Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
На Вільшанській, 2-6 розпочинаються геологічні дослідження

18.08.2020

3м2 Редактор

Новини компаній

У червні 2020 року SAGA Development, на вимогу Печерської РДА, приступила до благоустрою ділянки на вулиці Вільшанській, 2-6. 

У ході робіт було огороджено та розчищено занедбаний будівельний майданчик і розширено проїзд. Наразі тривають роботи з улаштування пішохідної доріжки та освітлення вулиці. 

«Огородження ділянки дозволило суттєво знизити ризики, пов’язані з асоціальною діяльністю на її території, а також травмуванням пішоходів та підлітків, які використовували занедбану територію для екстремальних ігор», — йдеться в повідомленні на сайті компанії. 

17 серпня на ділянці розпочалися геологічні дослідження, які мають на меті вивчити стан ґрунтів, наявні зсувонебезпечні процеси в них, процеси корозії та стан підпірної стінки. 

Востаннє геологічні дослідження території проводилися в 2007 році. Тоді було виявлено зсувонебезпечні процеси: в експертному звіті, на який посилаються в SAGA Development, зазначається, що схил є зсувним, а ділянка потребує належним чином організованого захисту від впливу поверхневих вод. 

«У 2007 році розпочато роботи з укріплення схилу, однак спорудження підпірної стінки не було завершено, а будівельний майданчик не законсервовано належним чином. Грунтові анкери, облаштування яких також не завершено, постійно піддаються корозії та динамічному впливу маси схилу. Роботи з його укріплення змінили дзеркало ковзання, і експерти й зараз спостерігають зсувонебезпечні процеси. Через відсутність дренажних систем і дощової каналізації відбувається постійне вимивання ґрунтів, що несе загрозу сусіднім будинкам,» — зазначають у  SAGA Development.

З огляду на ці процеси, проведення геологічних досліджень території та виявлення процесів корозії є критично необхідними для визначення обсягу робіт з укріплення схилу та запобігання зсувним процесам. 

По завершенню досліджень девелопер обіцяє ознайомити громадськість з їхніми результати.  

Статьи по теме
Новини
На місці незаконних недобудов на Вільшанській, 2-6 облаштують сквер

Новини компаній В компанії SAGA Development повідомили, що в рамках робіт з благоустрою вулиці Вільшанської вже розширено проїзд та знесено…

25 / 09 / 2020

Новини
Нові ЖК та котеджні містечка у передмісті Києва

Ми зібрали для вас інформацію про нові ЖК та котеджні містечка, а також старти продажів в них, які відбулися протягом…

25 / 09 / 2020

Новини
Кияни можуть виправляти помилки в містобудівному кадастрі

Помилки у містобудівному кадастрі Києва можуть виправляти самі кияни. Про це на своїй сторінці в Facebоok повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА, начальник…

25 / 09 / 2020

Планування
Як прикрасити обідній стіл

Стіл — центральний елемент кухні або їдальні. Тут ми збираємося всією сім’єю за смачним обідом, вчимо уроки або робимо поробки…

25 / 09 / 2020