Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Новини з будмайданчиків Saga Development

27.01.2021

3м2 Редактор

Новини компаній

Розказуємо, як йдуть роботи на будівельних майданчиках забудовника Sаga Development.

KANDINSKY Odessa Residenсе

У KANDINSKY Odessa Residenсе становлено 23 кв. м стулок. Зібрано 45 кв. м та змонтовано 98 кв. м фасадної системи на рівні 21-го поверху. Змонтовано 121 пог. м гідроізоляції з ЕРDM-мембрани, влаштовано 66 кв. м триплексних огорож, піднято та влаштовано 56,9 кв. м склопакетів, утеплено 198 кв. м торців і плит мінеральною ватою, встановлено 211 кв. м підсистеми під навісний фасад, змонтовано 87 кронштейнів огорожі та 119 кв. м композитних панелей, виготовлено 44 кв. м віконних конструкцій, встановлено 187 пог. м шин під огорожу. Виконано розпаювання 129 шт. розподільчих коробок зовнішнього освітлення, встановлено 112 шт. розподільчих коробок. Прокладено 1560 пог. м кабелю зовнішнього освітлення у гофрі. Триває бетонування плити перекриття. Здійснюються кам’яні роботи, кладка примикань між елементами у секції 3.

RYBALSKY

У будинку № 3 у RYBALSKY монтуються колесовідбійники в паркінгу. У будинку № 9 затираються шви в секції 4, а також монтуються колесовідбійники в паркінгу. У будинку № 11 монтується горизонтальна опалубка на 1-му поверсі в секції 1 та вертикальні елементи на 6-му поверсі в секції 8. Влаштовується благоустрій каналу та монтуються гідротехнічні споруди.

ЖК Happy House

У всіх секціях Happy House тривають активні роботи. У 1-й здійснюється монтаж вертикальних елементів 13-го поверху — завершено 30%. Мурувальні роботи на рівні 3-го поверху виконано на 95%, 4-го та 5-го — 90%, 6-го — 15%. У секції 2 повністю влаштовані вертикальні елементи 13-го поверху, плити перекриття — на 20%. На 5-му мурувальні роботи завершено на 90%, на 6-му — 80%, на 7-му — 10%. У секції 3 розпочато влаштування вертикальних елементів 15-го поверху, готовність 5%. Мурувальні роботи на 7-му поверсі завершено на 40%. На 10-му поверсі 4-ї секції монтаж вертикальних елементів виконано на 65%. Мурувальні роботи з 1-го по 7-й поверх завершено на 95%.

ЖК RESIDENT Concept House

У RESIDENT Concept House на 99% виконано оздоблювальні роботи у вестибюлі. Утеплення стін під «мокру» штукатурку в паркінгу та холодних переходах завершено на 93%. Готовність розкладки поверхових мереж опалення та водопостачання — 99%. Монтаж внутрішніх мереж електропостачання виконано на 97%. Влаштування стяжки підлоги — 98%. Роботи з підключення зовнішніх мереж водопостачання та каналізації виконано на 30%. Тривають підготовчі роботи з перекладання та врізки до наявної каналізаційної мережі по вул. Володимирській. Завершено монтаж пожежного ліфта. Тривають оздоблювальні роботи в місцях загального користування — укладено плитку на 8–15 поверхах. Встановлено люки в нішах інженерних комунікацій 4–15 поверхів.

Інші ЖК Saga Development

У PHILADELPHIA Concept House на 100% влаштовано вертикальні елементи та плиту перекриття 2-го поверху. На 70% змонтовано вертикальні елементи та на 30% плиту перекриття 3-го.

У будинку № 1 O2 Residence монтуються конструкції покрівлі, готується монтаж профнастилу. У будинку № 2 триває кладка газоблока на початку 5-го поверху. У будинку № 3 монтуються конструкції покрівлі та парапету. У будинку № 4 залито половину плити 2-го поверху.

У SAN FRANCISCO Creative House тривають такі роботи: монтаж інженерних мереж та залиття підлоги в паркінгу, влаштування благоустрою, оздоблення місць загального користування та монтаж системи пожежної сигналізації 2-ї черги, влаштування зовнішнього освітлення 1-ї та 2-ї черг. А також запуск системи теплопостачання 1-ї черги.

У SAGA City Space триває монтаж інженерних мереж. Завершується влаштування ліфтового обладнання у 1-й секції. Триває монтаж світлопрозорих віконних конструкцій у 2 секції та навісного вентильованого фасаду на внутрішньому подвір’ї.

У BOSTON Creative House відбувається бетонування ростверка Рм1 вздовж осі 1, випробування паль Д-820 у 1-й черзі, демонтаж оголовків паль в осях 22/32 вздовж осі, А для подальшого влаштування обв’язувального ростверка. Виконані врізки обвідної теплотраси.

У Home&Park Comfort House монтуються екрани балконів, виконується цегляна кладка вентиляційних каналів, тривають покрівельні роботи.

Статьи по теме
Новини
Від власника «Дача на Юнкерова» вимагають привести об’єкт культурної спадщини до належного стану

Київська міська прокуратура в судовому порядку вимагає привести об’єкт культурної спадщини – «Дача на Юнкерова» (Пуща-Водиця), розташований по вул. Миколи…

05 / 03 / 2021

Новини
Рада продовжила кінцеві терміни установки лічильників газу для населення

Законом встановлено, що контроль за забезпеченням встановлення лічильників газу виконує Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та…

05 / 03 / 2021

Акції
Найкраща пропозиція березня: квартира А136 Highlight Tower за спеціальною ціною

Новини компаній Початок весни – найкращий час запланувати подію, яка кардинально змінить ваше життя. І головною такою подією стане придбання…

05 / 03 / 2021

Новини
Хід будівництва Saga Development

Новини компаній Що нового відбулося на будівельних майданчиках SAGA Development і партнерів? Розповідаємо про проекти. KANDINSKY Odessa Residence У KANDINSKY…

05 / 03 / 2021