Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Оновлено візуалізації капремонту Голосіївського парку. Фото

09.02.2021

3м2 Редактор

Голосіївський парк – точніше, парк імені Рильського, планують почати ремонтувати вже цього року. Київзеленбуд показав сайту Сьогодні оновлені візуалізації благоустрою тієї частини парку, що розташована біля метро «Голосіївська».

Керівництво «Київзеленбуду» заявило журналістам, що капремонт парку «не буде занадто помпезним»: брали до уваги те, що це територія національного природного парку. Також концепцію показували місцевим жителям, і ті наполягли, щоб зміни у парку виглядали природно.

Перша черга благоустрою почнеться з зеленої зони й озера, розташованих неподалік станції метро «Голосіївська» та Довженко-Центру. Зараз на березі озера розташовано ресторан, який залишиться, бо будівля є приватною власністю. Біля вхідної групи комунальники планують облаштувати парковку. Там само висадять невеликий гай із червоного клена. На озері встановлять аератор у вигляді фонтану, який збагачуватиме водойму киснем.

«Тут буде тільки рослинність і дерева – ніякого бетону й асфальту. Територія вхідної групи буде наповнена великою кількістю рослин, які цвітуть у різні пори року – навесні, влітку і восени. Навіть узимку, оскільки там висадимо вічнозелені рослини», – запевнив Олексій Король, гендиректор підприємства.

Протоптані стежини обіцяють застелити плиткою. Уздовж берега прокладуть прогулянкові стежки – терасну дошку покладуть на геошурупи. Годувати качок можна буде на спеціальних оглядових майданчиках («Їх зроблять там спеціально, щоб не перекривати птахам вихід із води»).

«Всі доріжки, якими звикли ходити люди, будуть викладені плиткою. Також буде прогулянкова доріжка вздовж озера. Встановимо зручні та непомітні лавочки з природного матеріалу, достатню кількість урн. Територію парку прикрасимо ліхтарями з приглушеним світлом. Тут не повинно бути Бродвею», – запевняє Король.

Заплановані роботи – це одна з чотирьох черг реконструкції парку Рильського. Надалі хочуть збудувати дитяче містечко з гірками та скеледромом на місці старих атракціонів; зону фудкортів із будиночками; канатну дорогу; одноярусні і двоярусні підвісні доріжки. Потребу в останніх пояснюють тим, що в парку є болота, кущі та дерева, до яких просто так не підійдеш. Директор «Київзеленбуду» запевняє, що доріжки виглядають довгими лише на відеопрезентації – насправді ж вони невеликі.

Щодо канатної дороги, то вона може складатися з двох станцій і пролягати від музею імені Рильського до середини парку. Якщо таку ідею реалізують, то коштом інвесторів, а не за бюджетні гроші.

Статьи по теме
Новини
Інвестори «Укрбуду» вимагають не блокувати будівництво ЖК «Чарівне місто»

Сьогодні, 25 лютого, інвестори житлового комплексу «Чарівне місто» корпорації «Укрбуд» зібралися під стінами Касаційного суду, що входить до складу Верховного суду. Там почався розгляд скарги Офісу…

25 / 02 / 2021

Новини
Український бренд LA LINEA створив колекцію корпоративного одягу для компанії «Інтергал-Буд»

Новини компаній Будівельна компанія «Інтергал-Буд» турбується не лише про якість свого продукту, а й прагне надавати найкращий сервіс обслуговування у…

25 / 02 / 2021

Новини
Хід робіт в ЖК Києва

Лютий наближається до кінця, що зроблено на будмайданчиках деяких ЖК Києва, читайте в нашому огляді. ЖК «Італійський квартал» Тривають роботи…

25 / 02 / 2021

Новини
Чи будуть призначати у Києві житлово-будівельним кооперативам управителя?

У Києві понад 850 діючих житлово-будівельних кооперативів, які самі успішно обслуговують свої будинки. Зараз вони дуже стривожені тим, що їх…

25 / 02 / 2021