Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Нові проекти ЖК, які анонсовані у Києві

14.07.2020

3м2 Редактор

3m2 підібрав прем’єрні ЖК, продаж в багатьох ще не стартував, в деяких відкрито лише бронювання на квартири.

Новий Поділ

Адреса: Подільський район, вул. Набережно-Хрещатицька
Ціна: продажі ще не почалися

На Подолі планується реновація території Київського річкового порту в сучасний багатофункціональний квартал Новий Поділ, в складі якого буде житлова, офісна, торгова, освітня, розважальна та рекреаційна функція. Реалізацією займуться компанії Perfect Group, Saga Development і Київський річковий порт.

В рамках проекту на ділянці вздовж вулиці Набережно-Лугової між Нижнім Валом та Київським судоремонтним заводом буде побудовано 7 кварталів висотою в середньому 6 поверхів. Загальна площа району — 10,1 га. Площа житлової нерухомості складе 15,5 тис. кв. м, комерційної, що включає офіси, коворкінг, рітейл і HoReCa — 91,8 кв. м.

В межах «Нового Подолу» будуть реалізовані культурний центр з концертним майданчиком, дитячі сади і школа, спортивні майданчики, будуть облаштовані громадський пляж, місця для швартування катерів і яхт.

Заплановано створення громадського простору у вигляді відкритої і доступної для всіх набережної протяжністю 1000 м і шириною 30 метрів. По зовнішньому периметру кварталів, що виходять до набережної, будуть розташовані кафе і ресторани з видом на Дніпро. Прикрасять забудову і стануть символом набережної 2 відреставрованих портових крана.

Продажі або бронювання квартир в будинках ще не почалися. Зараз на майданчику ведуться підготовчі роботи.

ЖК Hvoya

Адреса: Оболонський район, Пуща-Водиця
Ціна: продажі не стартували

Забудовник ZIM Group анонсував скорий старт продажів в своєму новому житловому комплексі Hvoya. Відомо, що комплекс буде розташований в Пущі-Водиці. ЖК буде складатися з одного 4-етажнго будинку на 173 квартири.

До продажу будуть доступні квартири вільних планувань від 1 до 4 кімнат, на вибір покупця забудовник пропонує квартири в чорновому або чистовому опорядженні.

ЖК Mayfair Park

Адреса: Оболонський район
Ціна: продажі не стартували

Ще один проект від ZIM Group в Оболонському районі — житловий комплекс Mayfair Park.

Девелопер проекту поки не заявив ні кількість будинків, ні технологію будівництва, ні точну локацію. Відомо лише, що це буде елітний житловий комплекс малої поверховості в історичній місцевості поблизу Пущі Водиці в оточенні соснового лісу.

До складу ЖК також увійдуть комерційні площі під офіси, ресторани та інші об’єкти інфраструктури.

Продажі і бронювання поки не стартували.

ЖК EVITA

Адреса: Голосіївський район, вул. Пироговський шлях, 239
Ціна: продажі ще не почалися

Очікується старт продажів в ще одному новому житловому комплексі столиці «Евіта». До складу ЖК увійде дев’ять 26-поверхових будинків майже на 2781 квартиру. Фішка новобудови — його автономність, комплекс обіцяють зробити незалежним, він буде самостійно забезпечувати себе електроенергією за рахунок сонячних електростанцій, генерованої енергії, за підрахунками розробників, буде достатньо не тільки для забезпечення власних потреб комплексу, але і для продажу. Фінанси, виручені від реалізації електроенергії на зовнішньому ринку, покриють комунальні платежі, плату за водопостачання, охорону тощо.

У ЖК обіцяють дитячий садок і школу-ліцей, передбачені комерційні площі для розвитку інфраструктури комплексу.

Квартири обіцяють передавати інвестору з чорновою обробкою або ремонтом.

ЖК DELREY

Адреса: Печерський район, Військовий проїзд, 8
Цна: відкрито бронювання, від 34 000 грн/кв. м

Відкрите бронювання квартир в житловому комплексі Delrey на Печерську. Це буде 25-поверховий будинок з фасадним склінням.

У комплексі можна буде купити одно-, дво- і трикімнатні планування. Зараз відкрито бронювання на квартири. Квадратний метр коштує від 34 000 до 45 100 гривень.

Добудувати комплекс планують до 3 кварталу 2022 року.

ЖК ГЕОМЕТРІЯ

Адреса: Шевченківський район, вул. Отто Шмідта, 9-11
Ціна: відкрито бронювання, від 22 500 грн/кв. м

Два десятиповерхових будинки увійдуть до складу нового ЖК «Геометрія» від забудовника KyivBudDevelopment.

Новобудова буде оснащена багаторівневою системою очищення води, а також системою збору та моніторингу технічного стану комунікацій.

У ЖК продають одно-, дво- і трикімнатні планування, в тому числі і дворівневі. Квартири доступні до бронювання. Квадратний метр коштує від 22 500 до 35 250 гривень.

Терміни закінчення реалізації проекту ще не озвучені.

Статьи по теме
Новини
Стартував продаж квартир 9-го будинку житлового комплексу «Сирецькі Сади»

Новини компаній «Інтергал-Буд» почав продаж квартир у будинку № 9 житлового комплексу «Сирецькі Сади». Будинок матиме 24 поверхи та 3 секції. Загалом у будинку 348 квартир — 220…

15 / 01 / 2021

Новини
Відбудеться суд щодо земельної ділянки вартістю 111 млн гривень

Київська місцева прокуратура № 4 у судовому порядку вимагає повернути столичній громаді земельну ділянку у Дніпровському районі столиці вартістю майже…

15 / 01 / 2021

Новини
ЖК з додатковими корисними площами

3m2 підібрав ЖК передмістя, де забудовники потурбувалися про приміщення для зберігання речей за межами квартири. ЖК Park Lake City Адреса:…

15 / 01 / 2021

Новини
Економ-клас переживає занепад, а комфорт-клас виходить в лідери

Новини компаній Володимир Зубик, президент некомерційної Асоціації підприємств-будівельників «Інтергал-Буд» розповів про тренди столичного ринку нерухомості, характерних для 2020 року. Вони…

15 / 01 / 2021