Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
На Подолі завершується реконструкція РАГСу. Фото

06.07.2020

3м2 Редактор

У Києві завершується реконструкція Подільського РАГСу. Про це повідомив в.о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондрієвський.

Реставраційні роботи розпочаті восени минулого року.

За цей час проведена реставрація даху, реставрація перекриття між першим і другим поверхом в приміщенні залу, здійснені електромонтажні роботи першого і другого поверху, вхідних груп, влаштували пожежну сигналізацію, змонтували систему опалення і переоснащено тепловий пункт, проведені роботи по монтажу системи кондиціонування і вентиляції.

Також виконані внутрішні опоряджувальні роботи та роботи по відновленню фасаду і фасадної ліпнини.

Статьи по теме
Новини
В Києві ввели в експлуатацію майже на 45% менше кв.м, ніж торік

У Києві за перше півріччя 2020 року введено в експлуатацію понад 254 тисяч квадратних метрів житла, що на 41% менше аналогічного періоду минулого року. Відповідні…

01 / 10 / 2020

Новини
У Києві влаштували протест через будівництво ЖК біля Арсеналу

У Києві влаштували протест на Московській вулиці. У зв’язку з цим обмежено рух транспорту. Про це повідомляє РБК-Україна. Люди протестують проти будівництва на вулиці Московській, 7….

01 / 10 / 2020

Новини
Скільки офіційно заробляли будівельники в серпні

У серпні 2020 року середня номінальна заробітна плата по Україні склала 11 446 грн. Про це повідомили в Державній службі…

01 / 10 / 2020

Новини
Нові котеджні містечка в передмісті

Пропонуємо короткий перелік нових котеджних містечок в передмістях Києва. КМ LIBERTY 2 З’явився новий проект КМ Liberty 2 в с….

01 / 10 / 2020