.2021

3м2 Редактор

Отримано містобудівні умови і обмеження від 18 грудня 2020 роки для будівництва житлових будинків і ТРЦ в стилобатной частини на перших поверхах замість стоянки і ринку «Полісся», орендарем цих земельних ділянок ТОВ «Полісся». Про це повідомляє телеграм канал Життя Оболонського масиву.

Автори, які говорять від імені місцевої громади пишуть: «Акцентуємо увагу громадськості, депутатів і правоохоронців, що земельні ділянки під це будівництво на просп. Мінськом, 2, 2а не підходять за цільовими призначеннями для житлової забудови, а також відсутній Детальний план території Мінського масиву», – йдеться в повідомленні.

Раніше постійна комісія архітектури та земельних питань Київради рекомендувала меру Кличку продовжити договори оренди відразу на чотири земельні ділянки навколо ринку «Полісся» на площі Шевченка.

Також ТОВ «Полісся» (30374847) орендує у міста ще одну земельну ділянку більшого розміру площею 1га, де розміщені парковка і речовий ринок (це одна ділянка), з кадастровим номером 8000000000: 78: 011: 0063 та цільовим призначенням для роздрібної торгівлі та комерційних послуг для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного комплексу.

За словами активістів таке цільове призначення не підходить для будівництва житла. Крім того:

  • Цього будівництва нема в Генплані.
  • Не розроблено ДПТ для території Мінського масиву.
  • Земельні ділянки не мають цільового призначення під житлові будинки.
  • ТОВ «Полісся» використовує всі орендовані у міста земельні ділянки не за цільовим призначенням, що має спричинити негайне розірвання цих договорів з боку КМДА.

«Ми знаємо хто із забудовників буде будувати, але ми без публічного обговорення цього будівництва з громадськістю, до приведення всієї документації в законне поле, ніколи не підтримаємо це незаконне будівництво», – йдеться в повідомленні ініціативної групи місцевих жителів.

Статьи по теме
Новини
По завершенню місцевих «локдаунів» ціни на нерухомість можуть зрости в середньому на 5%, — АФНУ

По завершенню місцевих «локдаунів» вартість об’єктів в різних сегментах нерухомості може зрости в середньому на 5%. Таку думку висловив Юрій Піта, президент Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів)…

21 / 04 / 2021

Новини
Зелені зони біля ЖК: 5 варіантів новобудов

3m2 зібрав ЖК, які будують поруч з зеленими зонами. BOSTON CREATIVE HOUSE Адреса: Оболонський район, просп. Степана БандериЦіна: від 30…

21 / 04 / 2021

Новини
У Київраді пропонують створити ландшафтний заказник «Протасів Яр»

На засіданні Постійної комісії Київради з питань екологічної політики, яке відбулось сьогодні, депутати проголосували за створення ландшафтного заказника місцевого значення «Протасів Яр». Про це повідомляє…

21 / 04 / 2021

Рейтинги
5 ЖК, де можна купити квартиру в іпотеку під 7%

В Україні почала діяти програма «Пільгова іпотека». Покупці нерухомості можуть оформити іпотеку під 7% річних. Іпотечний кредит дають на строк…

21 / 04 / 2021