Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Нові умови розстрочки WASHINGTON Concept House

23.10.2020

3м2 Редактор

Новини компаній

Що потрібно знати про нові умови на виплат у WASHINGTON Concept House, щоб без вагань обрати їх для купівлі квартири?

Усього три факти:

  • перший внесок — 25%,
  • строк — 24 місяці,
  • 0% подорожчання.

Встановлено прийнятний розмір початкового внеску, також забудовник розрахував оптимальний термін для виплат і, головне, зафіксував вартість квартири на весь період.

«Вже обрали планування у нашому будинку для гурманів або тільки збираєтесь завітати до відділу продажу? Будемо раді допомогти вам та відповісти на всі питання стосовно акційних умов купівлі. Наша адреса: вул. Антоновича, 44. Також телефонуйте за номером, вказаним на сайті», — йдеться в повідомленні забудовника.

Статьи по теме
Новини
Закон про надання житлово-комунальних послуг. Що нового?

3 грудня Верховна Рада прийняла Закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних…

04 / 12 / 2020

Планування
Топ поєднань матеріалів

Створення унікального інтер’єру полягає не тільки у підборі меблів, виборі ідеального поєднання відтінків, але і в гармонійному оздобленні, оформленні фону….

04 / 12 / 2020

Новини
Житло для переселенців: Верховна Рада ухвалила закон про фінансове співробітництво з Німеччиною

Верховна Рада ухвалила в цілому закон про фінансове співробітництво з Німеччиною щодо будівництва житла для переселенців. Його підтримали 311 народних депутатів….

04 / 12 / 2020

Акції
Новорічне диво: купуй квартиру з вигодою до 423 тисяч гривень

Новини компаній Грудень — час подарунків та чудес. Найкращим подарунком собі та рідним може стати переїзд у новеньку квартиру в ЖК «Новий Автограф», що зводиться напроти парку «Перемога» неподалік від…

04 / 12 / 2020