Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Найпопулярніші місця для побачень у Києві зібрали на одній карті

12.02.2021

3м2 Редактор

Команда проєкту міських досліджень ЛУН Місто проаналізувала дані ініціативи «Карта перших побачень» і створила до Дня закоханих графіку про топ-місяця для перших зустрічей. 

«Карта перших побачень» виросла з бажання дослідити місця перших поцілунків у Києві. Вивчити, які локації формують ту романтичну атмосферу, коли люди на побаченні виходять на новий рівень близькості. Чи впливає місце взагалі? Які є закономірності? 

Марія Коробко-Марівлоцева, співавторка проєкту: «Ми з колегою Анею Кириченко зрозуміли, що перші поцілунки найчастіше відбуваються в приміщенні або просто в кінці побачення, наприклад, коли один партнер проводжає іншого додому. Тому на цьому етапі зв’язок із містом, міським простором менший. Ба більше, для мене особисто 2020 рік став роком найбільшої кількості перших побачень і я збагнула, що в них є повторюваний патерн, я підсвідомо обираю ті самі маршрути, тобто в мене є ”місця перших побачень”».

У топ-3 місць для побачень увійшли Контрактова площа, Золоті Ворота, площа Льва Толстого. Цьому багато пояснень. По-перше, впливає архітектура. Створює камерну атмосферу, є темою для розмов. По-друге, велика кількість закладів зосереджена в центрі. По-третє, людям притаманно першу зустріч мати в місці, де вони добре орієнтуються, це дарує відчуття безпеки. І ще — якщо побачення піде не дуже, то легше роз’їхатись із центру кожен у свій бік. Не треба буде довго трястися разом одним транспортом. 

Ця карта — не путівник, куди йти на побачення. А спроба зберегти романтичні спогади, про місто, що змінюється.

Проєкт «Карта перших побачень» збирав дані про зустрічі  протягом двох місяців. Всі охочі могли відмічати місця на інтерактивній карті bit.ly/2MOptPC.  

Статьи по теме
Новини
Майже 30 га землі у Пущі-Водиці повернулися у власність міста

Прокуратура відстояла в апеляції рішення про повернення 29 га землі у Пущі-Водиці вартістю 106 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба Київської міської…

26 / 02 / 2021

Новини
Програма «Доступна іпотека 7%» стартує з 1 березня

Сім українських державних і комерційних банків стали учасниками державної програми «Доступна іпотека 7%». Це ПриватБанк, Укргазбанк та Ощадбанк, а також комерційні банки…

26 / 02 / 2021

Новини
Біля житлового комплексу «Причал 8» встановили сучасну зупинку громадського транспорту

Новини компаній Компанія «Інтергал-Буд» продовжує інвестувати в розвиток інфраструктури районів, в яких будує свої житлові комплекси. Так, днями на вулиці…

26 / 02 / 2021

Новини
Біля заводу Ріхерта на Подолі хочуть побудувати новий мікрорайон. Фото

Біля заводу Ріхерта на столичному Подолі планують побудувати новий мікрорайон під назвою Greenpoint. Будівництво має розпочатися влітку або восени 2021 року….

26 / 02 / 2021