Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
POLARIS Home & Plaza: тривають фундаментні роботи

21.04.2020

3м2 Редактор

Новини компаній

Тривають фундаментні роботи в багатофункціональному житловому комплексі POLARIS Home & Plaza.

Про це повідомила директор з маркетингу проекту Анжеліка Саакян.

Так в будинку 4.1 виконано щебеневу основу, закінчуються роботи по бетонній підготовці під фундамент. Розпочато роботи з підготовки облаштування фундаментної плити.

У будинку 3.3 тривають пальові роботи. Завершено монтаж баштового крана під будівництво будинків 4.1 і 3.3.

«На 2-х секціях незавершеного будівництва добігає кінця технічний аудит, необхідний для робіт по завершенню цих будинків», — – розповіла Анжеліка Саакян.

Нагадаємо, що в грудні 2019 року компанії Сitex Development і Perfect Group почали добудову замороженого об’єкта по вул. Сім’ї Кульженків, 22, і будівництво багатофункціонального житлового комплексу формату «live-work-play» POLARIS Home & Plaza. Житловий комплекс буде складатися з 6 секцій на 1700 квартир. Площа квартир в зазначеному житловому комплексі становить від 42 кв.м до 82,3 кв. м.

Довідка про компанії

Компанія Perfect Group була заснована в 1991 році. За роки роботи на будівельному ринку України Perfect Group реалізувала 92 проекти будівництва житла та комерційної нерухомості. Загальна площа побудованих проектів становить 1112965 кв.м. У стадії реалізації знаходиться 8 проектів будівництва житла економ, комфорт, бізнес класу.

Житлові комплекси в м. Киев: Теракот, Лебединий, Stanford, Rybalsky, Philadelphia Concept House, Franklin.

Житлові комплекси в м. Одеса: KANDINSKY Odessa Residence.

Портфель перспективних проектів налічує об’єкти загальною площею понад 500000 кв.м з терміном реалізації з 2020 по 2023 рр.

Компанія Citex Development була заснована в 2018 році. На даний момент компанія бере активну участь у низці спільних девелоперських проектів, а також реалізує власні житлові проекти класів комфорт +, бізнес і ряд об’єктів комерційної нерухомості в Києві та Одесі площею понад 270000 кв.м.

На сьогоднішній день площа перспективних проектів компанії становить понад 300000 кв.м.

Теги:

Статьи по теме
Новини
В Україні зросла вартість будівельно-монтажних робіт

Ціни на будівельно-монтажні роботи (БМР) в Україні в січні-травні 2020 року, в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року, зросли на…

07.07.2020

Новини
У Києві невідомі підробили заповіт та незаконно отримали квартиру

Київська місцева прокуратура № 4 у судовому порядку вимагає повернути територіальній громаді квартиру у Голосіївському районі Києва вартістю понад 730 тис. грн, яку шахраї…

07.07.2020

Новини
Киеврада має звернутися з приводу будинку Сікорського до Уряду

Мер Києва Віталій Кличко закликав депутатів Київради звернутися до уряду щодо невідкладної безоплатної передачі будинку Сікорського в комунальну власність. Про це мер заявив…

07.07.2020

Новини
В Одесі жителі залили бетоном підвал, який незаконно вирив місцевий депутат

Одесити, що мешкають у будинку №31 на Грецькій вулиці, залили бетоном незаконно прорубаний підвал, де місцевий депутат збирався відкрити піцерію….

07.07.2020