Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Перші дві станції моніторингу повітря в Києві встановлять до кінця року

17.08.2020

3м2 Редактор

До кінця 2020 року у столиці планують встановити обладнання для моніторингу повітря у двох локаціях – в Дарницькому та Дніпровському районах.

Про це повідомив депутат Київської міської ради, голова постійної комісії з питань екологічної політики Костянтин Яловий на своїй сторінці у Facebook.

«Два станції моніторингу повітря з’являться у Києві до кінця року. Невдовзі перші пости, які аналізують якість повітря, будуть закуплені та встановлені у столиці. Маю важливі деталі щодо обладнання.

Так до кінця 2020 року прилади будуть розміщені за адресами:

  • вул. Каунаська, 12, Дніпровський район, (на обладнання та обслуговування виділено близько 15,6 мільйона гривень);
  • вул. Декабристів, 1, Дарницький район, (обладнання та послуги коштують 20,5 мільйона гривень)», – написав Костянтин Яловий.

Обладнання, яке встановлять у Києві, буде складатись з приладів, що вимірюватимуть концентрації різних речовин у атмосфері.

«У пунктах за різними адресами обладнання буде дещо відрізнятись, однак основна «начинка» приблизно однакова. Це аналізатори для визначення концентрації речовин в атмосферному повітрі (CO, діоксиду сірки, оксидів азоту, зважених часток, формальдегіду, тощо), пробовідбірні пристрої, газові магістралі, системи збору даних, метеорологічні комплекси, а також програмне забезпечення.

Серверна частина системи моніторингу буде розміщена у центрі обробки даних Київради. А інформація з приладів буде доступна онлайн – планується її оприлюднення на сайтах Київради та КМДА (Управління екології та природних ресурсів)», – деталізував Костянтин Яловий.

В рамках створення системи моніторингу повітря у Києві планується 22 станції за різними адресами.

Статьи по теме
Новини
«Інтергал-Буд» виконав ремонт асфальтового покриття у дворі дитсадочка

Новини компаній «Інтергал-Буд» продовжує інвестувати в інфраструктуру Києва. Цього разу об’єктом інвестування став дитячий садочок № 371, розташований у Печерському районі, поряд з комплексом INTERGAL CITY….

29 / 09 / 2020

Передмістя
Котеджи, таунхауси, квадрекси і дуплекси: нові проєкти передмістя Києва

Купити будинок з власним двориком за ціною однокімнатної квартири в столиці — цілком реальна можливість, якщо придивитися до такого формату…

29 / 09 / 2020

Новини
Київ — перший за кількістю хмарочосів у Європі

Київ увійшов до ТОП -10 країн у світі за кількістю висотних будівель. При цьому українська столиця займає в Європі впевнене…

29 / 09 / 2020

Новини
На Подолі добудовують багатоповерховий «будинок Білозір» попри арешт

Слідчі Шевченківського управління поліції у м. Києві намагалися заборонити забудовникам добудовувати багатоквартирний житловий будинок, який попри накладений арешт продовжує зводиться…

29 / 09 / 2020