Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Новий центр реабілітації для дітей з інвалідністю з’явиться в Оболонському районі

01.04.2021

3м2 Редактор

Департамент містобудування та архітектури КМДА підготував та видав містобудівні умови та обмеження на реконструкцію нежитлової будівлі по вулиці Юнкерова, 28 для створення нового відділення Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю.

Про це повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації Юрій Тацій на своїй сторінці у Facebook.

«Це буде інноваційний заклад, розрахований на постійне обслуговування близько 1000 родин щороку. Наразі точний перелік послуг нового відділення невідомий, однак, впевнений, це будуть сервіси, що вкрай важливі для особливих родин», — розповів Юрій Тацій.
За словами посадовця, будівництво такого центру дозволить сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю, отримувати послуги з реабілітації та соціальну допомогу. 

«На реконструкцію цього та будівництво ще низки центрів може піти близько 3 років. Та все ж сподіваюсь, що вдасться забезпечити якомога швидше спорудження цих важливих соціальних об’єктів!», — впевнений Юрій Тацій.

Статьи по теме
Новини
Київрада виділила понад 7 млрд грн на будівництво. Що це проекти?

На будівництво та реконструкцію об’єктів міської інфраструктури додатково спрямовано 7,3 мільярда гривень. Таке рішення прийняли сьогодні, 22 квітня, на пленарному засіданні Київської міської ради ІХ скликання….

22 / 04 / 2021

Новини
Раміль Мехтієв про ревіталізацію Києва. Як зробити занедбане привабливим

Новини компаній Ревіталізація, як процес відновлення міського середовища та наповнення цього середовища змістом, почала поширюватися на Заході в 80-х роках…

22 / 04 / 2021

Новини
Підписано закони щодо боргів за кредитами в іноземній валюті

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо споживчих кредитів, наданих в іноземній валюті» № 1381-IX,…

22 / 04 / 2021

Новини
У Києві виявлятимуть «хворі» дерева за допомогою томографа

Комунальне об’єднання «Київзеленбуд» придбало спеціальне обладнання для діагностики зелених насаджень — імпульсний томограф під назвою арботом. Спеціалісти вже розпочали тестувати томограф, за допомогою якого можна…

22 / 04 / 2021