Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
На Виноградарі розпочали масштабний ремонт тепломереж

03.08.2020

3м2 Редактор

Київтеплоенерго замінює 4 км магістральних трубопроводів, які обслуговують 80 житлових будинків на проспектах Порика, Правди і Свободи та вул.Світлицького.

Реконструкція тепломереж у Києві проходить у рамках програми соціально-економічного розвитку міста та інвестиційної програми Київтеплоенерго. На Виноградарі цього року реконструюють 2 ділянки мереж загальною протяжністю майже 4 000 метрів.
Тепломережа на цих ділянках була прокладена 45 років тому. Вона обслуговує 80 будинків — майже 10 тисяч столичних родин. За останні 5 років тут виявлено більше 60 пошкоджень.
Нові попередньоізольовані труби європейського зразка, з системою сигналізації у випадку пошкодження, мають строк служби близько 50 років.

«Зараз тривають роботи в районі проспекту Порика. Тут замінюємо майже 2 км старих мереж централізованого опалення на нові труби з попередньою тепло- і гідроізоляцією. Вони надійні та стійкі до високих температур. Витримують до +150 градусів Цельсія. Завершити роботи, відновити гаряче водопостачання до будинків та благоустрій території плануємо до 30 вересня», — зазначив Василь Деревицький, директор структурного підрозділу «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго».

Нагадаємо, у Києві одна з найбільших у Європі систем централізованого теплопостачання. Загальна протяжність тепломереж столиці — 2,7 тис. км. І близько 80% мереж відпрацювали свій термін експлуатації та потребують заміни. Другий рік поспіль Київтеплоенерго реалізує програму реконструкції тепломереж. Минулого літа в столиці було замінено 130 км трубопроводів, а цього — більше 100 км. Наймасштабніші роботи ведуться на Троєщині, Нивках, Теремках, Борщагівці та центральній частині міста.

Статьи по теме
Новини
Микитась заявив, що не винен у проблемах «Укрбуду»

Максим Микитась дав письмове інтерв’ю з камери СІЗО виданню НВ, в якому заявив, що він абсолютно не винен у звинуваченнях,…

24 / 09 / 2020

Новини
Постраждалі від «Еліта-Центр» отримають квартири в Деснянському районі

Частина постраждалих від афери «Еліта-Центр» отримають квартири в Деснянському районі. Про це заявив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп під час наради з представниками потерпілих від «Еліта-Центр»….

24 / 09 / 2020

Новини
У Києві з’явиться 18 нових скверів і 1 парк

Менше шуму й більше зелених зон: депутати Київради на засіданні профільної комісії затвердили створення нових скверів і парку. Про це на своїй сторінці у Facebook…

24 / 09 / 2020

Новини
В Україні створять Реєстр прав на об’єкти незавершеного будівництва для запобігання шахрайств с забудовами

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко під час зустрічі міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного…

24 / 09 / 2020