Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Новорічні умови купівлі квартир від SAGA Development

11.12.2020

3м2 Редактор

Новини компаній

Напередодні новорічних свят компанія SAGA Development пропонує покупцям квартир спеціальні святкові умови. Новорічні пропозиції діють у більшості об’єктів девелопера. 

Зокрема, у BOSTON Creative House можна придбати квартиру на виплат з першим внеском від 9% до 30%, а залишок виплачувати до завершення будівництва. Пільговий період без подорожчання — 6 місяців. Якщо початковий внесок від 30% до 50%, ціна на апартаменти буде зафіксована протягом 12 місяців. Термін виплат — також до завершення будівництва.

До 31 грудня на виплат можна придбати пентхаус у SAN FRANCISCO Creative House.  Термін — до 21 місяця, перший внесок — від 20%.

Схожі умови діють при купівлі будь-якої квартири у WASHINGTON Concept House: 20% початковий внесок, термін виплат — 21 місяць. При цьому перші 12 місяців ціна не змінюватиметься. 

Індивідуальні умови придбання квартири та гнучку систему оплати вартості паркінгу пропонують у CHICAGO Central House. При купівлі сімейного паркінгу можна вносити оплату частинами за індивідуальним графіком. Головний бонус — додаткова знижка. 

У четвертій секції Happy House напередодні нового року стартує продаж квартир із панорамним вікновидом. Покупцям пропонують одно- та двокімнатні квартири, розташовані на 16-24 поверхах.

Статьи по теме
Новини
Стартував продаж квартир 9-го будинку житлового комплексу «Сирецькі Сади»

Новини компаній «Інтергал-Буд» почав продаж квартир у будинку № 9 житлового комплексу «Сирецькі Сади». Будинок матиме 24 поверхи та 3 секції. Загалом у будинку 348 квартир — 220…

15 / 01 / 2021

Новини
Відбудеться суд щодо земельної ділянки вартістю 111 млн гривень

Київська місцева прокуратура № 4 у судовому порядку вимагає повернути столичній громаді земельну ділянку у Дніпровському районі столиці вартістю майже…

15 / 01 / 2021

Новини
ЖК з додатковими корисними площами

3m2 підібрав ЖК передмістя, де забудовники потурбувалися про приміщення для зберігання речей за межами квартири. ЖК Park Lake City Адреса:…

15 / 01 / 2021

Новини
Економ-клас переживає занепад, а комфорт-клас виходить в лідери

Новини компаній Володимир Зубик, президент некомерційної Асоціації підприємств-будівельників «Інтергал-Буд» розповів про тренди столичного ринку нерухомості, характерних для 2020 року. Вони…

15 / 01 / 2021