Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Новий символ Подолу: на вулиці Андріївській з’явиться сучасний багатофункціональний комплекс

02.08.2021

3м2 Редактор

Новини забудовників

На вулиці Андріївській, 22, з’явиться новий поліфункціональний комплекс — ANDRIYIVSKY City Space. Тут розміщуватимуться апартаменти, комерційні приміщення й офісні простори. Мета авторів проєкту — створити місце сили, яке об’єднає активних та прогресивних киян і стане новим лавмарком міста.

Проєкт ANDRIYIVSKY City Space — це реконструкція недобудованої споруди середини нульових. Початковий проєкт був прикладом типової псевдоісторичної забудови того часу. Беручись за проєкт реконструкції недобудови, архітектор і девелопер вирішили відмовитися від імітації та створити чесний сучасний простір, який буде гармонійно вписуватися в контекст Подолу.

«Київська та українська архітектура загалом останні 30 років намагалася повернутися в минуле — у той пласт дореволюційної спадщини, який у нас зберігся. Але такий підхід, з одного боку, не дає висловитися сучасникам, а з іншого — знецінює справжню історичну архітектуру. І ми отримуємо одноманітні, нещирі міста — абсолютно не схожі на ті європейські локації, які так любимо», — зазначає архітектор ANDRIYIVSKY City Space Олексій Пахомов.

Недобуд, який залишився у «спадок», не зноситимуть, а перепроєктують, щоби знизити кількість використовуваних ресурсів — за аналогією з багатьма об’єктами в Європі та Північній Америці. А нові частини побудують із використанням матеріалів, добутих в Україні.

Частину ANDRIYIVSKY City Space займатимуть апартаменти. Кількість їх буде обмеженою — усього 16 просторів, розрахованих на три або чотири кімнати. Для жителів будуть доступні громадські тераси, внутрішня площа, підземний паркінг, ресторан із терасою на даху, а також розвинена інфраструктура Подолу: близькість до метро, ​​навчальні установи, лікарні, ресторани й історичний центр міста.

Велику частину нового комплексу займатимуть офісні та комерційні приміщення (на 9600 і 2250 кв. м відповідно). Для офісних просторів тут передбачено власні тераси із Подільськими краєвидами та підземний паркінг. Комерційні заклади розташовуватимуться переважно на першому поверсі будівлі.

Проєктуючи комплекс, автори закладали в нього концепцію City Space, коли об’єкт служить не тільки своїм резидентам, але й місту. Активні перші поверхи із закладами та ритейлом активують вулицю Андріївську на цій ділянці. А комплекс загалом дозволить створити нові пішохідні маршрути і стане драйвером розвитку Подолу.

Новини забудовників 30 липня портал «Мінфін» опублікував результати Рейтингу забудовників Києва за I-II квартал 2021 року. Будівельна компанія «Інтергал-Буд» увійшла в трійку лідерів-компаній, які за звітний період …

3m2 підібрав житлові комплекси, де є у продажу видові квартири. ЖК RUSANIV RESIDENCE Адреса: Дніпровський район, Сверстюка, 54Ціна: від 33 750 грн/кв. м Квартири в Rusaniv Residence — …

Статьи по теме
Новини
Синергія отримала дозвільні документи на будівництво свого першого ТЦ — Irpin Plaza

Новини забудовників Синергія отримала дозвільні документи на будівництво свого першого торговельного центру — Irpin Plaza. Багатофункціональний комплекс Irpin Plaza розташується…

09 / 06 / 2023

Новини
Євідновлення: подробиці видачі перших коштів. Інфографіка

Віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, повідомив деякі подробиці стартували перші виплати за програмою єВідновлення. Загалом отримали вже 17…

09 / 06 / 2023

Новини
Переселенців можуть забезпечити безоплатним житлом на час війни

Парламентський комітет із прав людини рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроєкт № 9310 про забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом для тимчасового проживання….

09 / 06 / 2023

Новини
В Україні змінилися правила перевірки побутових лічильників

В Україні з червня відновили перевірку побутових лічильників води, тепла та газу. Так, згідно з постановою Кабінету міністрів № 440, яка набула чинності…

09 / 06 / 2023